Ek İş İmkanları

Balıkesir’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Balıkesir’de ikamet eden ev hanımları ve farklı şehirlerden üniversite eğitimi için gelen öğrencilere Balıkesir’de evlere ek iş imkanı veren firmalar bulunuyor. Firmaların verdiği ek iş imkanlarından faydalanarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Öğrenciler de bu imkanlar sayesinde harçlığını çıkarabilirler. Balıkesir ilimiz konumu itibari ile Marmara ve Ege bölgesini bir birine bağlayan geçiş noktası olduğu için gelişmekte olan bir ilimizdir. Ayrıca Türkiye’de en fazla ilçesi olan ilimizdir. Bu nedenle ek iş imkanlarından şehir merkezinde ve ilçelerde yaşayan her kes faydalanabilir.

Balıkesir turizm faaliyetleri ile birlikte sanayi çalışmaları ile gelişmektedir. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte Ayvalık, Sarımsaklı ve Erdek gibi tatil beldeleri yerli yabancı turist tarafından ziyaret edilmektedir. Balıkesir’de evlere ek iş imkanları da yaz aylarındaki ziyaretçilere göre şekillenmektedir. Tatil bölgelerinde bulunan yazlık otellere evde sabun üretimi yapan kişi sayısı oldukça fazla olduğu bilinmektedir. Evde sabun yapmak, servis malzeme temini ve bu ürünlerin paketlemesi evlere ek iş olarak verilmektedir.

Balıkesir’de Evlere Ek İş

Balıkesir’in Ayvalık, Kuş cenneti ve Kaz dağı gibi tatil bölgelerine yakın yerlerde ikamet ediyorsanız. Bölgeyi gezmeye gelen insanlara yaptığınız hediyelik eşyaların satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Yol kenarlarına açacağınız ufak tezgahlarda bölgenize ait ürünleri satarak gelir elde edebilirsiniz. Bu işlerden anlamam diyenler için evlere ek iş veren firmalardan hediyelik eşya paketleme işi, evde çorap paketleme işi ve karanfil paketleme işlerini de yapabilirsiniz. Bu ek işlerden birisine eliniz yatkınsa hemen ek iş yapmak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Balıkesir Ek İş Veren Firmalar Ne Kadar Kazandırır ?

Balıkesir’de evlere ek iş veren firmalar özellikle yukarıda bahsettiğim işleri ev hanımı ve öğrencilere verebiliyorlar. Bahsettiğim bu işler sayesinde para kazanmak isteyenlerin günlük ortalama geliri 40 – 50 TL olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Elbette bu rakam yaz aylarında sektörün hızlanması ile beraber kazancınızın giderek arttığını ifade edebiliriz. Balıkesir’de evlere ek iş imkanı veren firmalar yazın gelmesi ile beraber evlerinde çalışmak isteyen ev hanımlarına ek işleri vermektedirler.

Evde çalışarak ek gelir etmek isteyen her kez ek iş veren firmaların ilanlarına başvuru yapabilirler. Başvurular şahsen yapılabildiği gibi internet üzerinden de alınmakta. Firmalar internet aracılığıyla ek iş yapmak isteyenlere ulaştığı için ek iş ilanlarına yorum yaparak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Bayanların Evden Yapabileceği Ek İşler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evde yapabilmek için iş arıyorum üniversiteyi yeni bitirdim ve kpss kursum olduğu için çalışamıyorum böyle bir işe ihtiyacım var ilgilenirseniz çok sevinirim.
    Teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu