Magazin

OKTAY KAYNARCA’DAN EDHO İÇİN İLK AÇIKLAMA GELDİ

 

OKTAY KAYNARCA’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ; EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR (EDHO) OLMAZ BİTTİ Mİ?

 

edho

Oktay Kaynarca, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sona erdiğini açıkladı.

 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni sezonunun ilk bölümünü izlemek için bekleyen izleyiciler, dizinin yayınlanmadığını görünce büyük hüsrana uğradı. Dizinin niçin yayınlanmadığıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. ATV kanalındaki yönetimin sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmaması sebebiyle yapım ekibi de “Biz işi bitiriyoruz” diyerek yeni bölümün kaynaklarını kanala vermediği öne sürüldü. OKTAY KAYNARCA İLK AÇIKLAMAYI YAPTI

 

ATV’nin sevilen dizisi EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ın yeni sezonunun ilk bölümünün kanal’da yayınlanmaması seyircileri büyük hüsrana uğrattı. Ve 1. ağızdan Oktay Kaynarca’dan ilk haber geldi.

OKTAY KAYNARCA ‘DAN RESMİ AÇIKLAMA ; “HER BİTİŞ BİR BAŞLANGIÇTIR”

edho

oktay

 

AÇIKLAMA KAYNAĞI

edho

 

HENÜZ RESMİ BİR AÇIKLAMA YOKTU!

 

Dizinin yayınlanmaması ile ilgili ne kanaldan, oyuncularından veya yapım şirketinden resmi bir açıklama yok. Oktay Kaynarca’dan ilk duyuru geldi.

 

edho

 

 

 

EDHO YENİ BİR KANALA TRANSFER SÖYLENTİSİ;

 

Fenomen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘ın severek takip ettiği izleyici kitlesi tarafından geçtiğimiz günlerde yeni kanal transferi mi olacak acaba söylentisi iddia edilmişti. Oktay Kaynarca’nın bu duyurusundan sonra yeni bir transfer yolu mu görünüyor ?

 

edho

 

ÖLMEDEN ÖNCE YAPILMASI GEREKEN 51 ŞEY 

BİR SONRAKİ HABER İÇİN TIKLA 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu