Bilgisayar

2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir

2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir

Bir Alienware dizüstü bilgisayarda en iyi fiyatı arıyorsanız doğru yere geldiniz. 2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir Burada Alienware oyun dizüstü bilgisayarlarında en son indirimleri ve fiyat düşüşlerini bulacaksınız. Yüksek performanslı oyunlarıyla tanınırlar ve Area-51m’den en yeni x15 ve x17 platformlarına kadar çeşitlilik gösterirler. Pek çok seçenek mevcut olduğundan, mükemmel olanı doğru fiyata bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alienware Aurora R10 masaüstü oyun kulesi benzersiz bir estetik tasarım sunar ve güçlendirilmiş donanıma sahiptir. Bir Intel Core i5-11400F işlemci, 8 GB DDR4 RAM ve bir Nvidia GeForce RTX 3070 mobil grafik kartı içerir. Dizüstü bilgisayar ayrıca çok sayıda bağlantı noktasına sahiptir ve harici bir ekrana bağlanabilir, bu da onu oyuncular için ideal bir seçim haline getirir.

Alienware M15 R4, birinci sınıf oyun dizüstü bilgisayarıdır. Intel Core i7-11800H sekiz çekirdekli CPU ve Nvidia GeForce RTX 3070 mobil GPU ile bu oyun dizüstü bilgisayarı oyuncular için tasarlanmıştır. Güzel tasarımının taşınması kolaydır ve harici ekranlar için birkaç bağlantı noktasına sahiptir. Bu özellikler Alienware M15 R4’ü harika bir satın alma işlemi yapar.

En İyi Fiyat Alienware Dizüstü Bilgisayar

Alienware m15 R4, iki oyun dizüstü bilgisayarının en güçlüsüdür. 15,6 inç 1920×1080 360Hz ekranı, Nvidia GeForce RTX 3080 mobil 2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir

2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir
2022 Yılının en iyi dizüstü laptop ve bilgisayarları Hangileridir

GPU’su ve 16 GB RAM’i onu oyun dizüstü bilgisayarlarında ciddi bir rakip haline getiriyor. Ayrıca harici ekranları bağlamak için çok sayıda bağlantı noktasına sahiptir. Ve hala paranız için büyük bir değer, bu yüzden alışveriş yaptığınızdan emin olun.

En iyi fiyata Alienware dizüstü bilgisayar arıyorsanız, Dell’den başkasını aramayın. Alienware oyun dizüstü bilgisayarlarını yalnızca en düşük fiyatlarla satmakla kalmaz, aynı zamanda oyun ihtiyaçlarınıza mükemmel uyum sağlamak için özelleştirme seçenekleri de sunarlar. Kişiselleştirilmiş bir makine gitmek için en iyi yoldur ve Dell kesinlikle başlamak için harika bir yerdir. Yeni bir oyun bilgisayarı pazarındaysanız, çevrimiçi olarak çok uygun fiyata çok şey bulacaksınız.

Yeni bir Alienware dizüstü bilgisayar pazarındaysanız, muhtemelen hangi modele ihtiyacınız olduğuna karar vermişsinizdir. Bütçe dostu bir Alienware dizüstü bilgisayar inanılmaz bir fiyata sahip olacak ve onu aldığınıza memnun olacaksınız. Alienware m15 R4’ün kalitesine ve gücüne bayılacaksınız. Ama maliyet ne olacak? Çoğu insan için en iyi seçenek, güncellenmiş tasarıma sahip 15,6 inçlik bir oyun dizüstü bilgisayarı olan Alienware m15 R4’tür.

Alienware m15 serisi dizüstü bilgisayarlar, sektördeki en iyi oyun dizüstü bilgisayarları arasındadır. 0,1 ms tepki süresine sahip 15.6 inç 1920 x 1080 ekrana sahiptirler. Diğer birkaç harika özellik arasında 2.3GHz Intel Core i7-11800H 8 çekirdekli işlemci ve Nvidia GeForce RTX 3080 mobil GPU bulunur. Ayrıca, büyük miktarda veri depolamak için büyük bir 2 TB SSD’ye sahiptir.

Harika bir Alienware m15 R6 da harika bir seçenektir. RTX 3080 GPU, bu dizüstü bilgisayarı oyuncular için mükemmel bir seçim haline getiriyor. m15 r6, Intel Core i7 on bir çekirdekli CPU ve 16 GB RAM ile donatılmış çok daha rafine bir modeldir. Ayrıca üst düzey özellikleri ve uygun fiyatı ile büyük bir değerdir. Dell’de bu oyun dizüstü bilgisayarında çok sayıda indirim ve fırsat bulacaksınız.

Dell Alienware m15 R4, oyuncular için harika bir seçimdir. Piyasadaki en iyi oyun dizüstü bilgisayarlarından biridir ve şu anda 1.200 $ indirimlidir ve bir yıllık Premium Destek içerir. m15 r4, 5.3GHz’e hız aşırtmalı Intel Core i9-10980HK işlemci ile birlikte gelir. Ayrıca bir Nvidia GeForce RTX 3070 GPU’ya sahiptir. 1 TB SSD depolama alanı, büyük oyun indirmeleri için yeterlidir. 32GB RAM ayrıca oyun deneyimini çok daha hızlı hale getirecek.

Herhangi bir bilgisayarda olduğu gibi, Alienware oyun dizüstü bilgisayarı da çok pahalı olabilen yüksek performanslı bir makinedir. Ancak indirim kuponu kullanarak ucuz bir Alienware dizüstü bilgisayar satın alabilirsiniz. Bu dizüstü bilgisayarlar, T3’ün en iyi oyun dizüstü bilgisayarları kılavuzunda da sıklıkla yer alır. Çok çeşitli şekillerde, boyutlarda ve bütçelerde mevcutturlar ve ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacaklardır. Bir Alienware ile yanlış gidemezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu