Ek İş İmkanları

Gaziantep’de Evlere Ek İş Veren Yerler

Gaziantep’de evlere ek iş veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Gaziantep, Türkiye’nin en büyük onuncu şehri olma özelliğini taşır. Bu özelliği ile bölgede yaşayan birçok insan şehre göç etmektedir. Büyük bir şehir olması nedeniyle burada yaşamak da diğer büyük şehirlerdeki gibi zordur. İşlerini yaparak kendilerini ve ailelerini geçindirmek için yeterli parayı kazanamayanlar ek iş aramak zorunda kalıyorlar.

Ek iş arayan insanlar için birçok karlı işe sahip olmak Gaziantep’te oldukça kolaydır. Bildiğimiz nikah şekeri paketleme işlerinin yanı sıra yöresel açısın mutfağı çok zengin olan bu şehirde, yöresel lezzetlerin paketlenmesi aşamasında çalışacak insanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Gaziantep’de evlere ek iş veren firmaları ararken oldukça dikkatli olmalısınız ve direk olarak firma ile bağlantıya geçmelisiniz. Sosyal medyada gördüğünüz iş ilanlarının çoğu yanıltıcı olabilir, bu yüzden firma ile bağlantıya geçmek sizin için daha sağlıklı olacaktır.

Kına Paketleme İşi

Kına üretiminin yoğun olarak yapıldığı bu şehirde, kınaların paketlenmesi aşamasında çalışacak olan elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. Kına gecelerinin oldukça önem arz ettiği ülkemizde, kaliteli kına almak isteyen insanların ilk durağı Gaziantep oluyor. Üreticiler, siparişlere yetişemeyince evden onlarla çalışacak insanları istihdam etmek durumunda kaldılar. Üreticiler için de oldukça karlı olan evden eleman çalıştırmak, hem onları hem de çalışanları mutlu etmektedir.

Kına paketleme işi için başvurduğunuzda öncelikle sizi bir deneme sürecinin içine dahil ediyorlar. Üreticilerin istedikleri şekilde kına paketleme işlemini tamamlarsanız sizinle devamlı olarak çalışmayı tercih ediyorlar. Üretici firma yetkilileri size paketlemeniz gereken gramajları bildiriyorlar ve ihtiyacınız olan bütün malzemeleri size gönderiyorlar. Siz işinizi tamamladıktan sonra firma yetkilileri ya siparişleri sizden teslim alıyorlar ya da siz siparişleri kargo yolu ile onlara ulaştırıyorsunuz. Tamamladığınız sipariş ölçüsünde bir para kazanarak aile bütçenize kolaylıkla katkı sağlayabilirsiniz.

Antep Fıstığı Paketleme İşi

Gaziantep, Antep fıstığı üretiminde bir numara olan şehrimizdir. Bütün dünyaya ihraç ettiğimiz Antep fıstığı oldukça beğeni toplamaktadır. Özellikler düğünler için paketleme yapılan bu ürün, paketler veya kutular halinde bütün dünyaya ihraç ediliyor. Üretici firmaların belirlediği gramajlarda paketlediğiniz ürünleri firmaya yollar yollamaz paranızı kazanabiliyorsunuz. Gaziantep’te evlere ek iş veren çoğu firma gibi kuruyemiş işinde çalışan bütün firmalar maliyetten kaçınmak amacıyla evden çalışmak isteyen insanları tercih ediyorlar. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, çalışacağınız firmanın aslında çok fazla ücretler ödemeyeceğini de kolayca tahmin edebilirsiniz.

Biber ve Patlıcan Kurutma İşi

Mutfağının zenginliği ile adını bütün dünyaya duyuran Gaziantep, kuru dolması ile de oldukça ünlüdür. Evinde kendisi patlıcan ve biber kurutmayan insanlar, bu ürünleri satın almak istediklerinde genellikle Gaziantep’te yetişen ve kurutulanları tercih ediyorlar. Bu rağbetin sonucu olarak da fazlasıyla üretimi sağlanan patlıcan ve biberler bütün ülkede bir hayli satılıyor. Bu iş ile uğraşan firmalar, işyerinde çalışacak olan insanlara çok fazla ihtiyaç duymadıkları için evden çalışmayı kabul eden insanları istihdam ediyorlar. Bir dizisini 20 TL’ye satabileceğiniz bu ürünleri kendiniz veya bir firmanın aracılığı ile tüketicilerine ulaştırabilirsiniz.

Menengiç Kahvesi Paketleme İşi

Özellikle Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nde yetişen menengiç ağacından elde edilen bu kahve, her içeni kendisine hayran bırakıyor.  Bütün ülkeye satılan bu ürünün paketlenmesi için firmalar çalışacak personele ihtiyaç duyuyorlar. Kendi üretim maliyetlerini azaltmak isteyen firmalar evden ek iş arayan insanlar için bir gelir kapısı açmış oluyorlar. Bu işi yapmanız için gereken hassas terazi de size firma tarafından temin ediliyor. Siz siparişlerinizi tamamladıktan sonra, ürünleri firmaya ulaştırıyorsunuz ve günlük olarak kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Mutlaka okuyun: Evli ve Çocuklu Ev Hanımlarına Para Kazanabilecek Ek İşler

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu