Ek İş İmkanları

Evde En Çok Yapılan Paketleme İşleri

Evde para kazanmak artık geçtiğimiz yıllara göre daha kolay. Firmalardan paketleme işleri alarak siz de evde para kazanabilirsiniz. Evde yapabileceğiniz çok fazla paketleme işi bulunmaktadır. Özellikle düğme, balon, kına, sabun ve düğme paketleme işleri evden en çok yapılan paketleme işleridir. Evde para kazanmak isteyenlere paketleme işleri ve bu işleri evlere veren firmaları kaleme aldık. Hazırladığımız bu haber ile ek işler hakkında bilgi alabilir ve eve ek iş veren firmalar ile iletişim kurarak evden para kazanabilirsiniz.

Paraya ihtiyacı olanlar, emekliler ya da ev hanımları paketleme işi tam da sizler için. Bu işleri yalnızca aile bütçelerine ek gelir sağlamak için değil, evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi paraya çevirmek içinde yapabilirsiniz. Sizin de boş vaktiniz varsa ve bu boş zamanlarınızda para kazanmak istiyorsanız evde paketleme işleri tam size göre. Evde yapabileceğiniz paketleme işlerinden söz etmeden evvel bu işleri yapan kişilerin sahip olduğu avantajlardan bahsetmek istiyoruz. Günün istediğiniz herhangi bir saatinde çalışabiliyorsunuz. Kazandığınız paranın tamamı size kalır çünkü herhangi bir sermayeniz yoktur. Şimdi sizlere paketleme işlerinin nasıl yapıldığını ve paketleme işi veren firmalara nasıl ulaşabileceğiniz konusunda detay vereceğiz.

Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun paketleme işi genellikle ev hanımları tarafından yapılan ek işlerden bir tanesidir. Değerli ev hanımları sabun paketleme işini üretim ve paket yapan firmalardan alabilirsiniz. İnsanların hijyeni daha fazla önemsediği bir dönemden geçiyoruz. Özellikle nihai tüketici artık doğan sabunları almayı tercih ediyor. Farklı otantik bitki özleri kullanılarak üretilen doğal sabunlar dinlenme tesisleri, sabun stantları ve alışveriş merkezlerinde satılıyor. Oldukça fazla rağbet gören bu ürünlerin üretimine yoğunlaşan firmalar talebi karşılamak için hummalı şekilde üretime devam ediyorlar.

İşte bu firmaların neredeyse tamamı sabun paketleme işi yapmak isteyenler için evlere ek iş veriyor. Sabun paketleme işini veren firmadan koliler içerisinde size sabun, marka sticker ve sabunun paketleneceği özel ambalajı gönderiyor. Anlaşma yaptığınız sayıda gönderilen sabunları belirlenen süre içerisinde ambalajlayıp firmaya belirtilen gün ve saatte teslim etmeniz gerekiyor. Sabun paketleme işini yapmak oldukça kolaydır. Firmalar tarafından paketlenmek için size gönderilen ürünleri düzgün yaparsanız ve işinizin sürekliliği olursa sabun paketleyerek aylık 2000 TL. gelir elde edebilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi

Ev hanımlarında yaygın olarak yapılan ek işlerden birisi de balon paketlemedir. Organizasyon firmalarına, kitapçı ve oyuncakçılara toptan ürün satan firmalar fason olarak ürettirdikleri balonları paketlenmesi için çevrelerinde ek iş yapmak isteyenlere verirler. Balon üretimi yapan firmaların çok büyük olmaması ve otomatik paketleme yapan makinelerinde pahalı olmasından dolayı evlere ek iş vermektedir. Balon paketleme işlerini firmalardan almak İstanbul, Adana, Konya, İzmir, Bursa, Eskişehir, Diyarbakır gibi büyük şehirlerde daha kolaydır. Bu şehirlerin dışında ikamet ettiği şehirde eğer balon üreten firma varsa onlarla iletişime geçebilirsiniz.

Balon paketlemesi için size iş verecek firma farklı boy ve renlerde balonları evinize kadar getirip teslim eder. Balonlar ile paketleme için ihtiyacınız olan bütün malzemelerde yine firma yetkilisi tarafından size getirilir. Aldığınız sipariş tek renk balonlardan olabileceği gibi çeşitli renk ve modelde balonu bir pakete yerleştirmeniz de istenir. Eğer aldığınız paketleme işi belirttiğimiz gibi farklı model ve renler ile yapılıyorsa kazancınızda ona göre artacaktır. Eğer bir firma ile anlaşıp bu işi evde sürekli yaparsanız ortalama aylık 1500 TL. gelir elde edebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Evden Ek Gelir Kazanmak İsteyenlere Öneriler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu