Teknoloji

Uçak Similatörü Airline Commander MOD APK

Uçak Similatörü Airline Commander MOD APK ? Airline Commander MOD APK bu da orijinalin değiştirilmiş bir versiyonu olduğu anlamına geliyor. Oyun, bir uçağın her bir bileşenini kontrol etmenizi sağlar. Orijinal oyunun geliştiricileri, oyuncuların tam olarak ne istediğini biliyorlardı ve bu nedenle özelleştirilebilir uçak modelleri gibi özellikleri yeni sürüme dahil ettiler. Sonuç olarak, oyunda herhangi bir teknik kusur yoktur. Havayolu Komutanı MOD APK oyunu, seçtiğiniz uçağı özelleştirmenize olanak tanır. Herhangi bir havaalanına inmeyi seçebilir ve istediğiniz varış noktasına ulaşmak için doğrudan veya dolaylı rotaları seçebilirsiniz. Ayrıca uçağınızın yakıt kapasitesini sertifikaya dönüştürüldüğü için yönetebilirsiniz. Yeni uçak satın alma yeteneği de dahil olmak üzere birçok önemli özellik daha var. Oyun aynı zamanda farklı tipte uçakları uçurmanıza da olanak tanıyor.

Uçak Similatörü Airline Commander MOD APK
Uçak Similatörü Airline Commander MOD APK

Uçak Similatörü Airline Commander MOD APK

Airline Commander MOD APK, oyunculara sınırsız para, kilitsiz uçaklar ve reklamsız mod sağlayan Android için bir simülasyon oyunudur. İndirmesi ücretsizdir ve hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir. Sınırsız para, kilitsiz uçaklar ve reklamsız mod dahil olmak üzere standart sürümden çok daha fazla özelliğe sahip olan oyun, Android için en iyi uçak simülatörleri arasında derecelendirilmiştir.

Bir havayolu komutanı olarak, farklı uçakları uçurmaktan ve uçuş sırasında yakıtla ilgilenmekten sorumlu olacaksınız. Oyunda kendi havayolunuzu bile yapabilirsiniz. MOD APK size sınırsız para, hızlı seviyeler ve sınırsız para kazandıracak. Premium sürüm ayrıca reklamsız uçaklar, ek lisanslar ve oyunun en son sürümü olan 2021 ile birlikte gelir. Grafikler de gerçekçidir.

Uçak Similatörü Airline Commander

Airline Commander MOD APK’nın bir başka ilginç özelliği de özelleştirilebilir özellikleridir. Uçaklarınızı yeniden tasarlayabilir ve tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu oyun size gerçek bir uçuş sürüşü hissi verir. Ayrıca havaalanını yönetmenizi sağlar ve bu da onu daha da eğlenceli hale getirir. Bu oyunu indirmek ücretsizdir ve uygulama içi satın alma yoktur. Ücretsiz ve ücretli sürümler arasındaki temel fark paradır.

MOD APK’yı kullanmanın en büyük avantajı, sınırsız para kazanabilmeniz ve kolayca rotaların kilidini açabilmenizdir. Oyun içi satın alımlara para harcama konusunda endişelenmenize gerek yok. Video izleyerek, görevleri tamamlayarak veya günlük görevleri tamamlayarak oyun içi para kazanabilirsiniz. Harcayabileceğinizden daha fazla paranız olacak. Ayrıca indirmek ücretsizdir. Peki ne bekliyorsun? Şimdi dene.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu