Teknoloji

Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK

Bus Simulator Indonesia MOD APKNo Reklam, popüler oyunun en son sürümüdür. Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK bu MOD APKNo Ads oyunu, otobüs modellerini satın almanıza ve yükseltmenize olanak tanır. Bu, istediğiniz kadar otobüse sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca garajınızı genişletebilirsiniz. Oyun, otobüslerinizi daha iyi görünmesi için cilalamanıza izin veriyor. Bu, otobüs işinizi olabildiğince kazançlı hale getirmenin mükemmel bir yoludur.

Bus Simulator Indonesia MOD APKNo ADs ile ilgili en iyi şey, tamamen ücretsiz olması ve hiçbir reklam içermemesidir. İstediğiniz kadar oynayabilirsiniz ve güvenlidir. Oyunda kilidini açmak için birçok heyecan verici özellik var. Hatta daha fazla otobüs satın alabilir ve onları daha fazla yolcu alacak şekilde yükseltebilirsiniz. Ayrıca, reklamları olmadığı için oyunun çökmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Oyunu hemen indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK

Oyun aynı zamanda gerçek hayat gerçekçiliği de sunuyor. Büyük ölçüde gerçekçiliğe dayansa da Bus Simulator Indonesia MOD, sınırsız para, madeni para ve yakıt içerir. Otobüs motorlarını, koltukları, kaligrafiyi ve daha fazlasını yükseltebilir ve araçlarınızı öne çıkacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Daha fazla para kazanmak için bu modu da kullanabilirsiniz. Oyunun reklamlarından memnun değilseniz, Google Play Store’dan ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK
Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK

Otobüs Simülatörü Endonezya MOD APKNo Android cihazlar için Sınırsız Para ve Yakıt Eklemez. Bu oyun size bolca eğlence ve keyif verecek bağımlılık yapan bir simülasyondur. Ayrıca Endonezya’nın gerçek konumlarını içerir ve harika bir çok oyunculu modu vardır. Bu sürüm de tamamen ücretsizdir. Otobüs ‘Reklamsız’ versiyonunu oynamak istiyorsanız, burada bulacaksınız.

Bu oyun birçok özellik sunuyor. Gerçeğinin replikası gibi görünen bir otobüs seçebilir, farklı seçenekler ve özelliklerle özelleştirebilirsiniz. Yükseltmeler ve yeni otobüsler satın alabilirsiniz ve oyunun mekaniği klasik otobüs simülatörlerine benzer. Otobüsleri satın alıp yükseltebilir ve onları şehrin sokaklarında gezdirebilirsiniz. Otobüs Simülatörü Tır sürme similatörü MOD APK otobüs Simülatörü Endonezya MOD APKNoAds, otobüsünüzde sınırsız Para kazanmanıza ve puanınızı artırmanıza izin verecektir.

Indonesia MOD APKNo ADs

Bus Simulator Indonesia, derinlemesine veri yolu özelleştirmesi sunar. Oyuncular otobüslerinin rengini değiştirebilir ve şehirlerindeki gibi görünmesini sağlayabilirler. Bu aynı zamanda oyuncuların araçlarını kişiselleştirmelerine de izin verecek. Farları, kornayı ve farı değiştirebilirler. Ayrıca otobüslerinin adını da seçebilirler. Ne kadar çok özelleştirme yaparsanız, o kadar çok para kazanırsınız. Bu oyun size piyasadaki diğer simülatörlere göre bir avantaj sağlayacaktır.

Otobüsünüzü özelleştirebilirsiniz. Otobüsünüzün renklerini tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz. Otobüsün lastikleri farklı renklerle değiştirilebilir. Kornayı da özelleştirebilirsiniz. Bir korna, iş için doğru yolda olduğunuzu göstermenize izin verir. Ve farı otobüsünüzün adına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu oyun tüm aile için eğlencelidir!

Değişen hava koşulları ve mevsimler oyunu daha gerçekçi kılıyor. Tam bir gündüz ve gece döngüsü vardır ve hava durumu da özelleştirilebilir. Açık havayı seven herkes için mükemmel bir oyun. İster yakındaki bir adaya gidiyor olun, ister bir turist olun, çok eğleneceksiniz! Sadece oyundaki tüm güvenlik ipuçlarını takip ettiğinizden emin olun.

Bus Simulator Indonesia MOD APK’da sınırsız XP, Madeni Para ve diğer temel öğeler elde edebilirsiniz. Oyunun gerçekçi grafikleri ve sesleri, her yaş grubuna hitap etmesini sağlıyor. Ayrıca kilidini açmak için sizi saatlerce meşgul edecek birçok farklı seviye ve karakter var. Oyunda ilerledikçe daha fazla ve daha iyi otobüs toplayabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu