Ek İş İmkanları

Ankara’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Ankara'da evlere ek iş veren firmalar evden para kazanmak isteyenler için bazı işleri fason olarak yaptırabileceği insanlara ihtiyaç duymaktadır. Sizde evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız firmalara başvuru yapabilirsiniz.

Ankara’da evlere ek iş veren firmalar çeşitli sebeplerden dolayı evinin dışında çalışma ikanı bulamayan, evde ek gelir için iş arayan kişiler için evde iş imkânları sunmaktadır. Bazen fiziki yetersizliklerden dolayı bazen de olumsuz şartlardan dolayı insanlar evlerinde çalışmak zorunda kalabilmektedirler. Bu gibi durumlardaki insanlar evde iş imkânı veren firmaları bulmakta da zorluk çekmektedir. Bazen de çalıştığı halde elde ettiği geliri yetersiz kalan kişiler vardır. Bu kişiler ikinci bir iş aramakta ve bulduğu takdirde de günün 20 saatini evinden uzak geçirmek zorunda kalmaktadır.

İşte bu gibi ek ücret kazanabileceği işleri arayan kişiler evde iş imkânına sıcak bakmaktadırlar. Ankara’da evlere ek iş veren firmalar bu gibi durumlardaki kişiler için evde iş imkânı sunmaktadır. Bu sunulan hizmet temelde hem işveren acısından hem de iş yapan acısından avantajlı bir durumdur. İşveren sigorta yemek yol masraflarından kurtulurken işi yapan kişiler kendi ev ortamında para kazanma şansını yakalamaktadır. Bu avantajlı yönlerinden dolayı sıklıkla evlere işveren firma ilanları görünmekte ve sıklıkla bu işi yapabilecek kişiler rahatlıkla bulunabilmektedir.

Ankara’da evlere ek işveren firmaların sayısı oldukça fazladır. Öğrencilere, emeklilere, ev hanımlarına ek iş arayanlar erkek ve bayanlara yani her kesime uygun evde iş imkânları mevcuttur. Önemli olan kendinize uygun işi belirlemek ve çalışmaya bir an önce başlamak. Genellikle firmalar tarafından karton iş ve paketleme işleri, galoş işleri, davetiye katlama, nikâh şekeri yapma ve magnet oluşturma gibi pek çok farklı alanda iş alabilirsiniz. Bu iş imkânını sağlayan firmaların sizden en önemli beklentisi ürünleri belirlenen zaman ve miktarda teslim etmenizdir. Kendi kazancınızı kendiniz belirlersiniz.  Ne kadar ürün alıp ne kadar kısa sürede teslim ederseniz kazancınız o kadar fazla olur. Bu yüzden genellikle ekip olarak bu işleri yapan kişiler vardır.

Mutlaka okuyun: Günde 120 Lira Kazandıran 5 Muhteşem İş Önerisi

Yazı Yazarak Para Kazanmanın Yolu

Farklı konularda yazılar yazarak para kazanma şansınız var. Bu iş için hangi ilde olduğunuz önemli değildir. Bazı firmalar bu tarz işler için fiziki işçi bulundurmak yerine evde yazıları yazacak kişiler aramaktadır. Bu tarz yazı işlerinde firmadan firmaya farklılık göstermekle beraber kelime başı ücret ödenmektedir.

Ankara Sincan Kalem Paketleme

Kalem paketleme işi fiziki olarak fazla yorucu olmamasına rağmen yorucu bir iştir. Firma size minimum 15 bin ile 20 bin adet kalem göndermektedir. Bu kalemlerin renklerini doğru sırayla 5’erli ya da 10’arlı gruplar halinde paketlemeniz beklenmektedir. Firma kalemleri ve paketlenecek malzemeleri size göndererek bir süre belirler. Zamanında ulaşan her kalem paketi için ortalama 20 kuruş kazanırsınız. Tüm bunlar düşünüldüğünde çalışma hızınıza bağlı olarak aylık 1000 TL ile 1500 TL arası kazanç elde edebilirsiniz.

Ankara Poşet Katlama İşi

Evde para kazanmanın bir yöntemi de evde poşet katlama işidir. Firma bu iş için evinizde gerekli malzemeleri göndermektedir. Bu işi için size belirli bir sayı ve kısıtlı bir zaman verilecektir. Mevcut zaman içinde tamamladığınız sipariş için adet başına para kazanırsınız. Genellikle tek başına çalışmak yerine ekip olarak bu işi yaptığınızda daha fazla para kazınabilirsiniz.

Anakara Mısır Paketleme İşi

Mamak ilçesinde bulunan firmalar uzun süredir evlere mısır paketleme işi vermektedirler. Ankara’da evlere ek iş veren firmalar tüm malzemeleri evlere göndermektedir. Malzemeler evinize ulaştıktan sonra belli sayıda ve zamanda bitirmeniz durumunda adet başına para kazanırsınız. Bu iş için ortalama aylık 1200 TL ile 1500 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz. Ankara Mamak ilçesinde ikamet ediyorsanız ve ek gelire ihtiyacınız varsa sizin için uygun bir iş olabilir.

Keçiören Toka Paketleme

Kalem paketlene işine oranla daha kolay ve pratik olan toka paketleme işi, oldujça eğlenceli ve renkli bir iştir. Ev hanımların veya öğrencilerin ek iş olarak en rahat yapacakları işlerden biridir. Keçiören’de bulunan pek çok firma bu imkânı sağlamaktadır. Ve genellikle bu iş için öğrenciler tercih edilmektedirler. Toka paketle işinden aylık 1500 TL ile 1700 TL arasında ek gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

21 Yorum

  1. Ankara sentepede ikamet ediyorum poset katlama isi yaptim daha once acil ise ihtiyacim var ekibimde var bizde poset katlama vs ne is olursa yapma ya raziyim

  2. Ankara sincanda yaşıyorum. 5 kişilik ekibiz. Her türlü paketleme işi yapabiliriz. Özenle yapabilcegimizden şüpheniz olmasin. En kısa zamanda ürünleri teslim edeceğimize emin olabilirsiniz.

  3. Merhaba Ankara Altındağ bolgesinde ikamet etmekteyim. 4 kisilik bir ailemiz var oandemi dolayisiyla uzaktan egitime giremiyorum uzaktan egitime girmek icin ihtiyacimiz var elimiz hizlidir her turlu paketleme isini yapabiliriz işlerinizi kısa surede hazie vaziyette bulundurururuz.

  4. merhabalar pandemiden dolayı çalışamıyorum bir yerde sadece işsizlik ödenegi ile geçiniyorum iş yerim çıkışımı veremediği için başka bir yere başlayamadım iş arıyorum

  5. merhabalar, ankara etimesgutta oturuyorum. 23 yaşındayım öğrenciyim acil paraya ihtiyacım var. her turlu evden ek iş yaparım el becerim vardır. En kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim. İyı çalışmalar..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu