Salı, Mayıs 24, 2022
Ana SayfaBilgisayar7 SURİYE'LİYE ÇEKTİKLERİ MUZ VİDEOSU İÇİN SORUŞTURMA AÇILDI: SINIR DIŞI EDİLECEKLER...

7 SURİYE’LİYE ÇEKTİKLERİ MUZ VİDEOSU İÇİN SORUŞTURMA AÇILDI: SINIR DIŞI EDİLECEKLER…

SURİYE SORUNU ;

7 SURİYE’LİYE ÇEKTİKLERİ MUZ VİDEOSU İÇİN SORUŞTURMA AÇILDI: SINIR DIŞI EDİLECEKLER…

 

suriye

 

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, sosyal medya platformlarında “muz” yiyerek video çekip ekonomi ile alay eden Suriyeli 7 mültecinin yakalandığını, haklarındaki adli soruşturma ve işlemlerin tamamlanmasının ardından da sınır dışı edileceklerini açıkladı.

 

gib

https://www.goc.gov.tr/sosyal-medyada-dolasima-sokulan-provokatif-paylasimlar-hakkinda

 

 

7 SURİYELİ MUZ YİYEREK AKIM BAŞLATTI

 

Sosyal medya platformu olan YouTube kanalında yayınlanan bir videodaki sokak röportajında bir Türk vatandaşının Suriyelilerin bizim ülkemizde rahat biçimde yaşadıklarını ifade etmesinin arkasından kullandığı, ” Ben muz yiyemiyorum” cümlesi oldukça konuşulmuştu. Bizim ülkemizde yaşayan Suriyeli mülteciler ise toplumsal medyada reaksiyon çeken bir akım başlattı. 7 Suriyeli muz yiyerek video çekti.

 

muz

HER YERDE MUZ YEDİLER:

 

Bir kuaför salonundaki Suriyelilerin, Türk vatandaşının videodaki “Ben muz yiyemiyorum” sözlerinin üzerine dalga geçerek muz yedikleri görüldü. 

 

BİR ÖNCEKİ HABER

 

 

 

Zamanın Varken
Zamanın Varken
zamaninvarken.com sitesi içerisinde güncel hayata dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı blog sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden zamaninvarken.com sitesi sorumlu tutulamaz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img