Ek İş İmkanları

Ek İş Yapmak İstiyorum Ne Yapabilirim?

Günümüz ekonomik koşullarına bakıldığında artık sadece tek bir işle para kazanıp geçinmek mümkün değil. Eğer ekonomik durumum kötü ek iş yapmak istiyorum diyorsanız evinizden iş yerine gitmeden, yemeğe para vermeden, saatlerce trafikte kalmadan evinizden çalışarak para kazanabilirsiniz. Ek işler arasında sadece el emeğiniz ile para kazanmanızı sağlayacak sayısız iş kolu mevcut. Evinde çalışan insanlar aslında firmalarında işine geliyor işçi çalıştırıp yemek, sigorta ve servis ücretleri gibi maliyet avantajı sağlıyor. Ek iş yapmak istiyorum ne yapabilirim diye sorguluyorsanız detaylara geçelim.

Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenlere

Yakın bir tarihe kadar ek işleri sadece ev hanımları yapıyordu. Bugün geldiğimiz noktada artık ek işleri öğrenciler ve emekliler’de ek iş yaparak ciddi kazanç sağlıyor. Yani kim olursanız olun sizde evinizin rahatlığında ek işler yaparak para kazanabilirsiniz. Bu işler sayesinde ilk olarak kazancınız az olacak ancak ilerleyen günlerde uzmanlaştıkça kazancınızda ciddi olarak artacaktır.

Evde Kutu Katlama İşi

Kutu katlama işine girmek isteyenlerin bu işi yapmak için uzmanlık gerekmiyor, firmalar size çeşitli boyutlarda kutu veriyor. Size verilen süre içerisinde kutuları gösterildiği gibi yapıp teslim etmenizi istiyorlar. Oldukça basit bir iş olan kutu katlama işini yaparak her kutu başına 25 kuruş para alabilirsiniz. Ortalama bir kutunun 1 dakikada katlandığını düşünürsek 5 dakikada en az 1 TL kazanabilirsiniz. Ayda 25 gün çalışarak 1500 TL gibi bir rakama ulaşabilirsiniz. Evde ek işi veren firmalara ulaşarak başvuru yapmak için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evlere Ek İş Veren Firmalar Evde Kutu Katlama İşi

Evde Poşet Katlama İşi

Özellikle perakende markalarına üretilen kıyafetler ütü işleminden sonra katlanarak poşetlerin içerisine koyulur. Katlanarak poşetlenen ürünler belirli bir beden aralığı tamamlanarak firmaların depolarına sevk edilir. Fabrikalara çalışan tekstil atölyeleri biten ürünleri katlayıp poşet içerisine koymak için evden ek iş yapmak isteyenlere veriyor. Tamamen el becerisi gerektiren katlama ve poşetleme işini evde yaparak ortalama 1.000 ile 1.500 TL para kazanabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Gömlek Katlama İşi Yapmak

Evde Yemek Yapmak

Ev hanımlarına özel ek işlerden bir tanesi de evde yemek yapma işidir. Ev hanımları için gündelik bir iş olan yemek yapmak bu işten gelir elde etmek isteyenlerin tercih ettiği iş modellerinden biridir. Özellikle küçük işletme sahipleri yemek firmaları ile çalışmaktansa malzemeleri alarak evinde 10 ile 15 kişilik yemek yapabilecek ev hanımları ile çalışmayı tercih ediyor. Eğer yemek yapmak benim işim haftanın 5 iş günü istenen yemekleri yapabilirim diyorsanız yemek işi veren firmalar ile çalışarak ortalama 2.000 TL para kazanabilirsiniz.

Evine ek iş alarak çalışmak isteyenler aşağıdaki yorum alanına ek iş talebini yazarak evlere ek iş veren firmaların kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu