Teknoloji

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart ICICI Bank Amazon Kredi Kartı

ICICI Bank, her yerde alışveriş yapmanızı ve bunu yaparken ödüller kazanmanızı sağlayan özel bir kredi kartı sunar. ICICI müşterileri, Amazon Prime Card’a başvurabilirler.  Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart Bu kart, Amazon’un uygulamasında bulabileceğiniz bir davetiyeyle birlikte gelir. Onaylandıktan sonra Amazon Prime Card’ınızı kullanabilir ve hemen kullanabileceğiniz bir dijital kart alabilirsiniz. ICICI Bank, birkaç gün içinde size kartın fiziksel bir versiyonunu gönderecektir.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart, çevrimiçi alışveriş deneyiminden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak bir dizi ek avantajla birlikte gelir. Örneğin, 16’dan fazla crore ürünüyle dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Amazon’da alışveriş yaptığınızda %5’e kadar para iadesi kazanabilirsiniz. Bu kredi kartının diğer avantajları arasında, katılımcı restoranlarda yemek faturanızda %15 indirim ve benzin istasyonlarında yakıt ek ücretlerinden feragat sayılabilir.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart

Başvuru sahiplerinin Amazon Prime kredi kartına hak kazanabilmeleri için Amazon Prime üyeliğine sahip olmaları gerekir. Başvuru süreci kolay değildir ve Amazon’dan posta yoluyla bir davetiye almanız gerekir. Ancak, kabul edilirseniz, Amazon satın alımlarınızdan %5 para iadesi alırsınız. Ayrıca, Amazon’un Prime programının aktif bir üyesi olmanın avantajlarından yararlanacaksınız. Ayrıca siteden e-kitap ve film indirebilir, market alışverişi teslimat hizmetini kullanabilirsiniz.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart
Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart

Amazon Pay ICICI kredi kartının çeşitli avantajları vardır. Bir kere, kartınızı kullanarak Amazon’da alışveriş yaptığınızda %5’e varan geri ödeme kazanabilirsiniz. İkinci olarak, kartınızla yaptığınız her siparişte %2’ye varan para iadesi kazanabilirsiniz. Daha da fazla para iadesi almak için bu özelliği Amazon Otomatik Yeniden Yükleme ile de birleştirebilirsiniz. Her siparişte %4’e kadar para iadesi kazanabilirsiniz.

Amazon ICICI Bank kredi kartı çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Amazon Pay ICICI kredi kartı, Amazon’daki tüm satın alımlarınızda %5 geri ödeme sunar. Bu, on altıdan fazla crore ürünüyle dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olduğunu düşündüğünüzde önemli bir avantajdır. Ayrıca, ICICI Bank Amazon kredi kartı, katılımcı restoranlarda yemek faturalarınızda %15 indirim sağlar. Hevesli bir Amazon kullanıcısıysanız, aracınızı benzin istasyonlarından yakıtla doldurduğunuzda yakıt ek ücreti muafiyeti alırsınız.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart ICICI Bank Amazon Kredi Kartı

%5 geri ödemenin yanı sıra, Amazon Pay ICICI kredi kartını kullanarak katılımcı restoranlarda yemek yemekten tasarruf edebilirsiniz. Katılımcı restoranlarda kartı kullandığınızda, banka yemek faturasında %15 indirim yapacaktır. Bu avantaj tüm yaş grupları için geçerlidir ve hem maaşlı hem de serbest çalışan müşteriler için geçerlidir. Amazon Pay ICICI kredisine başvurmak için Banka tarafından sağlanan talimatları takip edebilirsiniz.

Amazon ICICI Kredi Kartı Sanal Kart Amazon Prime üyelerini %5’e varan geri ödeme ile ödüllendiren özel bir kredi kartıdır. Ayrıca, kartların çok çeşitli başka avantajları da vardır. Ortak marka ortağı Amazon, Amazon Prime hesabınızı kullandığınızda %5 indirim sunuyor. Hevesli bir alışverişçiyseniz, bu ICICI kredi kartı günlük alışverişlerinizde tasarruf etmenize yardımcı olabilir.

Amazon Pay ICICI Bank kredi kartının birçok avantajı vardır. Bir Amazon hesabınız varsa, hesabı kullanarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik kartı tüm Amazon alışverişlerinizde kullanabilir, tüm işlemlerinizde %2’ye varan nakit para kazanabilirsiniz. Kartı sigorta primi ödemelerinizde de kullanabilirsiniz, bu da geri ödemenizi daha da artırır. Visa kredi kartına veya banka kartına sahip olmak, telefonla ödeme kolaylığı da dahil olmak üzere, herhangi bir yerde kredi veya banka kartı kullanma rahatlığını sağlayacaktır.

Amazon Pay ICICI Kredi Kartı, ICICI Bank tarafından sunulan ortak markalı bir alışveriş kredi kartıdır. Ortak marka ortağı Amazon’dur. Kart, alışveriş yapmak için hesabı kullandığınızda %5 para iadesi gibi birçok avantajla birlikte gelir. Ödüllere ek olarak Amazon Pay, ICICI Bank’ın Otomatik Yeniden Yükleme özelliğiyle de uyumludur. Amazon Pay ile yaptığınız alışverişlerde %2’ye kadar nakit para iadesi kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu