Ek İş İmkanları

Kapı Süsü İşi Yaparak Para Kazanmak

Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen hanımlar evde kapı süsü yaparak para kazanmak mümkündür. Sizde el becerinize güveniyorsanız haberimizin devamındaki bilgilerde faydalanabilirsiniz.

Marifetli ev hanımlarının yapılabilecekleri farklı iş fikirleri arasında yer alan kapı süsü yaparak para kazanmak için yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız birazdan vereceğimiz yöntemleri uygulayarak düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Günümüzde birçok kadın el becerilerini kazanca çevirerek düzenli bir işten kazandıklarından daha fazlasını bile kazanabiliyor. Tabi bu başarılarını hem yeteneklerine hem de sabırlarına borçludur. Hepimizin bildiği üzere günümüzde para kazanmak oldukça zorlaştı ve mevcut gelir ne yazık ki birçok aileye yetmiyor. Siz de evinizden çıkmadan aile bütçenize katkı sağlamak ve düzenli bir kazanca sahip olmak istiyorsanız kapı süsü işi yaparak ya da çeşitli süs eşyaları tasarlayarak bu işe atılabilirsiniz. Peki, kapı süsü işi nasıl yapılır ve bu işten kaç para kazanılır? Hemen açıklayalım…

Kapı Süsü İşi Nasıl Yapılır?

Hepimiz mutlaka karşılaşmışızdır. Komşularımızın ya da misafirliğe gittiğimiz evlerin kapılarında birbirinden farklı ve özel süsler bulunuyor. Bu süsler genellikle yuvarlak ya da farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Evlerin giriş kapılarına şık ve zarif bir görünüm katan bu kapı süslerini sizde kendi evinizde tasarlayabilir, çeşitli platformlarda satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde ağırlıklı olarak yapılan bu iş, Türkiye geneli birçok il genelinde yapılmaya başlanmıştır. Bu nedenle yaşadığınız şehrin o adar da büyük bir önemi yok aslında. Kapı süsü yaparak para kazanmak için önemli olan doğru satış kanallarını yakalamak ve ürünlerinizi geniş kitlelere ulaştırmaktır.

Mutlaka okuyun: Serbest Çalışanlara Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Eğer bu işi yapmaya karar verdiyseniz özgün tasarımlı kapı süsleri tasarlayın ve önce çevrenizdeki kişilerin beğenisine sunun. Çevrenizdeki kişilerin size verecekleri önerileri mutlaka dikkate alın ve hiçbir yerde olmayan ürünler hazırlamaya gayret gösterin. Daha sonra yaşadığınız bölgedeki süs eşyaları satan firmalarla irtibata geçin ve bu firmalarla anlaşarak ürünlerinizi pazarlayın. Firmalarla anlaştığınızda karınız biraz düşük olacaktır ancak toplu satış yapacağınız için düzenli bir gelir elde etmeniz kolaylaşır.

Bunun dışında sosyal paylaşım platformlarını çok iyi takip etmeniz de gerekiyor. Tasarladığınız kapı süslerinin fotoğraflarını kaliteli bir fotoğraf makinesiyle çekerek açtığınız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmaya başlayın. Eğer tasarımlarınız çok etkileyici ve benzersizse kısa bir süre içerisinde büyük bir takipçi sayısına ulaşarak, daha yüksek kar marjlarıyla satış yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kapı Süsü İşi Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Kapı süsü işi yaparak para kazanmak için öncelikle biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Harcadığınız emeğinizin karşılığını mutlaka alacağınıza inanarak yeni ürünler tasarlamaya gayret edin. İlk başlarda satışınız biraz düşük olabilir. Ancak ileriki dönemlerde müşteri referanslarınız artacak ve daha yüksek paralar kazanmaya başlayacaksınız. Bu işi yaparak ayda kaç lira kazanırım diye merak ediyorsanız net bir rakam vermek oldukça güç. Şöyle söylemek gerekirse ayda 500-2500 lira gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Tabi bu sizin uyguladığınız satış stratejisiyle de çok alakalı.

Mutlaka okuyun: Evde Nikah Şekeri Hazırlayarak Para Kazanmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu