Teknoloji

YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü 

YouTube TV ücretsiz deneme sunuyor mu? Hayır, ancak deneme sürümü, premium eklentileri test etmenize ve promosyon kodlarını kullanmanıza olanak tanır. Ardından, kredi kartınızı veya PayPal hesabınızı kullanarak abonelik için ödeme yapabilirsiniz. YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü  süresi bitmeden iptal ederseniz, hizmet ücreti geri alır. 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolduktan sonra istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu, gereğinden fazla ödeme yapmaktan kaçınmanın en iyi yoludur.

YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü

Ücretsiz denemeyi iptal etmek için hesabınıza giriş yapmanız gerekir. Ayarlar’a gidin ve Üyelik’i seçin. Bir kez karar verdikten sonra, kalan gün sayısını görebileceksiniz. Aboneliğinize devam etmek istemediğinize karar verirseniz, basitçe duraklatabilirsiniz. Bu süre zarfında sizden ücret alınmayacaktır. YouTube TV izlemeye bir ay daha devam etmeyi veya ilk kez iptal etmeyi seçebilirsiniz.

Kaydolduktan sonra, istediğiniz kadar kanal seçebilir ve geri kalan içeriği ücretsiz olarak alabilirsiniz. Premium kanallar ücretsiz değildir, dolayısıyla taahhütte bulunmadan önce onları ne kadar süre kullanabileceğinizi anlamalısınız. Hazır olduğunuzda, kredi kartınız veya PayPal gibi ödeme ayrıntılarını kesinleştirebilirsiniz. Promosyon kodlarını kullanmayı tercih ederseniz, bunu da yapabilirsiniz.

YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü 
YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü 

YouTube TV ne zaman ücretsiz deneme sunar? Deneme süresi bitmeden aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ücretsiz deneme, hizmeti test etmenin en iyi yollarından biri olduğundan, YouTube TV’yi denemek için herhangi bir ödeme yapmanıza gerek yoktur. Ücretsiz denemenizi şimdi başlatabilir ve daha sonra istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk yedi günün sonunda hizmetten memnun kalmazsanız endişelenmenize gerek yok. Zorunluluk yok – sadece uygulamayı indirin ve kontrol edin!

https://www.youtube.com/watch?v=5puOM0E1JUs

YouTube TV için yedi günlük ücretsiz deneme mevcuttur. Beğenmezseniz, deneme süresi bitmeden aboneliğinizi iptal etmeyi seçebilirsiniz. İptal etmek için YouTube TV hesabınızda oturum açın, ardından Üyelik’i ve ardından İptal’i seçin. Ardından, memnun kalacağınızdan emin olana kadar üyeliği 6 aya kadar duraklatabilirsiniz. Belirli içerik türlerini izlemeniz gerekiyorsa aboneliği duraklatmayı da seçebilirsiniz.

YouTube TV Ücretsiz Deneme Sürümü 7 günlük

YouTube TV’de ücretsiz deneme yoktur, ancak yeni aboneler için 7 günlük ücretsiz deneme vardır. O zaman istediğiniz kadar kanal izleyebilirsiniz, ancak spor hayranıysanız yılsonunu bekleyin. ESPN, 26 Aralık ile 1 Ocak arasındaki haftada 25 kolej futbol maçı düzenler ve NHL’nin Kış Klasiği aynı gün. İlk yedi günlük süreden sonra, ayda 65 dolar ödemeniz gerekecek.

YouTube TV için ücretsiz deneme sürümü yoktur. Ancak bir spor hayranıysanız, yıl sonuna kadar beklemek isteyebilirsiniz. İşte o zaman iki haftalık promosyon penceresi başlar ve sona erer. Bir spor hayranıysanız, oyunları izlemek için yılsonunu beklemek isteyebilirsiniz. O kadar bekleyemiyorsanız, servisi denemek isteyebilirsiniz. Denemeyi sona ermeden iptal edebilirsiniz, ancak bundan sonra ayda 65 $ ödemeniz gerekecek.

YouTube TV için ücretsiz deneme süresi genellikle çok uzun değildir. Deneme süresi bitmeden iptal edebilirsiniz. Hangisinin sizin için en iyi olduğunu görmek için birkaç farklı kanal denemeye değer. Ardından, YouTube TV’nin size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz. Bir spor hayranıysanız, hizmete kaydolduğunuzdan ve tüm büyük oyunları izlediğinizden emin olun.

YouTube TV’den memnun kalmazsanız, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bunu, hesabınıza giriş yaparak ve Ayarlar menüsüne giderek yapabilirsiniz. Buradan Üyelik’i seçin. Daha sonra üyeliği altı aya kadar duraklatmayı seçebilirsiniz. Kayıtlarınız ve ayarlarınız olduğu gibi kalacaktır. Ücretsiz denemeyi tamamladıktan sonra, devam edip etmemeye karar verebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu