Dünya

Yüzük parmak ölçüsü almak 2022

Yüzük parmak ölçüsü almak 2022

Doğru yüzük ölçüsünü almanın birçok yolu vardır, ancak en temel yöntem birisine parmağınızı ölçtürmektir. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Ölçümün doğru olduğundan emin olmak için bir cetvel, ip veya diş ipi kullanabilirsiniz. İpi veya diş ipini parmağınızın etrafına sarın ve uzunluğu ölçün ve üst üste binin. Bu size yüzüğün ne kadar büyük veya küçük olduğunu söyleyecektir. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Ölçüleri not alın ve yanınızda bulundurun. Artık mükemmel boyuttaki blingi almaya hazırsınız!

Halka boyutunu belirlemek için diş ipi veya ipi, ince uçlu işaretleyici veya keçeli kalem kullanabilirsiniz. İpi mafsalınızın etrafına sarın ve rahatça oturana kadar sıkın. İpin üst üste bindiği ve milimetre cinsinden ölçüldüğü bir nokta çizmek için ince nokta işaretçisini veya keçeli kalemi kullanın. Ölçümden sonra doğru yüzük ölçüsünü seçebilirsiniz.

evde yüzük ölçüsü almak 2022

Yüzük boyutunu ölçmek için diş ipi veya iplik de kullanabilirsiniz. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Sadece parmağınızın tabanına katlayın ve noktayı bir kalemle işaretleyin. Artık uzunluğu milimetre cinsinden ölçebilirsiniz. Bu yöntem hem kadınlarda hem de erkeklerde işe yarar. Ayrıca, yüzüğünüz için doğru boyutu belirlemenin ekonomik bir yoludur. Ancak talimatları dikkatlice okuduğunuzdan emin olun! Bir mağazada doğru beden çizelgesini bulamazsanız, kendi beden ölçünüzü kullanabilirsiniz.

Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, kendi ölçüm cihazınızı bile kullanabilirsiniz. Bir mezura veya ip alıp parmağınızın ucuna katlayabilirsiniz. Ardından noktayı bir kalemle işaretleyin. Bundan sonra, uzunluğu milimetre olarak ölçün ve yüzüğünüzün boyutu olarak kullanın. Hatta yüzük ölçülerini daire şeklinde gösteren bir yüzük ölçü aleti bile yazdırabilirsiniz.

yüzük ölçüsü almak

Evde yüzük ölçüsü almanın bir başka yolu da iplik ve iğne kullanmaktır. Bir halkanın iç çapını ölçmek için kenardan kenara iç çapı ölçmeniz gerekir. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Bu bilgilere sahip olduğunuzda, onu bir metrik boyuta dönüştürebilirsiniz. Ölçüm doğruysa, yeni bir yüzük satın alabilirsiniz. Bu yöntem kuyumcu ziyaretine çok pratik ve uygun fiyatlı bir alternatiftir.

Diş ipi veya ip kullanarak evde parmağınızı ölçerek yüzük ölçüsü de alabilirsiniz. Yüzüğün tam oturması için yüzük ölçünüzü sıcakken ölçmeniz önemlidir. Soğuk parmaklar, sıcak parmaklardan daha küçük olabilir, bu nedenle her iki durumda da onları ölçmek önemlidir. Parmağınızı ölçerken baskın elinizi kullandığınızdan emin olun. Baskın eliniz diğer elinizden biraz daha büyük olacaktır.

Yüzük parmak ölçüsü almak 2022
Yüzük parmak ölçüsü almak 2022

yüzük almak için parmak ölçüsü

Bir diş ipi veya ipi, evde bir halka boyutunu ölçmek için başka bir kullanışlı araçtır. Uzunluğunu belirlemek için ipi veya ipi yüzük parmağınızın etrafına sarın. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Örtüşmeyi bir kalemle işaretleyebilir veya uzunluğu milimetre olarak ölçebilirsiniz. Parmak boğumlarınız parmaklarınızdan daha genişse, yarım numara büyük sipariş ettiğinizden emin olun. Parmak boğumlarınız çok büyükse yüzüğü doğru yere kaydırmakta zorlanabilirsiniz.

Yüzük ölçüsünü evde ölçmek için diş ipi, ince bir kağıt parçası veya mücevher mandrilini kullanabilirsiniz. Bu araçları kullanarak evde yüzük ölçünüzü ölçebilir ve kuyumcuya yapacağınız seyahatlerde paradan tasarruf edebilirsiniz. Bir yüzük ölçüsü rehberi, yaklaşan düğünleri için doğru bedeni nasıl alacaklarını bilmek isteyenler için faydalıdır.

çaktırmadan yüzük ölçüsü almak

Evde yüzük ölçüsü almak istiyorsanız mutlaka bir mezura ve diş ipine ihtiyacınız var. Genellikle, bir halka boyutunu ölçmek için bir cetvel ve diş ipi kullanılır. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Mezura, evde doğru boyutu hesaplamanıza yardımcı olacaktır. Metrik, bir uzunluk birimidir. Parmak eklemlerinizi ölçmek için ince uçlu bir kalem veya ip kullanabilirsiniz.

 

Yüzük ölçünüzü bulmanın birkaç yolu vardır. İlk olarak, boyutunu ölçmek için zaten sahip olduğunuz bir yüzüğü kullanabilirsiniz. Ardından, halka boyutu aralığına sahip bir tablo yazdırabilir ve parmak eklemlerinizin halka boyutunu tablonun ölçüleriyle karşılaştırabilirsiniz. Yüzükler herhangi bir daireye uymuyorsa, muhtemelen yarım bedensinizdir.

yüzük almak için parmak ölçüsü

Ölçümlerinizi biraz daha doğru yapmak istiyorsanız, bilgisayarınıza bir yüzük ölçüsü kılavuzu bile yazdırabilirsiniz. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022Ölçeklendirmek ve sol yüzük parmağınızın etrafına sarmak için yazdırın. Beden tablosunun sivri ucunu kesiğe sokun ve halka sıkıca oturana kadar ipi yavaşça çekin. Bunu yapmak için mafsalı üç ila dört kez ölçmelisiniz.

Yüzük ölçüsünü ölçmek için cetvel kullanışlı değildir. Parmağınızda cetvel kullanmak mümkün değildir, bu nedenle yüzük parmağınızın çevresini ip veya diş ipi ile ölçmek çok daha uygundur. Bunu daha da kolaylaştırmak için evde bir beden tablosu yazdırabilirsiniz. Yeniden boyutlandırılmaması için sayfa ölçeklendirmeyi “yok” olarak ayarladığınızdan emin olun.

Bir halka boyutunu ölçmenin en kolay yolu bir parça iplik veya ip kullanmaktır. İp parçasını parmağınızın tabanına yerleştirmeniz ve ip doğru uzunluğa gelene kadar sıkmanız gerekir. Bu ölçüyü aldıktan sonra ipliği yüzük parmağınızın üzerinden katlayarak uzunluğu milimetre olarak ölçebilirsiniz. Yüzük ölçünüzün çevresini ölçmek için bir ip de kullanabilirsiniz.

Diğer bir yöntem de yüzük ölçünüzü ölçmek için ip veya diş ipi kullanmaktır. Bu yöntem biraz daha az pratiktir, ancak yine de evde yüzük ölçünüzü elde etmek için bir ip kullanabilirsiniz. Sol kanadınızın uyluğunu ölçmek için bir ip veya diş ipi kullanın ve bunu sol yüzük parmağınızın tabanına sarın. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022Daha sonra bir mezura alın ve ipin üst üste geldiği noktayı işaretleyin.

Daha doğru bir boyutlandırma için diş ipi veya ip kullanmayı deneyin. Ancak bu, çok çaba gerektirdiği için ideal bir çözüm değildir. Bir yüzük ölçü aleti kullanarak daha doğru bir ölçü sonucu elde edebilirsiniz. Yüzük ölçü aleti ile rahat hissetmeyenler için bir ip, doğru ölçüyü belirlemelerine yardımcı olacaktır. Ancak bir boğum ölçmek için bir parça ip de kullanabilirsiniz.

Yüzük ölçüsü kılavuzu, herhangi bir yüzük ölçüsü kılavuzunun önemli bir parçasıdır. İyi bir yüzük ölçüsü tablosu, ölçüm yapmak için harika bir araçtır. İp ve diş ipi parmak eklemini ölçmek için kullanışlıdır. Daha büyük bir boğumunuz varsa, parmağınızın boyutundan yarım çentik daha büyük sipariş ettiğinizden emin olun. Aksi takdirde, büyük boy bir küpeyi yerine kaydırırken sorun yaşarsınız.

Başka bir seçenek de bir yüzük boyutu kılavuzu yazdırmaktır. Yüzük parmak ölçüsü almak 2022 Parmak boğumunuzun boyutunu bulmak için kılavuzu yazdırın ve halkayı ölçmek için ipi veya diş ipini kullanın. İp rahat olacak kadar sıkı olmalı ve kalem santimetre aralığında olmalıdır. İpi veya diş ipini kullanarak, ipi bir tarafa kaydırarak ipi eklemlerinizin etrafına sarın. Bu, yüzük ölçünüzü belirlemenize yardımcı olacaktır.

Bir yüzük ölçüsü tablosu, bir yüzüğün doğru boyutunu belirlemek için yardımcı olabilir. Bir yüzük ölçüsü tablosu, parmak eklemi ve kordon için doğru ölçüyü bulmanıza yardımcı olabilir. Cetveliniz varsa parmak boğumunuzu ölçmek daha kolay olacaktır. Parmak eklemlerinizi aldıktan sonra, ilgili halka boyutunu ölçmek için bir ip kullanabilirsiniz.

ucun birleştiği
karşılığını bulun
parmağınızın çevre
yüzüğün tam
siparişi verirken
ölçünüzü bilmiyorsanız
ölçüsünü bilmiyorsan
parmağınıza göre
özel ölçü
eğer yüzük
yeri kalemle işaretleyin
elde edeceğin
çaktırmadan yüzük ölçüsü alma
yüzük ölçümü
elinize alın
alacaklara yüzük
yüzük ölçü tablosu
parmak ölçüsünü
kağıt şeridi
şerit halinde

Evde yemek yaparak Nasıl para kazanabilirsiniz??

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu