Salı, Mayıs 24, 2022
Ana SayfaEk İş İmkanlarıEvde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde kına paketleme işi yaz aylarının değişmez ek iş imkanlarından biridir. Düğünlerde damat ve geline askere gidecek olan gençlere, sünnet olacak çocuklara kına yakılmak geleneklerimiz arasındadır. Kına halk arasında çok fazla kullanılan bir malzeme olduğu için evde kına paketleme işi yapanların kazançları yüksek olmaktadır. Evde yapabileceğiniz ek işler içerisinde basit olduğu kadar kazançlı bir iş olarak da ön plana çıkar kına paketleme işi. Özellikle bu güne kadar hiç çalışmayan ev hanımları evde gündelik işlerini bitirdikten sonra para kazanabilmeleri için gayet mantıklı bir iştir. Peki evde kına paketleme işi bana ne kadar para kazandırır? Kına paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşabilirsiniz? Hangi malzemeler kullanılmalıdır? Dilerseniz işin detaylarına geçelim.

Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evlere kına paketleme işi veren firma size bir çuval içerisinde kınayı getirir. Yine firma tarafından size emanet olarak getirilen hassas terazi ile belirlenen gramajlardaki kınayı şeffaf poşetlere koyarsınız. Poşetleme sonrası biten ürünleri firmanın reklamı olan küçük kartona yerleştireceksiniz. Her bir karton kutu içerisine 20 adet kına poşetini koyarak ambalajları tamamlamanız gerekecektir. Firmadan size gelen eleman size paketleme işinin detayları hakkında daha fazla bilgi verecektir.

Firma ile fiyatta anlaşma yapmanız durumunda hassas terazi, maket bıçağı, koli bandı, koli, ambalaj yapıştırıcı, şeffaf poşet ve karton kutu paketler size sayılı olarak teslim edilecektir. Size ürünleri ne zamana kadar teslim etmeniz gerektiğini söyleyecekler. Ortalama bu sürenin haftalık olduğunu söyleyebiliriz. Her hafta ürün teslimatında ödemenizi nakit olarak firma yetkilisinden alırsınız.

Kına Paketlemeden Ne Kadar Kazanırım?

Ek iş veren firmalar paket başına haftada bir size ödeme yapabilir. Elbette bu işi sağlayan şirkete göre farklılık gösterebilir. Genellikle firmalar kına ambalajına 20 kuruş ödeme yapar. Eğer günlük 200 kutu ürün paketleme yapabilirseniz 80 ya da 100 TL kazanabilirsiniz. Yani kına paketleme işi yaparak ayda ortalama 2200 TL bir kazanç elde edebilirsiniz. Firmalardan ödemenizi nakit yada banka havalesi ile alabilirsiniz.

Peki kına paketleme işi için nasıl başvuruyorsunuz? Hemen yazımızın altında bir yorum alanı var. Bu alana ek iş yapmak istediğinizi yazarak evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yapacağınız yoruma hangi şehirde hangi mahallede yaşadığınızı detaylı olarak belirtmeniz durumunda uygun olan kişilere firmalar tarafından dönüş yapılmaktadır.

Mutlaka okuyun: Evde Etiket İşi Yaparak Para Kazanmak

Zamanın Varken
Zamanın Varken
zamaninvarken.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden zamaninvarken.com sitesi sorumlu tutulamaz.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img