eDevlet

Dropshipping Yaparak Para Kazanmak

Dropshipping yaparak para kazanmak, herhangi bir firmanın sattığı ürünü o firmanın haberi olmadan üzerine kâr'ını koyarak web sitesi açıp reklam vererek yada sosyal medya üzerinden pazarlayarak satılmasını sağlamaktır.

Şimdi gelelim Dropshipping Yaparak detaylarına bir firma bulduk diyelim aynı zamanda bir üründe bulduğumuzu varsayalım, Dropshipping yaparak,  para kazanma için firmanın sitesinde satılan ürünün fiyatının 10 dolar olduğunu varsayalım biz bu ürünü kendi sitemize 20 dolar olarak aynı şekilde ekliyoruz sadece fiyatı değiştiriyoruz. Dropshipping Yaparak Para Kazanmak mantığı bu şekildedir.

sitemizi kurduk. Bunun gibi 5 10 adet ürün ekledik Dropshipping Yaparak  esas mesele buradan sonra başlıyor en önce yapmamız gereken şey. Sanal post firması bulmak çünkü ödemeleri kredi kartı ile almak

Türkiye’de kişisel kullanıcılara firma olmadan kredi kartı ödeme modülü veren birçok firma mevcut neredeyse 20 tane firma mevcut. Dropshipping Yaparak kazanma için  Bunlardan 2 tanesini şahsi olarak kullanmaktayım. Şimdi bu firmalardan birine sitemizle başvuru yapıyoruz başvurumuzun kabul edilmesi için sitemizin güzel olması ve firmayı ikna etmesi gereklidir.

Zaten çoğu firmalar onay verirken bazıları zorlayıcı olabilir biz kolay onay veren shipy firmasını tercih ettik. Evet artık firmadan onay aldığımızı ve web sitemizden kredi kartı ile ödeme alındığını varsayalım.

Şimdi ise sıra reklamda sitemizden çok satılan bir ürünün reklamını vermeye karar verdik ve reklamını yapacağız. Sattık diyelim eğer satışı sağlamışsak başarıyı sağlanmış demektir.

Şimdi yapmamız gereken en önemli şey kullanıcının sizin sitenizden aldığı ürünün aynısı aynı adres ve isimle üzerine kar koymak için seçtiğiniz siteden siparişini geçmeniz. Siz şimdi siz kendi sitenize 20 dolara koymuştunuz. Ürünü ve satış yapan firmanın sitesinde bu ürün 10 dolar ve sizin elinizde 10 dolar paranın bulunması şarttır.

Çünkü kredi kartı sistemleri parayı 1 gün yada 1 hafta sonra hesabınıza yatırırlar elinizdeki 10 dolar para ile kullanıcının sizin sitenizden 20 dolara aldığı ürünün diğer siteden sizin sitenizden satın alınan kullanıcının adına 10 dolara sipariş geçmenizdir böylelikle 1 hafta sonra 20 dolara sattığınız üründen 10 dolar para kazanmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu