Ek İş İmkanları

Ücretli Konuk Seyirci Olarak Para Kazanmak

Severek izlediğiniz televizyon programlarını canlı olarak izlemek ve ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak ister misiniz? Evet yanlış duymadınız. Özellikle gündüz kuşağında yayınlanan birçok programda gördüğünüz seyircilerin hemen hemen hepsi konuk seyirci oldukları için para kazanıyor. Nasıl mı? Birazdan vereceğimiz detayları incelediğinizde sizde istediğiniz programa konuk seyirci olarak katılabilir ve günlük ek bir kazanca sahip olabilirsiniz. İşte, konuk seyirci olarak para kazanmanız için yapmanız gerekenler…

Ücretli Konuk Seyirci Nasıl Olunur?

Son zamanların en çok izlenen gündüz kuşağı programları olan Müge Anlı il Tatlı Sert, Esra Erol, Zahide ile Yetiş Hayata gibi birçok popüler televizyon programı stüdyoda her gün bulunması gereken seyircilerine belirli bir ücret ödeyerek orada bulunduruyor. Hafta içi beş gün yayınlanan bu programlara konuk seyirci olarak siz de başvuru yapabilir ve güzel bir gelire sahip olabilirsiniz.

Özellikle ev hanımı, öğrenci ve emeklilerin rağbet ettiği bu programlar sayesinde hem güncel bilgilere canlı şahit olabilir hem de ek bir kazanca sahip olabilirsiniz. Ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak için yapmanız gereken tek şey ise katılmak istediğiniz televizyon programının yayınlandığı kanalın izleyici temsilcisine ulaşmak. Ad-soyad, telefon ve mail adresinizi başvuru formuna doğru bir şekilde doldurduğunuz takdirde ilgi program yapımcıları size en kısa süre içerinde ulaşacaktır. Ayrıca çevrenizde televizyon programlarına katılan tanıdıklarınız varsa onlarla da irtibata geçerek konuk seyirci olarak para kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Sabun Yaparak Para Kazanmak

Ücretli Konu Seyirci Olarak Kaç Para Kazanılır?

Ulusal yayın yapan bütün televizyon kanalları yayınladıkları programlardaki seyircileri düzenli olarak kanallarına çekebilmek için bir seyirci organizasyonu yapmakta ve katılan her seyirciye günlük olarak ücret vermektedir. Hatta bu kanallar ulaşım ve yeme-içme gibi ihtiyaçlarınızı da ücretsiz olarak karşılıyor. Yaşadığınız mahalleden oluşturacağınız bir grup seyirci kitlesi ile bu programlara başvuru yaparsanız değerlendirme süreciniz daha hızlı olacaktır. Çünkü bu programlar düzenli bir seyirciyi kanallarında tutmak istemekte ve herhangi bir aksiliğin yaşanmaması için gerekli tedbirleri almaktadır.

Eğer siz de ücretli konuk seyirci olarak para kazanmak istiyorsanız hemen arkadaş grubunuzu oluşturun ve severek izlediğiniz programları canlı canlı izleyin. Üstelik katılacağınız her gün için program yapımcıları 50-100 lira arası bir ücreti de size ödeyecektir. Ayrıca eğer belirli bir seyirci grubu oluşturduğunuzda ve o grubun lideri olduğunuzda alacağınız ücret daha da fazla olacaktır.

Mutlaka okuyun: Evde Ekmek Yaparak Para Kazanmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu