Ek İş İmkanları

Evde Davetiye Katlama İşi

Evde davetiye katlama işi son yıllarda en gözde evde ek iş imkanı. Ek iş veren firmalar tarafından evde ek iş yapmak isteyenler başvuru yaparak para kazanmaya başlayabilirler.

Ev hanımı olduğunuz için bir işe girebilecek durumda değilsiniz ya da  bu güne kadar kendinize uygun her hangi bir iş bulamadınız mı? Evde yapabileceğiniz ek işler arasında kazancı gayet iyi ve oldukça kolay olduğunu bildiğim işlerden biri olan evde davetiye katlama işi hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Evde davetiye katlama işi oldukça basit bir şekilde para kazanmayı isteyenler tarafından yapılabilecek muhteşem bir ek iş imkanıdır. Tabi ki davetiye katlama işini sadece ev hanımları değil öğrenci, emekli hatta sabit işi olup geçim sıkıntısı yaşayanlar dahi yapabilir. Eğer acil para kazanmaya ihtiyacınız varsa bu işten para kazanmak sizin için güzel bir deneyim olabilir.

Davetiye katlama işinin size bir maliyeti olmadığı için diğer ek işlere göre gayet kazançlı olduğunu düşünüyorum. Ekonomik sıkıntısı olanlar param yok, işte bulamıyorum geçim sıkıntısı çekiyorum diye düşünenler artık kendinizi kötü hissetmeyin! Evlere ek iş veren firmalar ihtiyacı olan insanlar ile çalışmak için ek iş ilanları yayınlıyor. Evde davetiye katlama işi için ilan yayınlayan firmalar yapılan başvuruları değerlendirerek, İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Konya gibi büyük şehirlerde evden çalışmak isteyenlere ek iş imkanları veriyor. Sizde bu firmalar ile çalışarak ayda 1.500 TL civarında gelir elde edebilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

Davetiye düğünlerin, sinemaların, tiyatroların, konferansların, filmlerin açılış galalarının, nişanların, kına gecelerinin, yeni bir iş yeri açacakların yakın çevresini davet etmek için kullandığı araçtır. Bu yüzden gerek üreten gerekse evde katlamasını yapanlar için kazançlı bir iş olacaktır. Kendinize en yakın davetiye basımı yapan firmaları araştırarak  onlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer davetiye katlama işi yapmak için bir firma bulamıyorsanız yaşamakta olduğunuz ilçelerde size yakın olan davetiye basımı yapan yerlere, bir fotoğrafçıya yada matbaaya giderek davetiye katlamak işi yapmak istediğinizi söyleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Ek iş veren firmalar davetiyeleri size düz basılmış olarak size teslim eder. Matbaacıları en fazla oyalayan iş bu davetiyeleri katlayıp zarfların içerisine koymaktır. Bu yüzden matbaacılar davetiye katlama işlerini evden çalışmak isteyen hanımlara, öğrencilere, emeklilere yaptırmayı tercih etmektedir.

Mutlaka okuyun: Ek İş Veren Firmalar Sayesinde Evde Para Kazanmak

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar?

Davetiye katlama işi veren firma ile çalışmaya başladığınızda firma size bir görevli ile katlanmasını istediği davetiyeler gönderir. Davetiyeleri teslim aldıktan hemen sonra aldığınız işin düzenli bir şekilde katlar ve istenen tarihte geri vermeye çalışırsınız. Anlaşma yaptığınız firmadan gelen yetkililere telefon numaranızı vererek tanıdıkları matbaacılara da çalışabileceğinizi söyleyiniz. Elbette sadece matbaalar değil artık yeni tip davetiyeler için fotoğrafçılar da tercih ediliyor. Fotoğrafçılar basit katlama işlerini yaptırmak için eleman çalıştırmıyorlar dolayısı ile çevrenizdeki fotoğrafçılara da uğrayıp iş aradığınızı iletiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu