Ek İş İmkanları

İzmir Bornova’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

İzmir Bornova'da evlere ek iş veren firmalar evde paketleme işi gibi basit işleri evinde çalışmak isteyenlere veriyor. Ek iş yaparak gelir elde etmek isteyenler firmalara mesaj bırakabilirler.

İzmir Bornova’da evlere ek iş veren firmalar, evden çalışıp para kazanmak isteyenler için farklı alternatifler sunuyor. İster öğrenci ister emekli isterseniz de ev hanımı olun aile bütçesine katkıda bulunmak istiyorsanız ilk tercihleriniz arasında evde yapılacak işler gelmektedir. Türkiye geneline yayılmış ek iş imkanları ile aylık düzenli bir gelire sahip olabilir, yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Eğer İzmir Bornova’da yaşıyorsanız, bölgenizdeki firmalarla iletişime geçerek evde ek iş olanaklarından yararlanabilirsiniz.

İzmir Bornova Ek İş İmkanları

Günden güne pahalılaşan hayat birçok insanı ek gelir aramaya iterken, son zamanlarda yaşanılan salgın hastalık yüzünden de birçok insan evlerinden çalışıp para kazanmanın ya da ev bütçesine ek gelirle katkı sağlamanın yollarını aramaya başladı.

İzmir’in sessiz bir köşesi olarak bilinen Bornova, Türkiye’nin sayılı kampüslerinden Ege Üniversitesi’nin ana yerleşkesine ev sahipliği yapıyor. Genç nüfusun artış göstermesiyle hızlı bir gelişme gösteren Bornova’da, gerek evde kalmak zorunda olan kişiler için gelir sağlayacak, gerek üniversite öğrencisi olarak cep harçlığı çıkarmak isteyenlere bu fırsatı sunacak, evden yapılabilecek iş olanakları mevcut.

İzmir Bornova’da Hangi Ek İşler Yapılabilir?

İzmir’de sanayi kuruluşlarının en yoğun bulunduğu ilçelerden olan Bornova’da otomotiv sektörü önemli bir yere sahiptir. Yedek parça ve araba bakım işlerinin yeri olarak kabul edilen ilçede, hemen hemen bütün markaların teknik servisleri bulunur. Bu firmaların birçoğu montaj işlerini evlere ek iş olarak göndermekte ve özellikle ev hanımlarına evde para kazanma şansı sunmaktadır.

Denizden biraz uzak olsa da tarihi köşkleriyle turistleri kendine hayran bırakan Bornova, Peterson köşkü, Pandespanian köşkü ve Perili köşk özellikle fotoğraf sanatçılarının uğrak yerlerindendir. Bornova çayı ve Homeros vadisi 182 tür bitki ve 103 kuş türüne sahip olmasıyla, eşsiz bir doğa manzarası sunar. Tüm bu güzellikleri görmek için şehre gelen yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekecek yöresel ürünler tasarlayarak da ek gelir elde edebilirsiniz.

Tüm bunlar bir araya getirildiğinde, sanayi için özellikle paketleme, küçük parçaların montajını yapabilecek birçok kişiye ihtiyaç duyulmaktadır.  İlçeye gelen turistlere hediyelik eşya temin eden işletmelerde süslerin yapımı için çoğunlukla evlere sipariş vermektedir. Takı yapımından, biblolara el becerisine güvenenler rahatlıkla bu işleri alabilir. Şirketler internet üzerinden, evde çalışmak isteyenlere ulaştığından ek iş ilanlarına, evden çalışma ilanlarına yorum yapmanız gerekir. Yorum yaparak sizlerle iletişim kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Ek İş Veren Firmalar Haftalık Ne Kadar Kazandırır?

İzmir Bornova’da evlere ek iş veren firmalar yapılan işe göre farklı fiyat aralıkları belirlemiştir. Evden çalışmak isteyenler, şirketlerin ilanlarına başvuru yaptıktan sonra şirketle gelir konusunda anlaşma sağlayabilirler. Bu gelir haftalık ortalama en az 250- 400 lira arasında değişmektedir. Bahar ve yazlarında turist artışı kadar, düğün, nişan etkinlikleri de arttığından bu alanlarda faaliyet gösteren işletmelerde evde çalışma yapacak kişileri ararlar. Nikâh şekeri yapımından, davetiye zarflamaya birçok iş fırsatı oluşur. Bunlar da haftalık kazancınızı 500 lira ve üstüne çıkarabilmenize olanak tanır.

Mutlaka okuyun: Eve Ek İş Veren Firmalarla İletişime Geçmek

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Kemalpaşa Ören’de Oturuyorum, aracımızla ürünleri yerinden alıp teslim edebiliriz. Aktif bir iş ilanı ise geri dönüşünüzü bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu