Ek İş İmkanları

Bursa Evlere Ek İş Veren Firmalar

Bursa evlere ek iş veren firmalar ile çalışarak para kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Günümüzde, ekonominin kötüleşmesi nedeni ile insanların kazandıkları para, harcamaları için yeterli olmamaya başladı. Yüksek fiyatlı ev kiraları, durmadan artan yiyecek fiyatları, faturalar ve vergiler derken elimizdeki bütün para anında eriyip yok oluyor. Bir de bütün bunların üzerine kredi kartı borçları ekleniyor, bütün bu masraflara yetişmeye çalışırken yetersiz kalıyoruz. Yaptığımız mesleklerden elde ettiğimiz paralar yeterli olmayınca evden para kazanmak için çeşitli yollar arıyoruz. Özellikle; biz, büyük şehirlerde yaşayan insanların kazandıkları para harcamalarına yetmediği için yaptığımız işlere ek olarak, evden para kazanmak için ek işlerde çalışıyoruz.

Ek işler yaparak para kazanmak için oldukça fazla seçeneğimiz olsa da, en fazla getiri sağlayan ek işleri bulmak için ayrıca bir çaba sarf ediyoruz. Bu fazladan getiriyi sağlayacak olan işlerin bizleri çok yormaması ilk tercihimiz oluyor. Bursa gibi büyük bir şehirde yaşayan insanların harcamalarına yetişmek için yapabilecekleri işleri ve bu işlerin ayrıntılarını bu yazımızda paylaşacağız. Büyük şehirlerimizden biri olması nedeniyle, Bursa evlere ek iş imkanı sağlayan firmalar açısından da oldukça zengindir. Ek iş imkanı sağlayan firmalar arasından özenle seçtiğimiz işleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Kapalı Çarşı’da Ek İş İmkanı Sağlayan Firmalar

Tarihi zenginlikleri açısından hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı olan Bursa, turistik bir şehir olmanın avantajlarına sahip bir ildir. Bu avantajlardan biri de bu şehre gelen insanların yanlarında birçok hediye ile gitmeleridir. Bu hediyelerin hazırlanması ve paketlenmesi için ise Bursa Kapalı Çarşı’daki firmalar sık sık eleman aramaktadırlar. Boncuk dizme işinden kıyafet katlama işine, iplik temizleme işinden eşya kutulama işine kadar oldukça fazla iş imkanına sahip bu firmalarda kolaylıkla çalışabilirsiniz. Eğer el yeteneğine güvenen bir insansanız buradaki firmalar ile hemen irtibata geçmelisiniz. Kadın- erkek veya genç- yaşlı demeden herkesin kolaylıkla yapabileceği bu işlere başvurmak için tek yapmanız gereken çeyizlik eşya satan dükkanlar ile irtibata geçmektir.

Daimi çalışanlarına yol+ yemek+ sigorta gibi imkanları sağlayan bu firmalar, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik darboğaz nedeniyle çalışanlarını işten çıkarmak durumunda kaldılar. Ancak kısa bir süre sonra işlerin hepsine yetişemeyince evden onlarla çalışabilecek insanlarla irtibata geçmeye başladılar. Sürekli çalışan bir insanın masrafları yerine evden onlarla birlikte çalışabilecek bir insanı yeğlediler. Ve kısa zamanda Bursa Kapalı Çarşı’da dükkan sahiplerinin neredeyse hepsi evden onlarla çalışacak insanları istihdam etmeye başladılar.

Bu işlerden herhangi birine başvurduğunuz zaman süreç şöyle ilerliyor: İlk olarak sizi deneme sürecine alıyorlar, evinize yapacağınız iş için gerekli olan malzemeleri yolluyorlar, ardından siz işinizi verilen süre içerisinde tamamlıyorsunuz, siparişleri ya dükkana direk olarak teslim ediyorsunuz ya da onlar siparişleri gelip kapınızdan alıyorlar. İş süreci başarı ile tamamlandıysa bundan sonra yapacağınız her bir iş başına günlük olarak ödeme alıyorsunuz ve masraflarınız sizin için bir problem olmaktan çıkıyor.

Mutlaka okuyun: Evde Nikah Şekeri Hazırlayarak Para Kazanmak

Davetiye Katlama ve Nikah Şekeri Hazırlama İşi

Özellikle yaz aylarında artan düğünler ve nişanlar nedeniyle davetiye katlama ve nikah şekeri hazırlama alanında çalışacak insanlara ihtiyaç duyuluyor. Ev hanımlarının, emeklilerin, öğrencilerin ve ek iş arayan insanların ilk seçeneği olan bu işler çalışanlarına bir hayli getiri sağlıyor. Bu işlere başvurmak için internet üzerinden arama yapmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Sosyal medyada ilan veren firmaların birçoğu elemanlarına ödeme yapmıyor, bu yüzden iyi ve güvenilir bir internet sitesine sahip firmalara başvurmanız gerekir. Bursa evlere ek iş veren firmalar tarzında bir arama yaptığınızda dahi karşınıza çıkan ilk siteler güvenilir firmalara ait olacaktır.

Bu işlere başvurduktan sonra çalışmak istediğiniz alanı firma çalışanlarına bildiriyorsunuz. Örneğin; davetiye katlama işi yapmak istiyorum derseniz size bu işi vereceklerdir. Ancak el yeteneğine güvenen biriyseniz kurdele katlama veya nikah şekeri hazırlama işinde görev almanız, sizin için işi keyifli bir sürece dönüştürecektir. Firmalara başvurduktan sonra onlar, size işiniz için gerekli olan bütün malzemeleri yolluyorlar, sizler de siparişleri zamanında tamamlayarak yaptığınız işleri firmaya geri kargoluyorsunuz. Veya kargo şirketine dahi gitmek istemezseniz işlerinizi tamamladığınızı firmaya bildirdiğiniz anda, onlar gelip siparişleri kapınızdan teslim alıyorlar.

Mutlaka okuyun: Günde 120 Lira Kazandıran 5 Muhteşem İş Önerisi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu