eDevlet

Doğuş İnşaat Yurtdışı İşçi Personel Alımı

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarından biri olan Doğuş İnşaat yurtiçi ve yurtdışına işçi alımı yapmaya devam ediyor. Uluslararası alanda yapı ve inşaat sektöründe birçok önemli projeye imza atan şirket, 2019 yılı itibariyle de hem yurtiçi hem de yurtdışında devam eden projelerinde istihdam etmek üzere işçi alımı gerçekleştirecek. Sektörün en güçlü firmalarından biri olan Doğuş İnşaat bünyesinde çok sayıda alım yapıyor. Kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız sizde Doğuş İnşaat yurtdışı işçi personel alımı iş ilanlarını takip edebilir ve haya ettiğiniz işe kavuşabilirsiniz. Nasıl mı? Tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Doğuş İnşaat İnsan Kaynakları

Doğuş İnşaat yurtdışı işçi personel alımı, firmanın İnsan Kaynakları Birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmanın mevcut devam eden projelerinin yanı sıra önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği alt yapı ve üst yapı inşaat projeleri kapsamında da yurtiçi ve yurt dışı personel alımı yapacağı biliniyor.

Firmanın İnsan Kaynakları biriminin; şirket değerlerinin gereklilikleri doğrultusunda pozisyonlarda görev almak üzere en uygun ve en yüksek profilli adaylara arasından gerçekleştirdiği personel alımlarını, çalışanlarının mesleki gelişimlerini ve kişisel mutluluklarını da göz önüne alarak adil bir çalışma ortamı gerçekleştirmeyi hedefliyor. Gerçekleştirdikleri projelerinin başarısını çalışanlarının nitelikleri ve azmiyle doğru orantılı elbette. Doğuş İnsan Kaynakları, kalite odaklı, öz verili ve yüksek performanslı iş sonuçlarını elde etmek için her konuda hassasiyet gösterdiklerini de ifade ediyor.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İş Başvuruları Nasıl Yapılır?

Yurtdışı İşçi Personel Alımı

Doğuş İnşaat, bugüne kadar gerek yurt içi gerekse yurtdışında birçok ülkede gerçekleştirdiği başaralı projelerle kalitesini kanıtlamış şirketlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Söz konusu projelerdeki başarısı, her yıl yurtiçinde yurtdışına personel alımı yapması olarak da görebiliriz. Firma böylece hem yurtiçi istihdama katkı sunuyor hem de yurtdışında çalışmak isteyen yüzlerce vatandaşımıza iş imkânı sunuyor.

Doğuş İnşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanlarına ulaşmak için iki farklı yol bulunuyor. Doğuş İnşaat’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar öncelikle aşağıda verdiğimiz link aracılığıyla firmanın web sitesindeki insan kaynakları sekmesindeki açık iş ilanlarına başvuru yapabilir ya da yine aynı sekmede bulunan genel iş başvurusu bölümünde de CV’lerini firma yetkililerine iletebilirler.

Doğuş İnşaat İş Başvurusu: http://www.dogusinsaat.com.tr/tr/is-firsatlari

Mutlaka okuyun: Vasıflı-Vasıfsız Yurt Dışı Personel Alımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu