Ek İş İmkanları

Evde Ek İş Yapmak İstiyorum Diyenlere Kazançlı Fikirler

İşsizliğin arttığı son evde ek iş yapmak isteyen  insanlar, internetten evden yapabileceği işleri araştırmaya başladı. İş arayan insanların yanı sıra aylık geliri düşük olan vatandaşlar ve ev hanımlarıda evden yapabileceği işleri araştırıyor. Özellikle ev hanımları evden ek iş yapmak için internet üzeirnden araştırma yapıyor, Bende bu makalemde evden yapılabilecek işlere yer verdim. Hayat şartları malum sürekli değişiyor değişen şartlar beraberinde ilave masraf getirdiği için, ev hanımları belirli bir ücret karşılığında çalışan eşlerine destek olabilmek için evde ek iş yapmak konusunda bir takım araştırmalar yapmaktadır.

Evde yapılacak ek işler içerisinde oldukça kolay sermayeye gerek olmadan, yapana günlük olarak gelir getiren kazançlı iş imkanları bulunuyor. Sizde evinizde yapılabilecek ek işler ile düzenli para kazanmayı istiyorsanız aşağıdaki ek iş fikirlerini inceleyebilirsiniz;

Evde İplik Temizleme Yapmak

Konfeksiyon fabrikaları Türkiye genelinde yurt içi ve yurt dışından gelen talepleri zamanında teslim etmek için hummalı bir şekilde çalışıyor. Alınan siparişlerin verilen tarihe kadar üreterek teslim etmek için uğraş veren tekstil firmaları dikimini yaptıkları ürünleri paketlemeden önce ürünlerin üzerinde kalan iplikleri temizliyor. Firmalar genellikle iplik temizleme işlerini evinden çalışmak isteyen ev hanımlarına yaptırıyor.

Evlere ek iş veren firmalar yapılan başvuruları değerlendirerek uygun olan kişilere iplik temizleme işi veriyor. Ürünler firma yetkilisi tarafından iplik temizleme yapacak evlere sayılarak teslim ediliyor. Günün sonunda yine aynı yetkili iplikleri temizlenen ürünleri teslim almak için gelir. Genellikle ödemeler firma tarafından haftalık olarak yapılıyor. Evde iplik temizleme işini sürekli olarak yaparak ayda 2000 TL civarından bir gelir elde edebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Nikah şekeri paketleme işi veren firmalar ev hanımlarına aldıkları siparişlerin yoğunluğuna göre ek iş imkanı sağlıyor. Evinize bırakılan nikah şekerlerini küçük keselere koyarak paketlemeniz gerekmektedir. Paketleme için gerekli olan malzemeler size işi veren firma tarafından veriliyor. İstenen ürün için bir adet numune firma tarafından getirildikten sonra işe başlıyorsunuz. Firma’dan gelen görevli size ürünü nasıl paketleyeceğinizi ufak bir eğitim vererek gösterecek. Eğer sürekli bu işi yapabilirseniz aylık ortalama 1500 yada 2000 TL arasında bir gelir elde edebilirsiniz.

Eğer sizde evde ek iş yaparak para kazanmayı istiyorsanız ek iş veren firmalara başvuru yaparak iş imkanlarından faydalanabilirsiniz. Ek iş ilanlarına başvurunuzu firmaların internet sitesinden kolaylıkla yapabileceğiniz gibi aşağıdaki yorum bölümünden de firmalara ulaşabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Davetiye Katlama İşi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu