Ek İş İmkanları

Ek Gelir İmkanı Ayda 1000 – 1500 TL Para Kazanmak

Evden ek iş yaparak siz de para kazanabilirsiniz. Evden ayda 1500 TL para kazanabileceğiniz kına paketleme işi ev hanımlarına evde para kazanma imkânı veriyor. Evde boş vaktim var diyenler siz de bu işi yapabilirsiniz.

Ek gelir imkanı olan kına paketlemesi sayesinde evde 1000 – 1500 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Evde kına paketleme işi hakkında farklı internet sitelerinde yazılmış olan makalelerin aksine bu makalemizde kına paketleme işinin nasıl yapıldığını, firmaların ne kadar ödeme yapacakları ve firmalarla nasıl iletişim sağlanacağı hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Kına paketi işi veren firmalar paketleme işlerinin yapımı için ilan yayınlarsa bu ek iş ilanını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Kına paketleme işi ile aylık kazanabileceğiniz maddi gelirin limitini siz belirleyebilirsiniz. Ne kadar zamanınız varsa aldığınız işin miktarını artırarak daha fazla kazanabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar genellikle performansından memnun olduğu kişiler ile çalışmayı tercih ediyor. Yani alınan işi zamanında teslim etmeniz oldukça önemlidir. Bu sebeple kına paketi yaparak kazanabileceğiniz rakamı net vermemiz de mümkün olmayacaktır.

Kına Paketleme İşi Evlere Nasıl Verilir?

Kına paketleme işi yaptıran firmalar önce ek gelir imkanı arayan insanların ilanlara başvuru yapmasını beklerler. Paketleme işini yapmak isteyenleri bulduğunda evlere kına gönderimi yaparlar. Genel olarak kına paketle işleri organizasyon firmaları tarafından verilir. Örnek olarak aldıkları bir düğün organizasyonu için katılımcı sayısı 200 kişi olursa genellikle 2 veya 3 kilo kadar kınanın paketlenmesi gerekir. Paketleme işini yapmak isteyen ev hanımları belirlenen ölçüdeki kınayı firma tarafından verilen keselere gramına göre koyarak paketleme yapar ve yapılan paketleme başına da para alırlar.

Bazı firmalar paket başı ödeme yaparken bazı firmalar kilo başına ödeme yaparlar. 2 KG kına ile ortalama olarak 200 veya 300 paket çıkar. Bu işi alırsanız ortalama haftalık kazancınız 500 TL olacaktır. Kazancınızın içerisinde malzeme parası ya da her hangi bir gideriniz olmadığı için aylık kazancınız oldukça iyi rakamlara çıkabilir. Yaz aylarında eş, dost yada akrabalarınız ile birlikte yapmaya karar verirseniz kazancınızda yapacağınız işin büyüklüğüne göre artacaktır.

Evde Kına Paketlemesi İçin Gereken Malzemeler

Kına paketi işi yapmak isteyen herkese gerekli olan araçların tamamı firmalar tarafından karşılanmaktadır. Bu nedenler bu işe başlamak için her hangi bir masraf etmenize gerek yoktur. Firma size paketleme poşetleri, kına, bant, iğne, keseler, kına, nazar boncuğu, hassas terazi ve ufak ağızlı kürek gibi malzemeleri evinize kadar getirecektir. Kısaca özetleyecek olursak, verilen malzemeler ile aldığınız işi düzenli ve en önemlisi zamanında yapıp teslim ederseniz firma ile sürekli çalışma imkanına sahip olursunuz.

Mutlaka okuyun: Evden Para Kazanma Yolları

İlgili Makaleler

4 Yorum

    1. iletişim bilgisi bırakırsanız ilgili firmalar sizinle irtibata geçebilir, bunun için sizden ödeme talep edenlere itibar etmeyiniz, sitemiz sizlere yardımcı olmak adına makaleler üretir

    1. iletişim bilgisi bırakırsanız ilgili firmalar sizinle irtibata geçebilir, bunun için sizden ödeme talep edenlere itibar etmeyiniz, sitemiz sizlere yardımcı olmak adına makaleler üretir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu