GüncelModa

Saç Traşı Sakal Favori Düzelme 2022

Saç Traşı Sakal Favori Düzelme 2022 Favorileriniz varsa, onları sakalla nasıl düzelteceğinizi öğrenmek isteyeceksiniz. Sakalınızın yanları yüzünüzden daha uzun tutulmalı ama yine de favorilerinizi kısa tutmalısınız. Ayrıca kenarları sakalınızla bütünleşecek şekilde bir açıyla kesebilirsiniz. Bu favorilerinizin daha simetrik görünmesini sağlayacaktır. Daha kısa uzunluktaki makasları da kullanabilirsiniz.

Saç Traşı Sakal Favori Düzelme 2022

Favorilerinizi düzeltmenin en iyi yolu saçınızın çıkış yönünü takip etmektir. Kulak ile yüzünüzün en dolu kısmı arasında bitmelidirler. En iyi sonuçları elde etmek için, ne kadar düzeltmeniz gerektiğini görmek için çeşitli koruyucuları saça bastırarak kuru bir çalışma deneyin. Ardından, sakalınızın tepesinden saçınızı kesmeye başlayın, aşağı doğru çalışın. En iyi sonucu elde etmek için, en büyük gardiyanla başlamalı ve daha küçük olanlara doğru ilerlemelisiniz.

Saç Traşı Sakal Favori Düzelme 2022
Saç Traşı Sakal Favori Düzelme 2022

Favorilerinizi sakalla kestikten sonra, ehlileştirmeye başlamadan önce saçınızı yıkamalı ve kurutmalısınız. Favorilerinizi düzeltmeye başlamadan önce, fazla kesmediğinizden veya alttan kesmediğinizden emin olmak için kuru bir çalışma yapmalısınız. Daha sonra her zaman daha fazla saç kesebileceğinizi asla unutmayın. Favorilerinizi keserken, en büyük koruma ile başlayın ve ardından aşağı doğru ilerleyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu