BilgilerTeknoloji

Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri

Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri

Nubia Red Magic 7, Şubat 2022’de piyasaya çıkacak bir oyun akıllı telefonu. Şirketin “Nubia” adlı yan kuruluşu, oyun tutkunları için akıllı telefonlar yapan bir şirket. Bu telefonun model numarası NX679J, Salı günü bir TENAA sertifika sayfasında göründü. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 16GB RAM, 512GB dahili depolama ve 64MP ana kameraya sahip olması bekleniyor. Resmiyet kazandığında daha fazlasını öğreneceğiz.

Red Magic 7 siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renklerde piyasaya sürülecek ancak üst düzey bir model olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. 6.8 inç full HD OLED ekran ve Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile gelmesini bekliyoruz. Ayrıca 16 GB’a kadar RAM ve 512 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Rakiplerinin altında olması muhtemel bir fiyatla Nubia Red Magic 7, mükemmel bir oyun akıllı telefonu olacak.

ZTE, 6.8 inç Full HD+ çözünürlüklü OLED panel ve 165 Hz yenileme hızıyla gelmesi beklenen Red Magic 7 akıllı telefonunu tanıtmak için bir tanıtım videosu yayınladı. OLED panele ek olarak ekranın altında parmak izi okuyucu da bulunacak. Telefon ayrıca 4 nm üretim süreci kullanılarak üretilen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci tarafından desteklenecek. Üç adet 2.5 GHz ARM Cortex-A710 çekirdeği ve dört adet 1.8 GHz ARM Cortex-A510 çekirdeği bulunan dört çekirdekli Cortex-A53 işlemci ile birlikte gelir. Adreno 730 grafik birimi, bir oyun telefonundaki güçlü bir özelliktir ve harika bir oyun telefonu yapacaktır.

Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri
Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri

Nubia Red Magic 7 bir oyun telefonu, yani kamera ünitesi oyun için mümkün olduğunca keskin olacak şekilde tasarlandı. Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri Telefonun ekran ve kamera ünitesinin Snapdragon 8 Gen 1 SoC tarafından desteklenmesi bekleniyor. Telefonun işlemcisi, oyunla ilgili görevlerin yerine getirilmesinden sorumlu olacaktır. Cihazın pili, RPG’ler gibi üst düzey oyunları kaldırabilecek kapasitede olacak. Ekranı zaten etkileyici olsa da oyun düğmeleri ve kontrolleri onu mükemmel bir oyun cihazı yapacak.

Nubia Red Magic 7, 165 Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç OLED ekrana sahip olacak. Parmak izi okuyucusu ekranın altında yer alacaktır. Telefonun performansı, cihazı satın alıp almamaya karar vermede önemli bir faktördür. Telefonun fiyatı rakiplerine göre daha düşük olacak olsa da diğer orta sınıf akıllı telefonlar ile aynı seviyede olması bekleniyor. Nubia Red Magic 7 satın almanın birçok avantajı vardır ve bunları bu makalede ele alacağız.

Nubia Red Magic 7 ayrıca 6.2 inç Full HD+ çözünürlüklü Nubia Red Magic 7 Oyun Özellikleri OLED ekrana sahip olacak. Yenileme hızı 165 Hz olacaktır. Cihaz ayrıca ekranın altında bir parmak izi okuyucusuna da sahip olacak. Nubia Red Mag7, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciye sahip olacak. Yonga seti, 4 nm üretim süreci kullanılarak tasarlanmıştır. Çipte üç adet 2.5GHz ARM Cortex-A710 çekirdeği ve dört adet 1.8 GHz ARM Cortex-A530 çekirdeği bulunuyor. Cihazda Adreno 720 GPU bulunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu