Ek İş İmkanları

Evde Anahtarlık Paketleme İşi

Dünya üzerinde zorluk derecelerine göre bir çok meslek bulunuyor. Bunların arasında hem rahat çalışma, hemde kolay para kazandıran işlerden biride evde ek iş yapmaktır. Evinizin bir bölümünde üstelik günün her hangi bir saatinde ek iş imkanları ile ek gelir sağlayıp günlük, haftalık yada aylık para kazanmak mümkün. Ek iş veren firmaların bir bölümü yarı zamanlı iş vermeyi tercih ederken bir bölümü ise iş yaptıkları kişilere sürekli iş imkanı sağlamaktadır. Bazı ek iş veren firmalar düzenli olarak çalıştıkları kişilere SSK prim ödemelerine kadar yapmakta.

Ev hanımlarının tercih ettiği ek iş imkanlarının başında evde paketleme işleri gelmekte. Evde paketleme işi yapmak isteyenler için farklı paketleme işleri mevcut. Bu paketleme işleri arasında özellikle kolay olmasından dolayı evde anahtarlık paketleme işi oldukça sık yapılmakta. Evde anahtarlık paketleme işi yapanların aylık ortalama 1.500 TL – 2.000 TL para kazanması mümkün.

Evde Anahtarlık Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Hemen hemen her firma tanıtımını yapmak için promosyon anahtarlıklar yaptırma. Bu anahtarlıklar potansiyel müşterisi olabilecek her keze ücretsiz olarak dağıtılır. Reklam için yapılan anahtarlıkları inceleme imkanınız olduysa ağızları kapalı şeffaf bir ambalajı olur. Eğer evde anahtarlık paketleme işinden para kazanmak istiyorsanız? yapmanız gereken, size verilecek anahtarlık malzemelerine reklam yazısını yerleştirip kapamak. Daha sonra ise biten anahtarlıkları verilen küçük kutulara yerşeltirmek.

Ek iş veren firma yetkilisi getirdiği işleri sayarak size teslim edecek. Teslimat sırasında size paketleme işini yaparken gereken malzemelerde yine sayı ile teslim edecek. Teslim alacağınız malzemelerin içerisinde maket bıçağı, koli bandı, karton koli, ve yapıştırıcı yer almakta. Firma tarafından size gönderilen görevli ambalaj ağızlarını nasıl yapıştıracağınızı ve paketleme işini sırası ile size gösterecek. Sonra ise ek iş veren firmadan size üç yada dört günde bir biten anahtarlıkları almak için bir yetkili gelecek. Sayarak teslim aldığı anahtarlıkların ücreti size her teslimatta peşin olarak ödeyecek.

Evde Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Paketlemesi tamamlanan anahtarlıklar firma tarafında gönderilen kontrolcü tarafından kontrol edilir. Size gösterilen örnekteki gibi yaptığınız her 50 adet anahtarlık için 5 TL kazanırsınız. Yapması kolay olduğu için ortalama günlük 100 kutu paketleme yapmanız durumunda günde ortalama 100 TL yada 150 TL kazanabilirsiniz. Ek iş aldığınız firma yapılan işten memnun kalırsa bundan sonraki süreçte tüm işleri size yaptıracaktır. Ortalama bir hesap yapacak, olursak anahtarlık paketleme işinden aylık 2.000 yada 2.500 TL para kazanırsınız. Anahtarlık paketleme işi yapmak isteyenler, aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak firmalara mesaj bırakarak ek iş yapma talebini iletebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evde Karanfil Paketleme İşi Veren Firmalar

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Bursa’dan yazıyorum. Fason iş ve paketleme işi yapabilirim. Deneyimim var. İletişim için bana geri dönüş yapabilirmisiniz.

  2. Bu işe gerçekten ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim bu işi aynı evde yapacak 4 kişiyiz tesekkürler

  3. Bu işi yapmak istiyorum üniversite öğrencisiyim bu işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. Bu işi yapmak istiyorum haftanın 7 günü evdeyiz annem ve ben birlikte bu işi yapabiliriz,
    Avcılar merkez MH. Oturuyorum. Geri dönüş yapmanız bizi çok mutlu edecektir.☺️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu