eDevlet

Enka İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı

Enka İnşaat gerek yurtiçi gerekse yurtdışında tamamladığı birçok başarılı projeyle inşaat sektörünün öncü firmalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Türkiye’de lider konumda olan firma, yılın belli dönemlerinde yayımladığı iş ilanları ile çok sayıda kişiye de istihdam olanağı sağlıyor. Eğer sizde uzun zamandır faaliyetlerde bulunan ve birçok başarılı projeye imza atmış kurumsal bir firmada çalışmak istiyorsanız Enka inşaat yurtdışı işçi alımı ile ilgili detaylara yer verdiğimiz yazımızı inceleyebilir ve kariyer hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Enka İnşaat Personel Alımı Nasıl Yapılıyor?

Enka inşaat yurtdışı personel alımı için yazımızın devamında verdiğimiz bağlantıyı kullanabilir ve Enka İnşaat iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan Enka İnşaat, projelerinde görevlendirmek üzere personel ve işçi alımını insan kaynakları aracılığıyla gerçekleştiriyor. Firmanın insan kaynakları birimi, hem kendi resmî web sayfaları üzerinden hem de çeşitli kariyer sitelerinde yayımladıkları iş ilanları ile belli profile ulaşmış kişileri bünyelerine dahi ediyorlar.  Yayımlanan Enka inşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları arasında aranan meslek grupları şöyle sıralanıyor:

  • Makine Mühendisi
  • Kalite Kontrol Mühendisi
  • Kıdemli Mekanik İşler Mühendisi
  • Satın alma Mimarı
  • Mimar
  • Muhasebe Sorumlusu
  • Lojistik Sorumlusu
  • Üretim-İmalat Sorumlusu
  • Doküman Kontrol Uzmanı
  • Boru İşleri Süpervizörü

Yukarıda saydığımız pozisyonlarda görevlendirilmek üzere Enka inşaat yurtdışı işçi alımı yapmaya devam etmektedir. Ayrıca bu pozisyonların yanı sıra firmada farklı pozisyonlarda çalışmak üzere genel başvuru da yapılabilmektedir. Enka İnşaat şirketi hem yurtiçi hem de yurtdışı birçok proje yürüttüğü için özellikle yurtdışında çalışmak isteyen kişiler ilgili ilanları takip edebilir ve aranılan kriterleri taşıyorlarsa hemen başvurularını yapabilirler.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İş Başvuruları Nasıl Yapılır?

Özellikle Katar, Kazakistan, Suudi Arabistan ve Dubai gibi ülkelerde büyük projelere imza atmış firma, her geçen gün yeni atlımlar yaparak başka projeler içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Aşağıda verdiğimiz Enka İnşaat Personel Alımı iş ilanları linkini kullanarak, sizde bu dev şirketin bir parçası olabilir hem tecrübenizi hem de kariyerinizi artırma şansına sahip olabilirsiniz. İlgili pozisyonlarla ilgili tüm detaylar iş ilanlarında ve Enka İnşaat insan kaynakları sayfasında detaylı olarak verilmiştir. Bu sitelere girerek ilanları inceleyebilir ve Enka inşaat personel alımı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Enka inşaat yurtdışı işçi alımı iş ilanları başvuru:

https://www.kariyer.net/firma-profil/enka-insaat-ve-sanayi-a-s-5750-30633

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu