Teknoloji

Redmi Smart Band Pro Satışa Çıkarıldı

Xiaomi, bu ay Hindistan’da Redmi Smart Band Pro piyasaya sürecek. Grup daha önce Çin’de piyasaya sürüldü, ancak şimdi Hindistan’da piyasaya sürülecek. 1.4 inç AMOLED ekran, 110+ egzersiz modu ve 14 güne kadar pil ömrü ile donatılmıştır. Bant ayrıca SpO2 ve uyku kalitesi takibini de destekler. Grubun size uygun olup olmadığını merak ediyorsanız okumaya devam edin!

110 farklı spor moduna sahip olan kordon, 5ATM’ye kadar suya dayanıklıdır. Bu, duşta veya havuzda kullanabileceğiniz anlamına gelir. Pil ömrünün normal modda 14 gün, güç tasarrufu modunda 20 gün sürdüğü söyleniyor. Müzik ve kameraları kontrol etmek için de kullanılabilir. Ayrıca gelen aramaları ve SMS mesajlarını size bildirecektir. Sadece 15 gram ağırlığındadır ve su geçirmezdir. Güvenli ve emniyetli tutan bir parmak izi sensörüne sahiptir.

Redmi Smart Band Pro, her zaman açık parlak bir ekrana, otomatik parlaklık algılamaya ve entegre bir kalp atış hızı sensörüne sahip olacak. Ayrıca kan basıncınızı izlemek için bir SpO2 sensörü ile birlikte gelir. Cihaz, sağlığınızı çeşitli parametreler üzerinden izleyen Xiaomi’nin LifeQ sağlık algoritması ile uyumludur. Ek olarak, bant beş ATM’ye kadar su geçirmezdir ve GPS’i destekler.

Redmi Smart Band Pro

Xiaomi Redmi Smart Band Pro, Rs’ye mal olacak. 3.999 ve Amazon ve Xiaomi’nin tuğla ve harç mağazalarında bulunabilir. Cihaz Rs için satılacak. Bir tanıtım teklifi için 3.499 ve Rs için perakende satış yapacak. Ülkede piyasaya sürüldüğünde 4,999. Başlangıçta, cihazın fiyatı yaklaşık 40 ABD doları olacak. Ayrıca İngilizce konuşan bir destek personeli de bulunacak.

Redmi Smart Band Pro Satışa Çıkarıldı
Redmi Smart Band Pro Satışa Çıkarıldı

Redmi Smart Band Pro, 194 x 368 piksel çözünürlüğe sahip 1.47 inç AMOLED ekrana sahip. 5 ATM’ye kadar suya dayanıklıdır, manyetik şarjı destekler ve 6 eksenli ivmeölçer ile donatılmıştır. Pil ömrü orta düzeyde kullanıldığında 14 güne kadar çıkıyor. Güç tasarrufu modunda, pil 20 güne kadar dayanır.

Redmi Smart Band Pro, 3.999 Rs’de fiyatlandırılır ve yalnızca Amazon ve Mi Home mağazalarında bulunur. Cihaz 1.47 inç AMOLED ekrana sahip. Saatin 200 mAh pili var. Saat 110’dan fazla aktiviteyi takip edebiliyor. Bir redmi Smart Band Pro, fiyat için iyi bir değerdir. Orta düzeyde kullanımda sizi iki haftaya kadar götürür.

Redmi Smart Band Pro, Rs için kullanılabilir. 3.999. Amazon ve Mi Home mağazalarında mevcuttur. Rs.3.499 için bir tanıtım teklifi sunulacak. Cihaz 14 Şubat’ta satışa çıkacak. Saat, 200 mAh pil ile çalışıyor. Bir PPG kalp atış hızı sensörüne ve bir ortam ışığı sensörüne sahiptir. Grup bir akıllı telefonun tüm özelliklerine sahip.

Redmi Smart Band Pro Satışa Çıkarıldı

Redmi Smart Band Pro, 110’dan fazla aktiviteyi izleyebilir. Ekranı, 282 ppi piksel yoğunluğuna sahip tam boyutlu bir AMOLED’dir. 5ATM suya dayanıklıdır, yani duşta bile kullanabilirsiniz. Büyük bir LCD, sağlığınızı izlemenin en iyi yoludur. Ekran, cihazın en önemli parçasıdır, bu nedenle onu izlemek çok önemlidir.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro çeşitli özelliklere sahiptir. 1.47 inç AMOLED ekrana sahip. Beş ATM’ye kadar su geçirmez ve 200 mAh pile sahiptir. Asla kapanmayan bir AMOLED ekrana sahiptir. SpO2 izlemeyi destekler. Grup ayrıca günlük hava tahmini ile birlikte gelir. Saat, kan şekeri seviyenizi takip edebilir ve kalp atış hızınızı izleyebilir.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro, dokunmatik bir ekrana ve bir kan oksijen sensörüne sahip. On dört günlük bir pil ile bütçeye uygun bir giyilebilir. Cihaz, iOS 10 ve Android 6 çalıştıran iOS ve Android akıllı telefonlarla uyumludur. Akıllı bant, diğer akıllı telefonlar ve tabletlerle eşleştirilebilir ve ayrıca fitness ekipmanlarıyla da kullanılabilir. Xiaomi Redmi Smart Band Pro, Bluetooth v5 ve bir Apollo 3.5 işlemci ile donatılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu