Ek İş İmkanları

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Yapmak

Evde tükenmez kalem paketleme işi yaparak aylık ek gelir kazanabilirsiniz. Tükenmez kalem montajı ve paketleme işi ile ilgili bilinmesi gereken tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Evde tükenmez kalem paketleme işi, yaparak para kazanabilirsiniz. Çalışmayan ev hanımları zamanının büyük bir bölümünü dışarı çıkmadan evde geçiriyor. Elbette evde geçirilen zaman çay kahve içmek ve rahat bir köşede oturularak geçmiyor. Kim istemez ki sabit güzel bir iş sahibi olup çalışmayı. İşte bu düşünceye sahip olanların yardımına ek iş veren firmalar yetişiyor. Özellikle ev hanımları, sabit bir işe sahip olmayanlar ve öğrenciler ek iş yapmayı tercih ediyor. Ek iş yapan kişiler hem boş zamanlarını değerlendiriyor hemde ek iş yaparak ek gelir sağlayıp aile bütçesine katkıda bulunuyorlar.

Evden çalışmak isteyenlerin oldukça kolay yapabilecekleri iş modellerinden biriside evde tükenmez kalem paketleme işi olmuştur. Oldukça basit bir şekilde yapılan bu ek iş modeli sayesinde aylık 1.500 – 2.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde tükenmez kalem paketleme işi oldukça basit bir kaç aşamada yapılmaktadır. Hepimiz illaki bu güne kadar bir tükenmez kalemi elimize alıp açıp kapatmışızdır. Bu tip kalemlerin genellikle üç bölümü vardır kalemin içerisine sonradan konulan ucu, uç kısmına takılan yay ve kalemin iki parçasının birleştirilmesi. Kalemin parçalarını alarak modele göre parçaları sırası ile takıp kalemi hazırlarsınız. Montajını yaptığınız kalemleri 50 adet sayarak paketleyip kolisine koyarsınız.

Ek iş veren firmalar tarafından size gönderilen yetkili kalem paketleme işinin nasıl yapılacağını size gösterir. Yapacağınız işlemin ne kadar kolay olduğunu zaten görünce anlayacaksınız. Evinize işi getiren yetkili günlük olarak kalem ve gerekli tüm malzemeleri size sayarak teslim edecek. Sizde teslim aldığınız malzemeleri sayarak alıp günün sonunda yaptığınız işi sayıp teslim edeceksiniz. İstenildiği şekilde yaptığınız paketleme işinin ücreti her akşam nakit olarak elden teslim edilecek.

Paketleme İşi Kaç Para Kazandırır?

Evlere ek iş veren firmalar kalem paketleme işine kutu başına ödeme yapar. Firmaların büyük bir bölümü her akşam yapılan işin sayısına göre ödeme yapar. Örnek verecek olursam günde 100 kutu paketleme yaptıysanız akşam alacağınız ödeme 50 TL civarında olacaktır. Eğer paketleme işlerini yaparken size yardım edecek birileri varsa günde ortalama 300 kutu yaparsınız. Elbette yaptığınız iş çoğaldıkça kazandığınız parada artacaktır. Çalışmaya başladığınız firma yaptığınız işten memnun olursa alacağınız işin sayısı da bir o kadar fazla olur. Günde 100 TL lik bir paketleme yapabilirseniz aylık 3.000 TL kazanç elde edebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Çorap Paketleme İşi Yapmak

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum daha önce yaptım tecrübem var hızlı ve pratiğimdir antalya da yaşıyorum her türlü paketleme Katlama işlerini yaparım

  2. MERHABA AYDIN EFELER’DE OTURUYORUM.EVDE KALEM PAKETLEME İŞİNİ YAPMAK İSTERİM.ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN EK GELİR KAZANMAM GEREK ÜNİVERSİTEYE GİDECEK OĞLUMA DESTEK OLMAK İSTERİM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVNİRİM.KOLAY GELSİN.

  3. Merhabalar Gemlik Bursa da ikamet etmekteyim. El becerisi konularında seri ve pratiğimdir. Ekip halinde çalışacak arkadaşlarım vardır

  4. merhaba ben kocaeli dilovası’da oturuyorum 6 kişilik bir gurup ile çalışıcaz bu işe çok ihtiyacımız var lütfen geri dönüş yapın

  5. Merhaba, muhasebeciyim evde ek iş yapmak istiyorum ve bu iş tam yapabileceğim iş geri dönüş yapmanızı rica ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu