Ek İş İmkanları

Evde Dantel İşi Veren Firmalar

Ev hanımları severek yaptığı dantel işi ile kısa sürede para kazanabiliyorlar. Evde dantel işi veren firmalar sayesinde alacağınız örgü işleri ile para kazanmanız mümkündür.

Geçmişten günümüze ev hanımlarının en büyük hobilerinden biri olan dantel yapma işiyle para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Ek iş imkanları olarak da tercih edilen dantel yapma tamamen sabır ve el emeği gerektiren bir iş türüdür. Ayrıca el yatkınlığı da isteyen örgü işlerinde farklı modeller üreterek istenilen ürünün birebir aynısını örmek oldukça önemlidir. Evde dantel işi veren firmalar aracılığıyla para kazanmak istiyorsanız ve ilk defa dantel işine alıyorsanız, basit modeller üzerinden alıştırmalar yapabilirsiniz. Çevrenizden yardım olarak da tamamlayabileceğiniz dantel örgü modellerini evde dantel işi veren firmalara kısa sürede teslim ederek ödevinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Evde Dantel İşi Veren Firmalar Nasıl Ürünler İster?

Öncelikle evde dantel işi veren firmalar işi size verdiği anda yapmanızı istediği ürünün örnek modelini sizinle paylaşmaktadır. Bu nedenle ürünler her zaman birbirinden değişik çeşit ve modelde olmaktadır. Örneğin; ilk işinizde dantel runner örmeniz istenirken diğer işte dantel yatak örtüsü istenebilmektedir. İstenilen ürünün çeşitliliği tamamen evde dantel işi veren firmaya ya da kişilere bağlıdır. Dantel işinde ürün çeşitliliği Ek iş imkanlarından dantel işinde örebileceğiniz başlıca ürünler şu şekildedir;

 • Salon Takımı
 • Mutfak Takımı
 • Havlu Kenarları
 • Bohçalar
 • Küpe
 • Kolye
 • Bileklik
 • Tablo
 • Yastık Kenarı
 • Tülbent Kenarı
 • Duvar Süsü
 • Sepet / Kase
 • Masa Örtüsü
 • Perde

Günümüzde dekorasyon ürünü olarak da sıkça karşımıza çıkan dantel ürünler nedeniyle bu alandaki ek iş imkanlarında da artış görüntülenmektedir. Bu nedenle ev hanımları ya da dantel örmeyi seven kişiler için oldukça geniş bir iş ağı bulunmaktadır. Dantel modasının giyim sektöründe de revaçta olması nedeniyle birçok büyük firma ürünleri hazırladıktan sonra dantel işlemesi için göndermektedir.

Evde Dantel İşiyle Ne Kadar Kazanırım?

Evde dantel işi yaparak emeğinizi maddi kazanca çevirmek istiyorsanız, kazancınızın el çabukluğunuzla eş orantılı olduğunu unutmamanız gerekir. Evde dantel işi veren firmalarla anlaşma yapacaksanız, kazanacağınız para siz işi almadan önce belirtilmektedir. Ancak işin detayına bağlı olarak ücrette farklılık olmaktadır. Bu nedenle dantel örgü işinin fiyatları 10 TL’den başlayarak 2 bin TL’ye kadar yükselmektedir. Şayet kendi müşterileriniz için dantel örgü işi yapıyorsanız kazanacağınız ücret tamamen size bağlıdır. Siz de çevrenizdeki kişilerden sipariş alarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız işleri sergileyerek daha geniş kitlelere erişerek müşteri bulmak istiyorsanız, çeşitli sosyal medya platformlarını kullanarak da hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Evde Dantel İşi Veren Firmaların Aradığı Özellikler

Her ek iş imkanları sunan firmalarda olduğu gibi evde dantel işi veren firmalarda da aranan ilk özellik düzenli ve disiplinli çalışmaktır. Aldığınız siparişleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde teslim ettiğinizde firma yeni işler için yeniden sizinle iletişim kurmaktadır. Firmanın sizden memnun kalmadığı durumlarda ise yeniden bir iş alamayacağınızdan düzenli bir gelir elde etme şansınız kalmayacaktır. Bunun yanı sıra özenli çalışma şeklinizde evde dantel işi veren firmaları mutlu edeceğinden olumlu geri dönüşler alacaksınız. Dantel örgü işi için gerekli tüm ekipmanları işi veren firma tedarik edeceğinden herhangi bir ek maliyetiniz de bulunmamaktadır.

Mutlaka okuyun: Evde El İşi Ürünler Yaparak Para Kazanmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu