Güncel

KPSS Lisans Çıkmış Sınav Soruları (Son 10 Yıl) PDF İndir

KPSS Lisans Çıkmış Sınav Soruları (Son 10 Yıl) PDF İndir, KPSS Lisans Çıkmış Matematik Soruları, Türkçe, Coğrafya, Vatandaşlık, Geometri Soruları ve Cevapları, KPSS LisansTarih, KPSS Yıllara Göre Lisans Çıkmış Sorular PDF İndir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Lisans sınavına girecek arkadaşlarımız için ÖLÇME, SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ yani ÖSYM tarafından her sene yapılan Lisans KPSS sınavı sorularını yıllara göre listeledik. Aşağıdaki dokümanlarda KPSS Lisans Çıkmış Türkçe Soruları, KPSS Lisans Çıkmış Matematik Soruları, KPSS Lisans Çıkmış Geometri Soruları, KPSS Lisans Çıkmış Tarih Soruları, KPSS Lisans Çıkmış Coğrafya Soruları, KPSS Lisans Çıkmış Vatandaşlık Soruları ve KPSS Lisans Çıkmış Güncel Bilgiler sorularını pdf formatında indirip görüntüleyebilirsiniz.

Lisans KPSS Yıllara Göre Sınav Soruları ve Cevaparı

2010 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2011 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2012 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2013 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2014 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2015 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2016 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2017 KPSS Lisans Soruları ve Cevap Anahtarı

2018 KPSS Lisans Sınavı Soruları ve 2019 KPSS Lisans Sınav Soruları ve Cevap Anahtarı ÖSYM tarafından paylaşılmadığı için sitemize eklenememiştir.

Sitemizde KPSS Ders Notları, Çıkmış Soru Çözümleri ve Güncel Bilgiler yer almaktadır. Sınav Bu hallolur sloganıyla sizlerle birlikte sınavları hallediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu