Teknoloji

Yemek Hazırlama Uygulaması Cooking Mama MOD AP

Yemek yapma oyunlarını seviyorsanız Cooking Mama MOD APK’ya göz atmak isteyebilirsiniz. Bu oyunun sunabileceği çok şey var. Oynamak için 30’dan fazla mini oyun ve geniş bir yemek tarifleri kütüphanesi var. Cooking Mama MOD AP Ayrıca temizlik, balık yetiştirme, evcil hayvanlara bakma ve mutfağı dekore etme gibi ev işlerini de içerir. Büyük bir oyuncu değilseniz, hızlı ve kolay olan ancak beyninizi çalıştırmanıza yardımcı olabilecek mini oyunların keyfini çıkarabilirsiniz.

Yemek Hazırlama Uygulaması Cooking Mama MOD AP
Yemek Hazırlama Uygulaması Cooking Mama MOD AP

Yemek Hazırlama Uygulaması Cooking Mama MOD APK

Oyun eğlenceli ve oynaması kolay ve basit ama ilgi çekici bir oynanışa sahip. Oyuncular harika tarifleri takip ederek lezzetli yemekler yaratabilirler. Daha sonra yiyecekleri tadabilir ve köye servis edebilirler. Becerileri geliştirmek için harika olan günlük zorluklar bile var. Ayrıca görevleri tamamlayarak sınırsız para kazanabilirsiniz. Her seviyenin sonunda bir harf notu ve toplam puan alacaksınız.

Mama MOD AP

Bu yemek pişirme oyunu, hiç düşünmemiş olabileceğiniz yemekler yapmanızı sağlar ve yol boyunca size yeni beceriler öğretir. Oyunun her aşaması farklı hedeflere sahiptir ve bir sonraki seviyenin kilidini açmak için hepsini tamamlamanız gerekir. Oyundaki her görev sizi belirli sayıda yıldızla ödüllendirir ve bir sonrakine geçmek için her biri için ödeme yapmanız gerekir. Tüm seviyeyi tamamladığınızda, bir harf notu alacaksınız. Cooking Mama MOD APK’sını ücretsiz oynayarak sınırsız para kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu