Bilgiler

En İyi Telefon Oyunları 2022

En İyi Telefon Oyunları 2022

En iyi telefon oyunları, eğlenceli ve zorlu olanlardır. En İyi Telefon Oyunları 2022 En iyileri ücretsiz veya önemli bir indirimle indirilebilir. Ancak, tüm oyunlar ücretsiz olamaz veya eşit derecede bağımlılık yapmaz. Örneğin, birçok ücretsiz oyun var. Onları bulmanın en iyi yolu, çeşitli inceleme sitelerinde oyunun incelemelerini aramaktır. Bunları kendiniz denemek de iyi bir fikirdir. Muhtemelen onlardan benim aldığım kadar zevk alacaksınız!

Pikmin Bloom, mobil cihazlar için mevcut olan en popüler oyunlardan biridir. Yürürken pikmin yaratıkları yetiştiren basit bir bulmaca oyunudur. Telefonunuzun GPS konumuna dokunarak çalışır. Nintendo, bu oyunu insanları dışarı çıkmaya ve doğaya katılmaya teşvik etmek için tasarladı. Oyunun çok az hedefi olmasına rağmen, zaman geçirmek için harika bir yol. Dışarı çıkmak ve doğa ile etkileşim kurmak bu oyunu daha da eğlenceli hale getirecek.

En popüler mobil oyunlardan biri pokerdir. Taktiklere ve heyecana dayalı eğlenceli bir kart oyunudur. Bu oyun Hindistan alt kıtasında ortaya çıktı ve o zamandan beri popülaritesi patladı. En popüler çeşitler Texas Hold’em Poker ve Pot Limitli Omaha’dır. Gerçek parayla bile oynayabilirsiniz! Daha fazla bilgi için bu en iyi 10 mobil oyuna göz atın. Bunların neden bu kadar popüler olduğunu görmek kolay.

Bulmacalar ve sonsuz koşucular en iyi cep telefonu oyunları arasındadır. Halfbrick’in Jetpack Joyride oyunu mükemmel bir örnek. Bu oyunda birçok rastgele tehlike var, bu da onu daha da zorlaştırıyor. Benzer şekilde, RocketCat oyunları, roguelike bir aksiyon RPG’si olan Wayward Souls’u yarattı. Mobil oyunlar dünyasında, bu seçeneklerin hiçbirinde yanlış gidemezsiniz.

Birçok farklı mobil oyun türü vardır. Bazıları çok basittir, bazıları ise daha gelişmiş beceriler gerektirir. Çocuklar için en iyi telefon oyunları bulmacaları içerebilir. Örneğin, Halfbrick’s Jetpack Joyride, Android ve iOS’ta da mevcut olan klasik bir sonsuz koşu oyunudur. Bir diğeri ise RocketCat oyunlarının aksiyon RPG’si Wayward Souls. Çocuklar için en iyi telefon oyunları yerel oyun mağazanızda bulunabilir.

 

En İyi Telefon Oyunları 2022
En İyi Telefon Oyunları 2022

Sıradan bir oyun arıyorsanız Candy Crush Saga’yı düşünmelisiniz. En İyi Telefon Oyunları 2022 Bu bağımlılık yapan bulmaca oyunu hem hızlı hem de sonsuzdur. Kısalığı ve ilginç bükümü, onu çocuklar için çok çekici bir seçim haline getiriyor. Yüzlerce seviye, bu oyunu akıllı telefonunuzda oynamanıza izin veriyor. Bir kez oynadıktan sonra, uzun süre oynamaya devam etmek isteyeceksiniz. Kesinlikle çocuklar için en iyi telefon oyunlarından biridir.

En iyi telefon oyunlarını oynamanın birçok yolu vardır. Bazıları diğerlerinden daha sıradan. Basit görevleri tamamlayarak her gün seviyeleri geçmenize izin veriyorlar. Örneğin Cooking Fever, oyuncuların küçük bir kafenin sahibi olmasını sağlar. Bu oyunda, müşterilere hizmet vermekten ve restoranın içini iyileştirmekten sorumludurlar. Three in a Row gibi diğer oyunlar, oyuncuların jöleleri ekranda hareket ettirmesini gerektirir. Bir oyuncu, farklı renkli jöleler toplayarak yüzlerce seviyeyi tamamlayabilir.

 

Çocuklar için en iyi telefon oyunlarını bulmak zor olabilir. En iyileri ücretsizdir ve herhangi bir kısıtlaması yoktur. Ancak bazı ücretsiz oyunlar oynamak istiyorsanız, uygulama mağazasında bulunan uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamaları kullanırsanız daha fazla seçeneğiniz olacak. Bu iyi bir fikir, çünkü bazı harika yeni oyunları ücretsiz olarak alabileceğiniz anlamına geliyor. En İyi Telefon Oyunları 2022 En iyi telefon oyunları, keyif alacağınız oyunlardır.

Çocuklar için en iyi oyunlardan bazıları ücretsizdir ve çocukları eğlendirmek için harika bir yoldur. En İyi Telefon Oyunları 2022 Küçük çocukları olanlar, onları günlük aktivitelerle meşgul edecek oyunlar aramalılar. Çocuklar için en iyi oyunların sunduğu sonsuz olanakların tadını çıkaracaklar. Çocukların seçebileceği yüzlerce uygulama var ve her biri her yaş için bir şeyler sunacak. Bu nedenle, çocuklar için ücretsiz oyunlar arıyorsanız, onları deneyin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu