Ek İş İmkanları

İstanbul’da Evlere Ek İş İlanları

Sizler için istanbul'da evlere ek iş ilanlarını araştırdık. İstanbul'da yaşıyorsanız ek iş bulma şansınız da oldukça fazladır. Peki evlere ek iş ilanlarına nasıl ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin en gelişmiş ekonomik yapıya sahip, tarihi ve sosyal-kültürel açıdan en önemli şehri şüphesiz İstanbul’dur. İstanbul’da evlere ek iş ilanları diğer birçok ilimize göre çok daha fazladır. Bununla beraber yoğun nüfusu dolayısıyla iş bulmak da bir o kadar zordur. Yine bu şehirde hayat pahalılığı diğer ilerimizden daha fazla hissedilir.  Bu sebepten birçok kişi evlerinde geçirdikleri süreleri kazanca dönüştürmek ister. Özellikle çeşitli nedenlerden dolayı dışarıda çalışamayan ev hanımları, emekli maaşı ile geçinemeyen emekliler ve harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler evde ek iş fırsatlarına yöneliyor. İstanbul’da evde ek iş yapmak isteyenler için derlediğimiz bilgilerle siz de düzenli olarak ek gelir elde edebilirsiniz. İşte detaylar…

İstanbul’da Evde Ek İş Fırsatları Neler?

En başta ev hanımları, emekliler, öğrenciler, hastalarına bakmak zorunda oldukları için evlerinden ayrılamayanlar, evlerinden çalışarak ek gelir elde etmekteler. Hemen her sektörün İstanbul’da faaliyet göstermesi iş imkânlarını arttırmaktadır.

Fabrikaların, Tekstil firmalarının yoğun olduğu yerlerde evden çalışma fırsatı fazladır. Giysilere etiket yapıştırmadan, Jean markaları için düğme montajına, fermuar yapımına, motif işlemeye birçok iş imkânı vardır. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehri olan İstanbul’da hediyelik eşya yapımı da en çok yapılan işlerdendir. Yine nişan, düğün için davetiye, nikâh şekeri yapma, yeni doğan bebekler için süs eşyaları, sepetler hazırlama, doğum günü, kına, söz partilerinden, eğlence partilerine organizasyon firmaları için türlü süsler, çiçek buketler, aperatifler hazırlamak gibi sayısız iş mevcuttur.

Evde Ek İş Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Büyük küçük birçok işletme ve serbest girişimci mekân ve işçi masraflarını minimuma indirmek için İstanbul’da evlere ek iş ilanları açmaktadırlar. Bu ilanlar el becerileri üzerine olduğu kadar iletişim becerilerine, internet üzerinden yapılan işlere farklılıklar gösterir. Dev firmaların bile evlerden çalışan müşteri temsilcileri olduğu gibi sosyal medya için içerik üretimine birçok iş kolu doğmuştur. Evde ek iş olarak kolayca bulabileceğiniz bu işlerden ayda 2 bin liraya kadar para kazanabilirsiniz. Tabii bu yaptığınız işe anlaştığınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Hatta kendi ekibini kurarak aylık daha fazla kazananlarda vardır.

Kendi kişiliğinize, yeteneklerinize uygun iş seçme şansına İstanbul’da sahip olursunuz. Kendinizi geliştirdikçe hem internet hem el becerileri üzerine olsun yapacağınız işlerde zamanı nasıl kullandığınıza bağlı olarak kazancınız da hızla artış gösterecektir.

Evlere İş Veren Firmalarla İletişime Geçmek

İstanbul’da yaşayanlar için zaman nakittir sözü bir gerçektir. Bilindiği gibi hızlı iletişim için bugün tüm dünyada mobil cihazlar ve bilgisayarlar tercih edilmektedir. Firmalar daha hızlı ve daha çok kişiye ulaşmak için iş arayanlarla iş verenleri bir araya getiren aracı siteleri kullanırlar. 

Evlerinden çalışmak isteyenler, evden iş yapacak kişileri arayanlar, ilan sitelerine giriş yaparak talepte bulunurlar.  İstanbul’da yaşayıp evden çalışmak ve para kazanmak istiyorsanız, yazımızın altında bulunan yorum kısmına adınızı soyadınız, yaşadığınız yeri ve E posta adresinizi bırakarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabiliniz.  Herkese açık olan bu bölüme güvenliğiniz açısından telefon, ev adresi gibi özel bilgilerinizi girmemeniz tavsiye olunur.

Mutlaka okuyun: Evde Aylık 1600 TL Ek Gelir Elde Edebilirsiniz!

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Ev hamimiyim cocuk olduktan sonra normal iste calisamiyorum evde calismaya ihtiyacim var beyoglu hadkoyde oturuyorum lutfen donus yaparsaniz sevinirim is farketmez benim icin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu