Teknoloji

#Samsung Galaxy S22 Film İzlerken Takılma Sorunu

Samsung Galaxy S22 kullananların film izlerken takılma sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S22 Film İzlerken Takılma Sorunu

Samsung Galaxy S22 kullanıcılarının film izlerken ekran yenileme hızından dolayı takılma problemi yaşadığı ortaya çıktı. Yaşanan bu durum ile ilgili güncelleme gelmesi bekliyor.

Samsung Galaxy S22 serisi telefonlarda film izlerken ekran yenilenmesinde hız düşmeye başladı. Kullanıcılar, film izlerken takılma ve durdurma gibi çeşitli problemler ile karşı karşıya kalıyorlar. Donma problemlerinin sık sık gündeme geldiği “Galaxy S22 için Amazon Prime ve Netflix gibi platformlarda film izlemek ciddi bir soruna dönüşmeye başladı. Zira kullanıcılar film izlerken düşen frekanstan dolayı takılma probleminden şikayetçi.

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 model telefonlarında “ultra yenileme hızı” ile gündeme gelmişti. Kullanıcıların buna rağmen yenileme hızında bir düşüş olduğunu gözlemlemesi akıllara güncellemeden kaynaklı bir problem olması ihtimalini getirdi.

Yeni Güncelleme Bekleniyor

Samsung Galaxy S22’de ortaya çıkan bu donma sorunu nedeniyle Samsung’un cihazlara yeni güncelleme göndermesi bekleniyor. Video içerikleri oynatılırken herhangi bir aksiyon almadığı için düşük frekansa geçen cihazlar ile ilgili şikayet sayısı giderek artıyor. Bundan dolayı akıllı cihaza son gelen güncellemeden kaynaklı olduğu tahmin edilen bu durumun yeni bir güncelleme geldiğinde düzelmesi bekleniyor.

Amazon Prime”ve “Netflix” gibi dijital yayın platformlarında ortaya çıkan bu sorun ile ilgili Samsung cephesinden resmi açıklama yapılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu