Ek İş İmkanları

Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde Kutu Katlama İşi

Evlere ek iş veren firmalar özellikle ev hanımları arasından kolay iletişim kurabileceği ve aldığı işi zamanında teslim edebilecek kişiler ile çalışmak istiyorlar. Eğer evinizde müsait bir alana sahipseniz ve evinizde ek iş yapabileceğinize inanıyorsanız evlere ek iş veren firmalar dan kutu katlama işi yapmak için iletişime geçebilirsiniz. Üstelik kutu katlama işini yapmak isteyenlerin herhangi bir tecrübesinin olmasına da gerek yoktur. Tek sahip olmanız gereken bu işi aldığınızda size yardımcı olacak yakın arkadaşlarınızı olması. Kutu başına 3 kuruş ödeme yapan firmalar 100 adet kutuya 3 lira gibi bir ödeme yapıyor. Bu nedenle ekip olarak yapıp çok daha fazla para kazanabilirsiniz.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

Kutu katlama işi veren firmalar geçtiğimiz yıllar içerisinde kutu katlama için kendi deposunda personel istihdam ediyordu. Artan işçilik ve işletme maliyetlerini düşürmek isteyen firmalar daha uygun olan evden çalıştırma yöntemi ile maliyetlerini düşürmeyi hedefleyerek evlere ek iş vermeye başladılar. Bu sayede aldıkları siparişin yoğunluğuna göre istedikleri kadar işi evinde çalışmak isteyenler sayesinde kolayca alabiliyorlar. Evlere ek iş veren firmalar sayesinde evinde para kazanmak isteyen hanımlar bu çalışma modeli ile evinin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar para kazanabiliyor.

Kutu Katlama İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Evde ek iş yaparak gayet güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle kutu katlama işinden yapacağınız işin adet ve boyutuna göre kazanacağınız ücret değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle her kutu için 3 kuruş ödeme yapan bu firmalar en az 3 kişiden oluşan ekipler ile çalışmayı tercih ediyorlar. Evinde bu işi yapmayı düşünen insanların hassas olması gereken en önemli konu aldıkları kutu katlama işini kutulara zarar vermeden yapıp teslim etmektir. Eğer almış olduğunuz ürünlerin teslimatında herhangi bir eksik ya da deformasyon varsa kazancınız üzerinden paranızı kesebilirler.

Önemli olan bir diğer husus ise almış olduğunuz siparişi anlaştığınız gün ve saatte teslim etmektir. Gelen talebi karşılamaya çalışan her firma aldığı işi zamanında teslim eden kişiler ile çalışmayı tercih ederler. Bu sebepten eğer aldığınız işi hızlıca teslim ederseniz daha fazla para kazanmanız mümkündür.

Ek İş Veren Firmalar ile İletişim Kurmak

Kutu katlama işi veren firmalar genelde ek iş almak isteyenler için ilan verirler. Oldukça bilindik bir ek iş olmasından ötürü hemen hemen her firmadan bu işi alabilmeniz oldukça oldukça kolaydır diyebiliriz. Evinde kutu katlama işi yapmak isteyen herkes bu ilanlara başvuru için firmalar ile iletişim kurabilirler. İnternet siteleri aracılığıyla Evde kutu katlama işi yapmak istediğinizi yorum bölümlerine yazarak firmanın size ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Üniversite öğrencisiyim Şanlıurfa’da yaşıyorum ek gelire ihtiyacım var bos zamanım çok el becerim iyidir benimle calışmak isterseniz neden olmasın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu