Ek İş İmkanları

Evden Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır? (2021 Güncel Bilgiler)

Evden paketleme işi ne kadar kazandırır sorusu her girişimci için önemlidir. Birbirinden farklı sektörlerde paketleme işi yaparak aylık kazancınızı artırabilirsiniz. Genelde ev bütçesine katkıda bulunmak isteyen bayanların tercih ettiği evde paketleme işi giderek önem kazanmaktadır. Firmalar kendi bünyelerinde sigortalı olarak personel çalıştırmak yerine evden bu işi yapanların başvurularını değerlendirmektedir. Ortalama 2.000 TL kazanabileceğiniz bu iş fikrini grup halinde yaparak daha ciddi kazançlara ulaşmanız mümkündür. Detaylar için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Evden Mum Paketleme Kazancı

Mum üretim firmaları evden mum paketleyenlere değişen miktarlarda ödeme yapmaktadır. Eğlenceli ve zevkli bir iş fikri olan mum paketlemede genelde güzel kokulu mumlar tercih edilir. Oturduğunuz yerden mum paketleyerek 1.500 TL – 2.000 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Evden Sabun Paketleme Kazancı

Evden paketleme işi ne kadar kazandırır sorusuyla ilgili olarak sabun paketleme işi de rağbet görmektedir. Yine 1.500 – 2000 TL arasında kazanç imkanı sunan evden sabun paketleme için ilgili firmalara web üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evden Çorap Paketleme Kazancı

Evden paketleme işleri araştırılırken çorap paketleme hizmetlerinin de çokça tercih edildiği unutulmamalıdır. Firmalar büyük bir çorap kartonunu gönderir ve paketlemenizi ister. Ortalama 1.000 TL gibi bir kazancı olan bu işle ilgili doğrudan firmalarla görüşmeniz gerekiyor.

Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde plastik bardak paketleme işi sayesinde ayda 1000 TL’den başlayan rakamlar kazanabilirsiniz. Genelde öğrencilerin tercih ettiği bu işlemlerin ev hanımları tarafından da rağbet gördüğü unutulmamalıdır.

Tespih Paketleme İşi

Tespih üretimi yapan yerler paketleme işi için internet üzerinden ilan açabilmektedir. Bu yüzden evden paketleme işi ne kadar kazandırır sorusunun bu iş için getirisi ortalama 1.000 TL olacaktır.

Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Telefon satışı yapan yerlerin telefon kılıfı paketleme işi verdiği unutulmamalıdır. Aylık 500 TL ile 1000 TL arasında değişen rakamlarla para kazanabilirsiniz.

Vida Paketleme İşi

Vida üretimi gerçekleştiren firmalar binlerce vidanın paketlenme sürecinde personele ihtiyaç duymaktadır. Bu iş sayesinde aylık kazanacağınız miktar 1000 TL’den başlayabilir.

Paketleme işlerinin çok sayıda sektörü kapsadığı unutulmamalıdır. Genelde 4-5 kişilik gruplara verilen bu işler firma ve sektöre göre tek kişiye de sunulabilir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sakaryada oturuyorum bende evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen olumlu veya olumsuz yönde dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Merhaba ben de evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunz gerçekten çok ihtiycım var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu