Yaşam

Sınava stressiz girme yolları

Bugün piyasada çok sayıda farklı Dikte Uygulaması bulunmaktadır. En iyileri sınavınızı kolaylıkla vermenize yardımcı olacaktır. Sınava stressiz girme yolları Bu makale en iyi seçeneklerden birkaçını özetleyecektir. En basit ve ucuz olanları Notes, Dragon Naturally Speaking ve Speechdict’tir. Aşağıdaki Dikte Uygulamaları, daha hızlı ve daha doğru yazmanıza yardımcı olacaktır. Bu Dikte Uygulamaları, sınav hazırlığınızın tüm yönleriyle size yardımcı olabilir.

Deşifre etmek, dikte etmek için başka bir harika seçenektir. Sesinizi kaydetmenizi ve metin olarak kaydetmenizi sağlar. Diğer Dikte Uygulamalarından farklı olarak, bunun da premium bir sürümü var. Videoları iCloud Drive ve iPhone ses kayıtlarından içe aktarmanıza olanak tanır. Dikte Uygulamasının premium sürümü, metin ve ses dosyalarınızı PDF, DOCX veya SRT’ye aktarmanıza olanak tanır. Premium Dikte Uygulamaları, belgelerinize fotoğraf eklemenize ve notlar eklemenize de olanak tanır.

Sınava stressiz girme yolları
Sınava stressiz girme yolları

Sınava stressiz girme yolları

Transkripsiyon başka bir harika seçenektir. Ücretsiz bir uygulamadır, ancak premium sürümünü indirebilirsiniz. Premium sürüm, videoları iCloud Drive’dan içe aktarmanıza ve ses kayıtlarını iPhone’unuzdan içe aktarmanıza olanak tanır. Üç dili destekler – İngilizce, Fransızca ve İspanyolca. Ayrıca metinlerinizi DOCX, PDF ve SRT dahil olmak üzere farklı formatlarda dışa aktarmanıza olanak tanır. Ek olarak, fotoğraf yüklemenize ve hatta kendi müziğinizi eklemenize olanak tanır.

iPhone kullanıcıları için Dragon Naturally Speaking en popüler dikte uygulamasıdır. Tarayıcı ve iCloud Drive dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarla kullanımı ücretsizdir ve uyumludur. Ancak müzik dinlerken dikte etmenize izin vermiyor. Premium sürüm, videoları iCloud Drive’dan içe aktarmanıza da olanak tanır. Bu Dikte Uygulaması, bir iPhone ve diğer cihazlardan gelen sesleri kopyalayabilmesi gerekenler için iyi bir seçimdir.

Sınava stressiz girme yolları Dikte Uygulamaları, daha hızlı ve daha verimli yazmanıza yardımcı olabilir. Mümkün olan en doğal şekilde dikte etmenize yardımcı olur ve konuşulan kelimeleri metne dönüştürür. Ayrıca diktelerinize emojiler ve semboller eklemenizi sağlar. Doğru Dikte Uygulaması ile daha fazla yazabilir ve bulutta daha fazla belge kaydedebilirsiniz. Bu uygulamalar öğrenciler için harikadır.

Android’deki en iyi Dikte Uygulamaları birkaç dili destekler. Happy Scribe, sözlü notlar almanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama hafif ve kullanımı kolaydır. Birçok bilgisayar türüyle uyumludur ve çeşitli dillerde kullanmanıza olanak tanır. Uygulamanın tek dezavantajı, beşten fazla dili desteklememesidir. Ayrıca, fare ızgarası ve dikte ederken belgeleri düzenleme yeteneği gibi diğer Dikte Uygulamalarının gelişmiş özelliklerinden de yoksundur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu