BilgilerEkonomiİnternet

En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022

En İyi Elektronik Sigara Hangisi?

Hangisinin en iyi elektronik sigara olduğuna karar verirken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Göz önünde bulundurmanız gereken ilk kriterlerden biri kalitedir. Hiç kimse hatalı bir ürüne para harcamak istemez, ancak e-sigara uzun ömürlü yapılırsa, maliyetine değmelidir. Süreci kolaylaştırmak için çeşitli farklı e-sigara türleri vardır. Bazıları çok uygun fiyatlı iken diğerleri daha pahalıdır.

En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022
En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022

Hangisinin en iyi elektronik sigara olduğunu belirlemeye çalışırken fiyat çok önemli bir faktördür. Genel olarak, 30 dolardan daha ucuza bir e-sigara en iyi seçimdir. Ancak, e-sigaralar pahalı olabilir, bu da eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa onları kötü bir yatırım haline getirir. Ayrıca, bir e-sigaranın başlangıç ​​maliyeti, kalitesine göre düşünülmelidir. Bazı modeller diğerlerinden daha ucuzdur, bu nedenle incelemeleri ve karşılaştırmaları kontrol etmeniz önerilir.

Bir e-sigara seçerken fiyat çok önemli bir faktördür. Düşündüğünüz e-sigara ucuzsa, muhtemelen satın almaya değmez. Ancak kaliteli bir ürün için yüksek bir fiyat ödemeye hazırsanız, dikkate alınması gereken tek şey fiyat değildir. E-sigarayı temiz tutmak da bir husustur. Piyasada birçok marka var, bu yüzden satın almadan önce yorumları okumak çok önemlidir.

Paranın karşılığı, en iyi e-sigarayı seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer faktördür. Reklamı yapılan fiyat, e-sigaranın kalitesiyle orantılı olmalıdır. Standartların altında bir ürün alıyorsanız, almayın. Bütçenize göre uygun fiyatlı bir e-sigara bulmanız mümkün, ancak sonuçta standartların altında bir ürünle karşılaşabilirsiniz. eCiggy web sitesi, e-sigaralar hakkında iyi bir bilgi ve uzman tavsiyesi kaynağıdır.

Mig Cig Basic e-sigara paranızın karşılığını mükemmel bir şekilde sunar. Ucuzdur ve tek bir pil, beş kartomizer ve temel bir USB şarj cihazı ile birlikte gelir. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022Mig Cig Basic e-cig’in özerkliği, boyutuna göre etkileyicidir. Fiyatı dikkate değer. En iyi e-sigaralar kişisel bir seçimdir.

En iyi elektronik sigarayı seçmek için fiyatı göz önünde bulundurun. İster ucuz bir e-sigara, ister lüks bir e-sigara, fiyat büyük bir faktördür. Ucuz e-sigaralar genellikle standart altı ürünler olduğundan, e-sigaranın fiyatı kalitesiyle karşılaştırılmalıdır. E-sigara satın alırken bakım maliyetini de dikkate almak önemlidir.

E-sigaralar farklı tasarım ve fiyat aralıklarında bulunsa da en iyileri genellikle en rahat ve kullanışlı olanlardır. En iyi e-sigaralar ayrıca çeşitli özelliklere sahiptir. Bazıları şarj edilebilir, bu da yoğun yaşam tarzına sahip insanlar için harika bir özellik. Piyasada birçok e-sigara modeli bulunmaktadır. Çoğunun kullanım ömrü uzundur ve kullanımı kolaydır.

Analog bir sigaranın çekişini çoğaltan bir e-sigara en iyisi olarak kabul edilir. Gerçek bir sigaranın tadını ve aromasını taklit eder, bu yüzden bir e-sigarada çok yaygındır. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022Ancak, bir e-sigara satın alırken kaçınılması gereken birkaç tuzak vardır. Kendinizi maliyetli bir hata yapmaktan korumak için incelemeleri ve müşteri referanslarını okuyun.

En iyi e-sigaraların fiyatları farklıdır. Elektronik sigaranın fiyatını cihazın gerçek kalitesiyle karşılaştırmalısınız. Bazı e-sigaralar diğerlerinden daha ucuzdur, bu nedenle nihai bir karar vermeden önce ikisini karşılaştırdığınızdan emin olun. E-sigara, başlangıç ​​maliyetinin yanı sıra çevre dostu ve en kullanıcı dostu tasarıma sahip olmalıdır. İyi bir e-sigara size güzel bir tat ve koku vermeli ve ayrıca kullanımı kolay olmalıdır.

Elektronik sigaraların pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bazıları diğerlerinden daha verimlidir ve bazılarının kullanımı çok zordur. Bazıları çok basitken, diğerleri oldukça karmaşıktır. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 Ve e-sigaranızı kurma zahmetinden kurtulmak istiyorsanız fazla kurulum gerektirmeyen bir e-sigara tercih etmelisiniz. Kullanımı o kadar karmaşık olmayan birçok e-sigara vardır ve fiyat aralığı nispeten yüksektir.

Elektronik sigara markaları en iyisi
En İyi Elektronik Sigara Çeşitleri Hangisi
 • 1- Vaporesso Revenger X.
 • 2- Vaporeso Luxe S.
 • 3- Vaporesso Swag.
 • 4- Vaporesso Luxe 2.
 • 5- Smok Mag.
 • 6- Smok X Priv.
 • 7- Smok Alien.
 • 8- Eleaf iStick Pico.

 

Hangisinin en iyi elektronik sigara olduğunu seçmeye giden birçok faktör var. En önemli faktör kalitedir. İstediğiniz son şey, hatalı bir ürüne çok para harcamaktır.En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 En iyi e-sigaralar mükemmel kaliteye sahiptir ve uygun fiyatlıdır. Ayrıca piyasada iyi bir üne sahip bir marka bulmak istersiniz. Neyse ki, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç marka var. Bir e-sigara seçerken göz önünde bulundurulması gereken ana faktörlerden bazıları şunlardır:

Son olarak, fiyatı düşünmelisiniz. Elektronik sigara satın alırken birçok seçenek mevcuttur. Bazı e-sigaraların fiyatı 10$’a kadar çıkarken, diğerleri 100$’a kadar çıkıyor. Ayrıca, tüm e-sigaralar aynı kalitede değildir. Bazıları diğerlerinden daha pahalıdır ve standart altı ürünler olabilir. Bu nedenle, size daha iyi memnuniyet ve daha az güçlük verecek bir e-sigaraya daha fazla para harcamak daha iyidir.

E-sigara konusunda yeniyseniz, tüm markaların eşit yaratılmadığını unutmamak önemlidir. Yüksek fiyat etiketi ve çevre dostu tasarımı olan bir e-sigara ya da düşük fiyat ve kaliteli bir e-sigara alabilirsiniz. Ancak ilk fiyatın denklemin yalnızca bir parçası olduğunu hatırlamak önemlidir. Ayrıca bakım maliyetini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu tür e-sigarada yeniyseniz, ek aksesuarlara, pillere veya şarj cihazlarına yatırım yapmanız gerekir.

Hangi e-sigarayı alacağınızdan emin değilseniz, çeşitli markaların incelemelerine ve karşılaştırmalarına göz atabilirsiniz. Ayrıca e-sigaranın fiyatına da bakabilirsiniz. Bazı markaların diğerlerinden çok daha pahalıya mal olduğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir! İnternetteki incelemeleri okuyarak en iyi elektronik sigaranın hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Bir e-sigara satın almanın birçok faydası vardır, ancak satın almanın yalnızca ilk adım olduğunu unutmamak önemlidir.

En iyi elektronik sigara her zaman en pahalısı değildir. Markanın itibarını ve fiyat etiketini göz önünde bulundurmalısınız. Ürünün fiyatını ve çevre bilincini göz önünde bulundurmalısınız. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 Bir e-sigara satın alırken, yüksek kaliteli olanın size çok para kazandıracağını unutmayın. Ve bir e-sigaranın fiyatı önemli olsa da, tasarımı da göz önünde bulundurmalısınız.

Bir e-sigara seçerken göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli faktör de paranın karşılığıdır. Satın aldığınız e-sigaranın fiyat etiketine değdiğinden emin olun. Kalitesinin yanında fiyatı da iyi bir seçenek olamayacak kadar ucuz olmamalıdır. Çevre bilincine sahip bir e-sigara seçmek daha iyi olacaktır. Marka adı aynı zamanda daha çevre dostu ve kullanımı daha ucuz hale getirecek.

Birçok e-sigara markası vardır ve sizin için doğru olanı seçmek zor olabilir. En iyi e-sigaralar, likitin kalitesine ve maliyetine dayanır. Çevre dostu bir e-sigara size daha ucuza mal olacak, ancak geleneksel bir e-sigaradan daha pahalı olacaktır. Yüksek kaliteli bir e-sigara çevreye duyarlı olacaktır. Ancak, en iyi e-sigarayı istiyorsanız, araştırmanızı yapmanız gerekecektir. Bir e-sigara rehberi okuyarak başlayabilirsiniz.

Diğer ürünlerde olduğu gibi, tüm e-sigaralar aynı değildir. Farklı e-sigara markaları ve türleri arasındaki farklar, satın almadan önce göz önünde bulundurulmalıdır. En iyi e-sigara markası kişisel tercihlerinize bağlıdır. Size en uygun buharlaştırıcıyı bulacaksınız. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022Farklı e-sigaraları test etmek için biraz zaman harcamanız ve nihai bir karar vermeden önce sonuçları karşılaştırmanız gerekecek.

Ayrıca para için değer aramalısınız. Reklamı yapılan fiyatı e-sigaranın kalitesiyle karşılaştırmalısınız. Ucuz bir e-sigara fiyatına değmeyebilir, ancak kesinlikle çalışır durumda tutmanız gerekecek. Pil konusunda endişeleriniz varsa, uzun süreli kullanım için tasarlanmış bir e-sigarayı düşünebilirsiniz. İlk fiyattan emin değilseniz, çevrimiçi bir tane bulabilirsiniz.

Piyasada birçok farklı elektronik sigara bulunmaktadır. Sizin için en iyisini seçerken, dikkate alınması gereken ilk şey kalitedir. Ortalamanın altında bir ürüne sahip olmak sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda tehlikelidir. Güvenilir bir şirket, ürünlerinin arkasında duracak ve para iade garantisi sağlayacaktır. En iyi e-sigaralar yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve vaping deneyiminin kalitesi hoş bir sürpriz olacaktır.

Yeni başlayanlar için harika bir e-sigara, Vaporesso’nun Sky Solo’su. Bu cihaz, Smok Stick ile aynı özelliklerin çoğuna sahiptir, ancak daha düşük bir fiyata. Kullanımı kolaydır ve tek bir tuşa sahiptir. Modun üstüne yerleştirilmiş bir alt ohm tankı ile birlikte gelir. Bu e-sigara, sigaradan daha ucuz olduğu için bir bütçeyle sigarayı bırakmak isteyenler için idealdir.

Bir e-sigara satın almak göz korkutucu bir iş olabilir. Herhangi bir satın alma işleminde olduğu gibi, tercihlerinizi ve e-sigaranın yaşam tarzınıza nasıl uyacağını düşünmek önemlidir. En popüler markalar, en iyi aromayı ve en iyi vaping deneyimini sağlayanlardır, ancak e-sigaralar çeşitli fiyat aralıklarında gelir. En iyi seçenek, yaşam tarzınıza uygun olanıdır. Hangi e-sigarayı satın alacağınızdan emin değilseniz, faydalı bir satın alma rehberine göz atabilirsiniz.

Piyasada birçok farklı e-sigara cihazı bulunmaktadır. Hepsi eşit yaratılmadığından en iyisini seçmek zor. En iyileri farklı özellikler, fiyat aralıkları ve çevreye duyarlı tasarımlarla gelir. Sizin için mükemmel e-sigarayı seçmek için en iyi markaların bazı çevrimiçi incelemelerini okuyun ve hangisinin sizin için en iyisi olduğunu öğrenin. Sonuçlara şaşırabilirsiniz! Peki en iyi elektronik sigara hangisi?

E-sigara satın almak, araba satın almaya benzer. Birçok farklı marka var. En iyi e-sigara genellikle en kolay ve en düşük fiyatı sunandır. Birçok faydası vardır ve yeni başlayanlar için harika bir seçenektir. Yeni başlayanlar için iyi bir seçenek ve ileri düzey kullanıcılar için güvenilir bir seçimdir. Kendiniz de bir elektronik e-sigara denemek istiyorsanız Vaporesso’dan Sky Solo’yu öneriyoruz. Smok Stick’e benzer ve daha ucuz bir versiyona benziyor.

En iyi e-sigara, kişisel tercihlerinize uygun olanıdır. En iyi e-sigara zevkinize uyacak ve vaping yaparken kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Sadece en ucuz e-sigara değil, aynı zamanda en çevre dostu olacak. Yeni başlıyorsanız, sizin için en iyi e-sigara, ihtiyaçlarınıza bağlı olacaktır. Sizin için doğru olanı bulmak için birkaç farklı e-sigara araştırmak ve denemek önemlidir.

Vaporesso’dan Sky Solo, ucuz olmasının yanı sıra yeni başlayanlar için en iyi e-sigara olarak sıralanır. Vaporesso’dan Sky Solo, Smok Stick’in tüm avantajlarına sahiptir ve ayrıca çok uygun fiyatlıdır. Kendiniz veya çocuğunuz için bir e-sigara arıyorsanız, yaşam tarzınız için neyin doğru olduğunu bilmek önemlidir. Bu kişisel bir karar ama çok önemli.

Fiyat söz konusu olduğunda, en iyi elektronik sigara genellikle en ucuzudur. Başlıca avantajı düşük maliyetidir. Çekişi analog bir sigaranınkine çok benzer. Sky Solo’nun en büyük dezavantajı, kişiselleştirme seçeneklerinin olmaması ve cihazın karmaşıklığıdır. Ayrıca, yeni başlayanlar için en iyi e-sigaradır. Ancak, tüm markaların aynı olmadığını belirtmek önemlidir. En iyi modellerden bazıları çeşitli özelliklere sahipken, diğerleri çevre dostu ve lükstür.

Bir e-sigara için alışveriş yaparken, nikotin seviyesi önemli bir faktördür. En iyi nikotin gücü kişisel tercihlerinize bağlı olacaktır, ancak yeni başlayan biriyseniz, yüksek düzeyde nikotinle başlamak isteyeceksiniz. Sigara içiyorsanız, 6 ila 12 mg arasında bir nikotin gücü seçin. Daha güçlü bir vuruş arıyorsanız, daha yüksek bir nikotin seviyesi seçin.

 

En İyi Elektronik Sigara Çeşitleri Hangisi

En iyi elektronik sigara çeşitleri hangisi listesi ile hangi elektronik sigarayı tercih etmeniz konusunda size rehberlik edecektir. En iyi e sigara çeşitleri hangisi diye merak eden binlerce esigara kullanıcısı ve kullanmak isteyen kişiler var. Merak ettiğiniz en iyi e-sigara modellerini sizler için sıraladık.

Elektronik sigara, ısı ile e-sigaranın başlığı içindeki aromalı likiti buharlaştıran ve sigara kullananların sigarayı bırakmak için kullandığı alternatif bir araçtır. Yüzlerce çeşit e sigara çeşitleri olması, esigara kulllanmak isteyen kişilerin bu cihazlar arasında tercih yapmasını zorlaştırıyor.

Bu listedeki en iyi elektronik sigaralar nargile içim elektronik sigaralar listelenmiştir(BOL BUHAR VEREN – DL). Buradaki sıralama tamamen kullanıcı toplulukları, forum ve sitelerden cihazlar hakkında olumlu ve olumsuz yorumları derleyip ve deneyimlerimizden aldığımız sonuçları puanlayarak oluşturduğumuz bir listedir. Ülkemizde temin edilebilen cihazlardan oluşmaktadır. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 Ülkemize gelmemiş ve yakın zamanda göremeyeceğimiz modeller listeye eklenmemiştir.

En iyi elektronik sigara listesi belirli aralıklarda güncellenecektir.

1- Vaporesso Revenger X

Vaporesso Revenger X Kit Elektronik Sigara
Vaporesso Revenger X Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Revenger X elektronik sigara modeli, ülkemizde bu güne kadar en çok satan elektronik sigara modelleri içinde 2. sıradadır. Yüksek adetlerde satması bu ürünün bir çok e sigara kullanıcı tarafından beğenildiğini göstermektedir. Ama neden çok fazla sattığını da bilmek gerekiyor. Vaporesso Revenger X ve Vaporesso Revenger ‘i 2 ayrı cihaz olarak değil aslında tek cihaz olarak görmemiz gerekiyor. Çünkü aralarındaki tek fark Vaporesso Revenger-X modelinin dokunmatik olması. Revenger’in ise tuşlu olması. Bu yüzden bu iki modeli de tek bir cihaz olarak değerlendirip, zaten aynı olan özelliklerini ayrı ayrı tekrar yazmaya gerek görmüyoruz. Vaporesso firması RevengerX daha çok sevildiği ve talep gördüğü için tuşlu Revenger modelinin üretimini sonlandırdı. Bu yüzden Revenger tuşlu modelini sitelerde aramayın. Beğendiyseniz Vaporesso Revenger X satın alabilirsiniz.

NRG Atomizer ile gelen RevengerX, en yoğun buhar performansını alabileceğiniz En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 coili Vaporesso GT8 coil dir. Daha sakin kullanım ve uzun ömürlü bir coil seçmek isterseniz Vaporesso GT2 coil aradığınız coildir. Likit akıtma gibi sorunlar yaşatmayan Revenger X NRG atomizeri, aroma ve buhar konusunda fazlasıyla memnun edecek bir atomizere sahiptir.

Vaporesso, elektronik sigara modellerinde kaliteyi daima ön planda tutarak sadık müşteri kitlesini memnun etmeyi ve yeni müşterilerine kaliteli bir marka olduğunu gösteren bir markadır.

Vaporesso Revenger X İnceleme Videosu

Vaporesso Revenger X Puanı: 9,6

Vaporesso Revenger X Fiyat Aralığı: 690-750TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Vaporesso Revenger X Teknik Özellikleri

 • Atomizer: NRG
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 5ML / 2ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Vaporesso GT Serisi Coiller: GT2 Coil, GT4 Coil, GT6 Coil, GT8 Coil, Gt cCELL Coil, GT Mesh Coil. Smok TFV8 Baby Serisi Coiller’de uyumludur.
 • Watt: 220W
 • Ekran : 0,96 İnç Oled ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

2- Vaporeso Luxe S

Vaporesso Luxe S Kit Elektronik Sigara
Vaporesso Luxe S Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Luxe S, firmanın en son çıkardığı modellerden biridir. Revenger X tasarımında bir cihaz olan Vaporesso Luxe S elektronik sigara modeli, OMNİ 4.2 çipli 2 İnç TFT OLED renkli ve dokunmatik ekranla sahip. 2 pilli cihazların standardı olarak 220 watt olan LuxeS, ürettiği tüm cihazlar içinde en hızlı ateşleme hızına sahip modelidir. 0,001 saniye gecikmeli ateşlemesi ile bir markanın amiral gemisi elektronik sigaralardan daha performanslıdır.

 

Üzerinde SKRR S atomizer ile geliyor. Yeni bir coil serisi olan En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 QF coilleri ile, hazır coillerden alabileceğiniz en iyi aroma ve buhar performansını sunuyor. QF serisi coil temin edemediğiniz durumlarda Vaporesso GT Coilleri de SKRR S atomizere tam uyumludur. 8ML likit haznesi sayesinde 1 tank likit ile gün boyu tekrar likit doldurma gereği duymadan kullanabiliyorsunuz.

Vaporesso Luxe S İnceleme Videosu

Vaporesso Luxe S Puanı: 9,4

Vaporesso Luxe S Fiyatı Aralığı: 790-850TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Vaporesso Luxe S Teknik Özellikleri

 • Atomizer: SKRR S
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 8ML / 2ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Vaporesso QF Serisi: QF STRİP Coil, QF MESH Coil ve Vaporesso GT Serisi Coiller: GT2 Coil, GT4 Coil, GT6 Coil, GT8 Coil, Gt cCELL Coil, GT Mesh Coiller ile tam uyumlu
 • Watt: 220W
 • Ekran: 2 İnç Oled Renkli Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

3- Vaporesso Swag

Vaporesso Swag Kit Elektronik Sigara
Vaporesso Swag Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Swag elektronik sigara modeli, Vaporesso firmasının, Smok AL85 modeline rakip olarak çıkardığı ve çıktığı günden itibaren çok fazla beğenilen bir model olmuştur. Bir çok modelin 2 pilli olması kullanıcıların bu ürünleri rahat taşıyamamasına neden olmaktaydı. Vaporesso Swag e sigara modeli ise tek pilli kompakt tasarımı sayesinde cepte rahat taşınabilir bir boyuttadır.

 

AL85’deki bir çok sorunun aksine Vaporesso Swag modeli NRG SE atomizeri ile akıtma sorunu olmayan, daha sağlam, kolay kolay çizilmeyen, aşınmayan ve zarar görmeyen bir cihaz oldu. Bir çok cihaz üreticisi, En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 bilinçli eskitme stratejisi uygulayarak daha fazla cihaz satmaya çalışırken, Vaporesso Elektronik Sigara Firması kaliteye önem verip daha çok satmak yerine daha sadık müşteriler kazanmaya ve müşteri memnuniyetini önemsemeye özen göstermiştir. Bu yüzden bu listede üst sıralarda çoğunlukla bu Vaporesso markasının elektronik sigaralarını göreceğiz.

Vaporesso Swag İnceleme Videosu

Vaporesso Swag Puanı: 9,1

Vaporesso Swag Fiyat Aralığı: 540-650TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Vaporesso Swag Teknik Özellikleri

 • Atomizer: NRG SE
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 3.5ML / 2ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Vaporesso GT Serisi Coiller: GT2 Coil, GT4 Coil, GT6 Coil, GT8 Coil, Gt cCELL Coil, GT Mesh Coil. Smok TFV8 Baby Serisi Coiller’de uyumludur.
 • Watt: 80W
 • Ekran: 0,91 İnç Oled Renkli Ekran
 • Pil: 1 Adet 18650 Pil İle Çalışır

4- Vaporesso Luxe 2

Vaporesso Luxe 2 Kit Elektronik Sigara
Vaporesso Luxe 2 Kit Elektronik Sigara

Vaporesso Luxe 2 elektronik sigara modeli Luxe S’den farklı olarak yeni nesil Axon çip ile geliyor. Ayrıca NRG atomizer sevenler için NRG S adında, NRG atomizerin geliştirilmiş versiyonu ile geliyor. Vaporesso firması burada GT coil seven kullanıcılarını düşünerek Revenger ve Luxe S arasında bir model tasarlamış.

 

GT serisi coiller ile kullanılabilen Luxe 2 elektronik sigara modeli, aynı zamanda En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 smok v8 baby coilleri ile de uyumludur. Luxe II e sigara modeli arada kalanlar için önerdiğimiz bir elektronik sigaradır. Standart olarak 2 pilli cihazlarda olduğu gibi 220 Watt’a çıkabilen Luxe 2 buhar ve aroma performansı bakımından tatmin edecek düzeydedir.

Vaporesso Luxe 2 Puanı: 8,8

Vaporesso Luxe 2 Fiyat Aralığı: 750-850TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Vaporesso Luxe 2 Teknik Özellikleri

 • Atomizer: NRG S
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 8ML / 2ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Vaporesso QF Serisi: QF STRİP Coil, QF MESH Coil ve Vaporesso GT Serisi Coiller: GT2 Coil, GT4 Coil, GT6 Coil, GT8 Coil, Gt cCELL Coil, GT Mesh Coiller ile tam uyumlu
 • Watt: 220W
 • Ekran: 2 İnç TFT Oled Renkli Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

5- Smok Mag

Smok Mag Kit Elektronik Sigara
Smok Mag Kit Elektronik Sigara

Smok Mag elektronik sigara, Smok firmasının en çok sattığı model olmasa da yinede en çok beğenilen e-sigara modelidir. Daha önce hiç bir elektronik sigara üreticisinin denemediği bir tasarım olan kabza şeklindeki tasarımı ve pilleri şarjör gibi cihaza takarken ki verdiği hissiyatı e-sigara kullanıcıları çok sevdi.

 

Avuca tam oturan kabza tasarımı, sağ ve sol el kullananlar için sağ ve En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 sol el modelleri, 25 farklı renk seçeneği ile Smok Tech elektronik sigara firmasının en çok beğenilen modeli olmasına yetiyor.

TFV12 Prince atomizer ile karşımıza çıkan Smok Mag kit e sigara cihazı, prince coiller ile oldukça başarılı bir buhar ve aroma performansı sunuyor. Bir çok kullanıcının överek bitiremediği bu modele, bazı kesimler tarafından endişe ile bakıldı. Silah kabzası şeklindeki tasarımı gençleri kötü yönde etkileyeceğini belirterek bu modelin üretimini durdurulması gerektiğini savundular. Smok firması bu çok sevilen Smok Mag cihazını üretmeye ve satmaya devam etmektedir.

Smok Mag Puanı: 8,5

Smok Mag Kit Fiyat Aralığı: 690-750TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Smok Mag Teknik Özellikleri

 • Atomizer: TFV12 Prince
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 8ML
 • Uyumlu Coil Serisi: V12 Prince serisi coiller, V12 Q4 Coil, V12 T10 Coil, V12 X6 Coil, V12 M4 Coil, V12 RBA (sarım yapmak isteyenler için sarılabilir coil)
 • Watt: 225W
 • Ekran: 2 İnç TFT Oled Renkli Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

6- Smok X Priv

Smok X Priv Kit Elektronik Sigara
Smok X Priv Kit Elektronik Sigara

Smok X Priv, tasarım olarak en kaliteli görünen Smok marka elektronik sigara modellerinden biridir. Ön tarafı cam benzeri bir malzeme ile kaplı, ilk bakışta dokunmatik sanılır ama ekranın sağ alt tarafında 2 adet artı ve eksi tuşu bulunur. Zengin bir görünüme sahip olan Smok X priv elektronik sigara cihazı elde duruşu oldukça keyiflidir.

 

Aroma ve buhar olarak TFV12 Prince Atomizerin nimetlerinden faydalanan bu cihaz da Smok’un üst segment cihazlarında biridir. Genelde akıtma sorunu ile bilinen Smok markasının TFV12 Prince atomizer kullanan cihazlarında coil hatası yoksa genel olarak akıtma sorunu yaşatmıyor. Smok X Priv, firmanın diğer cihazları arasından sıyrılmış, en iyi cihazlarından biridir.

Smok X Priv İnceleme Videosu

Smok X Priv Puanı: 8,1

Smok X Priv Fiyat Aralığı: 650-750TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Smok X Priv Teknik Özellikleri

 • Atomizer: TFV12 Prince
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 8ML
 • Uyumlu Coil Serisi: V12 Prince serisi coiller, V12 Q4 Coil, V12 T10 Coil, V12 X6 Coil, V12 M4 Coil, V12 RBA (sarım yapmak isteyenler için sarılabilir coil)
 • Watt: 225W
 • Ekran: 2 İnç OLED Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

7- Smok Alien

smok alien elektronik sigara, smok, alien, e sigara, elektronik sigara, esigara, alien elektronik sigara, alien 220w, alien esigara,
Smok Alien Kit 220W Elektronik Sigara

Smok Alien elektronik sigara modeli 2 pil ile çalışan 220 Watt bir cihazdır. Smok markası, Alien ile çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış ve bu tarz bir modelin öncüsü olmuştur. Bu model ile beraber 220watt elektronik sigaralar piyasada hızla çoğaldı ve Smok Alien ile rekabet etmeye başladı.

 

Smok Alien esigara modeli ilk çıktığı zamanlarda ülkemizde çok beğenildi ve yüksek adetlerle satışlar ile en çok satan sigaralardan biri haline geldi. Üretilmesi üzerinden geçen 4 yılın ardından hala bu model bir çok e sigara kullanıcısı tarafından sevilerek kullanılıyor. Benzer modellerin de piyasaya çıkmasıyla satış adetleri düşmesine rağmen hala bu modele talep devam ediyor.

Smok, bir çok cihazında olduğu gibi her cihazı uzun süre üretimine devam ettiriyor. Smok elektronik sigara modelleri oldukça fazla çeşitliliğe sahip. Alien modeli ise uzun süredir Smok’un en çok satan modellerinden biri olmaya devam ediyor.

Smok Alien Puanı: 8,0

Smok X Priv Fiyat Aralığı: 650-750TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Smok X Priv Teknik Özellikleri

 • Atomizer: TFV8 Baby
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 5ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Smok TFV8 V8 Baby Coil Serisi, V8 Baby Q2 Coil, V8 Baby X4, V8 Baby T6, V8 Baby T8, V8 Baby T12
 • Watt: 220W
 • Ekran: 1.3 İnç OLED Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

8- Eleaf iStick Pico

Eleaf iStick Pico Kit Elektronik Sigara
Eleaf iStick Pico Kit Elektronik Sigara

Eleaf iStick Pico e-sigara modeli, ilk çıktığı günden bu yana piyasayı sallayan bir model. Türünün ilk örneklerinden olan tasarımı ile e-sigara piyasasına girdiği gün bir çok otorite tarafından çok olumlu yorumlar aldı. Bunun hemen arkasından bir çok sahte modeli de üretildi ve bir çok kullanıcı, sahteleri orijinallerinden ayıramadı. Ülkemizde Elaef Pico kullanıcılarının çoğu muhtemelen elindeki iStick Pico cihazının sahte olduğunu bilmiyordur.

 

Türkiye gibi e-sigara cihazlarının En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 yasak olduğu ülkelerde denetim ve bilgi eksikliği yüzünden bu ürünlere erişimin kısıtlı olması ve bu ürünleri satan ilk kullanıcıdan elektronik sigara almaya mecbur kalmak, cihazın orijinal mi? değil mi? Bakılmadan alınmasına sebep olmaktadır.

Pico elektronik sigara, türünün ilk örneklerinden olması ve kaliteli bir cihaz olması sebebiyle hala aranan ve satın alınan bir cihazdır. Eğer Eleaf iStick pico alacaksanız mutlaka alacağınız yerin orijinal ürün satan bir site olduğuna emin olarak satın alın.

 

Orijinal Elaef iStick Pico sizi uzun seneler kolay kolay üzmeyecek bir cihazdır. Aynı şekilde coilleri de piyasada sahtesi en fazla olan coildir. Cihazın orijinalini bulsanız bile, coilin orijinalini bulmak zor olabilir. Uzun süredir orijinal coil arayan kişiler biliyorum.

Üzerinde Melo 3 Mini atomizeri ve 75 Watt a kadar destek veren bir cihaz ile Eleaf Pico Orjiinal modeli, yeni nesil cihazlara oranla daha düşük özellikte de kalsa yüzbinlerce insanın e-sigarayı bırakmasına vesile olması sebebiyle bu listede kendine yer edinmeyi hak ediyor.

Eleaf iStick Pico Puanı: 7,8

Eleaf iStick Pico Fiyat Aralığı: 490-550TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Elaef iStick Pico Teknik Özellikleri

 • Atomizer: Melo 3 Mini
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 2ML
 • Uyumlu Coil Serisi: EC Coil
 • Watt: 75W
 • Ekran: 0,9 İnç Ekran
 • Pil: 1 Adet 18650 Pil İle Çalışır

9- Smok H Priv 2

Smok H Priv 2 Kit Elektronik Sigara
Smok H Priv 2 Kit Elektronik Sigara

Smok H Priv 2, sürekli yeni bir tasarım arayan Smok e-sigara markasının tasarımı güzel ve kullanıcılardan beğeni alan bir TFV12 Big Baby Atomizerli, V8 baby coil sevenlerin çok sevdiği bir model. TFV8 atomizerin sorunlarından dolayı Smok firması bu atomizerini günceleştirerek TFV12 Big Baby Prince adında bu atomizeri ile bazı cihazlarında kullanmaya başladı.

 

Bunlardan biri de Smok H Priv 2. Smok H-Priv 2 modeli ile sadık müşterilerinden tam not alan firma bu modeli 9 renk seçeneği ile piyasada kullanıcılarıyla buluşturdu. En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 Smok Hpriv2 tasarım olarak bir  En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022çok kitlenin beğenisini kazanmış durumda. Aroma ve buhar performansı her ne kadar da TFV12 Prince atomizer kullanan cihazları kadar olmasa da orta segmentteki kullanıcıları memnun ettiği kesin.

Smok H priv 2 tasarım olarak bizi tatmin eden bir cihaz, eğer sizi de tasarımı cezbediyorsa bu modeli tercih etmenize bir sebep olabilir. Smok elektronik sigaralarında olduğu gibi 2 pil ile çalışan ve 225 watta kadar destekleyen H Priv 2 Smok markasının önerilen bu modelini beğenebilirsiniz.

Smok H Priv 2 Puanı: 7,8

Smok H Priv 2 Fiyat Aralığı: 690-750TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Smok H Priv 2 Teknik Özellikleri

 • Atomizer: TFV 12 Big Baby Prince
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 6ML
 • Uyumlu Coil Serisi: Smok TFV8 V8 Baby Coil Serisi, V8 Baby Q2 Coil, V8 Baby X4, V8 Baby T6, V8 Baby T8, V8 Baby T12
 • Watt: 225W
 • Ekran: 2 İnç Oled Renkli Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

10- Smok Stick Prince

Stick Stick Prince Kit Elektronik Sigara
Stick Stick Prince Kit Elektronik Sigara

Smok Stick Princekalem tipi elektronik sigaralar içinde en iyi buhar ve aroma performansına sahip cihazlardan biridir. Bu cihazı bu listeye alan en temel sebeplerin başında kullanıcılarının olumlu yorumları, satış adetleri ve cihaz üzerinde gelen Prince atomizeridir. Stick Prince, benzer modellerden farklı olarak 100 Watt ve 3000mAh dahili pil ile geliyor.

 

Prince atomizeri kullanıyorsanız yüksek pil En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022  kapasitesi olmazsa olmazlardandır, 100w olması ise yüksek akım çekebilmesine olanak sağlıyor. Büyük buhar bulutları çıkarmak ve bu elektronik sigara ile sigarayı bırakırken keyif de almak isteyenleri tatmin edecek bir aroma performansı var. Tasarımı boru-kalem tipi diye tabir ettiğimiz

 

En İyi Elektronik Sigara Hangisi 2022 bu model e-sigaralar genelde daha düşük pilli ve daha alt segment atomizerler ile piyasada satılmaktadır. Bu cihaz boru-kalem tipi cihazlar arasında en üst model diyebileceğimiz bir cihaz.

8ML likit alabilen atomizeri ile gün boyu tekrar likit doldurma ihtiyacı duymazsınız. https://devletci.com/ulkelere-gore-yurtdisinda-maaslar-ne-kadardir/3000mAh pili zorlarsanız günü çıkarabilir belki ama sakin kullanmayacaksanız günü bitirmeye yetmeyebilir ve tekrar bir defa daha şarj etmeniz gerekebilir. Bu tarz bir cihaz arayanlara önerebileceğimiz bir model olan Smok Stick Prince Kit bu listede olmayı hak eden bir cihaz.

Smok Stick Prince Puanı: 7,5

Smok Stick Prince Fiyat Aralığı: 490-550TL
Piyasa fiyatlarının ortalamasıdır bu fiyat aralığı, %100 gerçek fiyatı yansıtmayabilir.

Smok Stick Prince Teknik Özellikleri

 • Atomizer: TFV12 Prince
 • Atomizer Likit Kapasitesi: 8ML
 • Uyumlu Coil Serisi: V12 Prince serisi coiller, V12 Q4 Coil, V12 T10 Coil, V12 X6 Coil, V12 M4 Coil, V12 RBA (sarım yapmak isteyenler için sarılabilir coil)
 • Watt: 75W
 • Ekran: 2 İnç OLED Ekran
 • Pil: 2 Adet 18650 Pil İle Çalışır

Premium Likit Sitesi olarak sizler için bu listeyi sürekli güncel tutacağız. Sizin bu liste hakkında önerileriniz varsa lütfen aşağıya yorum olarak belirterek bu listeyi güncel tutmamıza yardımcı olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu