Ek İş İmkanları

Afyonkarahisar’da Evlere İş Veren Firmalar

Afyonkarahisar'da evlere iş veren firmalar iş yerinin çevresinde ikamet edenlere evde çalışarak para kazanma imkanı veriyor. Evde para kazanmak için ek iş veren firmalar ile iletişim kurabilirsiniz.

Evde geçirdiğiniz zamanı ek gelir elde etmek için değerlendirmek istiyorsanız Afyonkarahisar’da evlere iş veren firmalar aracılığıyla bunu başarabilirsiniz. Günümüzde birçok ev hanımı hem topluma faydalı bir birey olabilmek hem de aile bütçesine katkı sağlamak için evde yapılabilecek ek işlere yöneliyor. Öğrencelerin ve emeklilerin de rağbet etiği bu ek işler sayesinde aylık düzenli bir kazanca sahip olmak mümkün. Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Afyonkarahisar’da ikamet ediyorsanız, evlere iş veren firmalarla irtibata geçebilirsiniz. Peki, Afyonkarahisar’da evde hangi işler yapılır, eve iş veren firmalara nasıl ulaşılır ve ayda kaç para kazanılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Afyonkarahisar’da Evde Ek İş İmkanları Neler?

Ülkemizin birçok yerinde olduğu gibi Afyonkarahisar’da da evde yapabileceğiniz ek iş seçenekleri bulunuyor. Bu işler genellikle el becerisi gerektiren ve parça başı ücretle yapılan iş imkanlarından oluşuyor. Örneğin, iğne oyası ya da dantel örmeyi biliyorsanız, bu becerinizi paraya çevirebilirsiniz. Çünkü birçok çeyiz mağazası ve tekstil firması farklı ürünlerine iğne oyası motifi yaptırmak isteyebilir. Yine bu firmalar çeyizlik havluların süslenmesi için havlu kenarı danteli veya şerit şeklinde süslemeler isteyebilir. Böyle bir marifetiniz varsa mutlaka bu firmalarla iletişime geçmeli ve bu alanda iş yapabileceğinizi bildirmelisiniz. Oldukça fazla emek isteyen iğne oyası ve dantel yaparak oldukça yüksek bir kazanca sahip olabilirsiniz. Afyonkarahisar’da evlere iş veren firmalar genellikle aşağıdaki işleri evlerde yaptırmayı tercih etmektedir.

Afyonkarahisar Evde Paketleme İşi:

En basit ve en kolay evde yapılan işlerden biri olan paketleme işleri Afyonkarahisar’da da sıklıkla tercih ediliyor. Evde nikah şekeri paketleme, bebek şekeri paketleme ve süsleme işleri hem eğlenceli hem de kazancı iyi sayılabilecek işler arasında yer alıyor. Siz de evinizin konforunda ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız Afyonkarahisar evde iş ilanlarını takip edebilir, kendi becerinize uygun olan paketleme işlerini yapabilirsiniz.

Afyonkarahisar Evde Kutu ve Davetiye Katlama İşi:

Evde ek gelir elde edebileceğiniz diğer bir iş kolu ise evde kutu ve davetiye katlama işidir. Davetiye basan matbaalarla veya hediye kutusu üreten firmalarla iletişime geçerek evde kutu ve davetiye katlama işi yapabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında gurbetçi vatandaşlarımızın ilgi gösterdiği şehirlerimizden biri olan Afyon, hediyelik lokum, helva ve diğer hediyelik ürünlerin satışının en fazla olduğu illerimizden biri. Dolayısıyla birçok firma hediyelik kutu ihtiyacını karşılayabilmek için evlere iş gönderiyor. Bu ek iş imkanlarını değerlendirerek boş zamanlarınızı paraya çevirebilirsiniz. Bu firmalar ulaşmak için ise firmaların yayımladığı evde ek iş ilanlarına başvuru yapabileceğiniz gibi çevrenizdeki işletmelere bizzat giderek de kendinize iş olanağı yaratabilirsiniz.

Evde İş Yaparak Kaç Para Kazanırım?

Herkes çalışmasının karşılığını almak ister ve bunun için çaba harcar.  Evde yapacağınız ek işlerden kazanacağınız parayı da önce sizin gayretiniz ve günlük bu işe ayırabileceğiniz zaman belirler. Afyonkarahisar’da evele verilen işler de diğer şehirlerimizde olduğu gibi parça başı ücretlendirilir. Yapacağınız işin ücretini ilk öğrendiğiniz çok düşük gibi gelebilir. Ancak yapacağınız bu iş hem çok basit hem de günlük 100’lerle ifade edilebilen sayılarda olduğu için günlük kazancınızı 50-100 liraya getirebilme şansına sahip olduğunuzu da bilmeniz gerekir. Eğer bu işi tam zamanlı olarak yapmayı düşünüyorsanız aylık olarak 2 bin liraya kadar bir kazanca sahip olabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Ev Hanımlarının Yapabileceği Ek İşler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Acil evde paketleme katlama gibi isler ariyorum …..Afyonda ikamet ediyorum ve her türlü buna benzer işler itinayla yapilir….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu