BilgisayarTeknoloji

Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Telefonunuzun ekranını kırdıysanız, Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 makul bir fiyata nasıl tamir edeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Neyse ki, sizin için birçok seçenek mevcut ve Connecticut, New Haven’daki iZeek en iyi hizmeti en iyi fiyata sunuyor. Eyalet genelinde Hamden, Wallingford, Cheshire, West Haven ve East Haven dahil olmak üzere birçok lokasyonları var ve size yardımcı olabilecekler.

Android Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Bir cep telefonunun ekranını onarmanın maliyeti, seçtiğiniz modele, üreticiye ve onarım seçeneğine bağlı olarak önemli ölçüde değişebilir. Bazı profesyonel onarım merkezleri sabit bir ücret talep ederken, diğerleri teşhisten sonra size bir fiyat teklifi verecektir. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022En iyi onarım şirketlerinin çoğu, önceden ödenmesi gerekmesine rağmen, bir garanti ve sigorta sağlamaya fazlasıyla isteklidir. En az bir saat telefonsuz kalacağınızı unutmamanız önemlidir, bu nedenle en iyi teklifi bulmak çok önemlidir.

İphone Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Kendin Yap ve profesyonel onarımlar arasında seçim yaparken, alışveriş yaptığınızdan emin olun. Telefonunuzu kendiniz onarmayı denemek isteyebilirsiniz, ancak sonunda kendinize ihtiyacınız olandan daha fazla zarar verebilirsiniz. Bir kit kullanmak işleri daha da kötüleştirebilir. Onarımınızı karşılayıp karşılamayacağını görmek için sigorta şirketinize veya garanti şirketinize danışın. Bununla birlikte, çoğu mobil ekran onarımının tam bir değiştirmeden çok daha azına yapılabileceğini belirtmekte fayda var.

Samsung Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Ayrıca, profesyonel bir cep telefonu ekran onarımının her zaman en iyi seçenek olduğuna dikkat etmek önemlidir. Kalifiye bir teknisyen çatlamış ekranı değiştirir ve garantinizi geçersiz kılmaz. Hatta size bir garanti veya sigorta sağlayabilirler, Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022böylece onarımdan sonra cihazın kullanılamaz hale gelmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Telefonunuz tamamen onarılmadan önce onarım ücretini ödemeyi unutmayın. Yeni bir telefonunuz olduğunda, yeni bir ekran size yüzlerce dolara mal olacak.

Huvai Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Profesyonel cep telefonu ekranı onarımı genellikle DIY’den daha pahalıdır, ancak daha düşük maliyetli bir alternatif bulabilirsiniz. Çoğu profesyonel cep telefonu ekranı değiştirme hizmeti orijinal parçaları kullanır, böylece üreticiden satın almış gibi aynı deneyimi yaşarsınız. Ancak sokak satıcılarının genellikle daha ucuz seçenekler sunduğuna ve bunların en kaliteli parçalara sahip olmayabileceğine dikkat edin. Ucuz bir hizmet arıyorsanız, telefonunuzu yanınıza aldığınızdan emin olun.

Samsung İphone Android Telefon Ekran Kırık tamiri yapan güvenilir Yerler

Telefon ekranı onarımının fiyatı, DIY kitleri ve profesyonel hizmetler arasında büyük farklılıklar gösterir. Kendin Yap kiti internette bulunabilir, Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022ancak büyük olasılıkla kendin tamir etmeye çalışarak hasarı daha da kötüleştirebilirsin. Mümkün olan en iyi hizmeti arıyorsanız, profesyonel bir cep telefonu ekran onarım hizmeti sizin için en iyi seçenektir. Maliyet, ihtiyacınız olan ekran onarımının türüne bağlı olacaktır, ancak sonunda buna değer.

Bir garantiniz varsa, telefon ekranı onarım servisi, telefonunuzu hiçbir ek ücret ödemeden sizin için onarabilir. Profesyonel bir servis, garantinizi kaybetmemenizi sağlayacaktır. Bir profesyonel ayrıca büyük bir bonus olabilecek garantiler ve sigortalar sunacaktır. Buna ek olarak, ihtiyacınız olan parçaların fiyatını da kontrol etmelisiniz. Telefonunuzun ekranını onarmak için düşündüğünüzden daha fazlasını harcamanız gerekebilir.

Profesyonel bir telefon ekranı onarım servisi, telefonunuzun ekranını değiştirme maliyetine ilişkin bir tahminde bulunabilecektir. Telefonunuzu tamir ettirmeden önce fiyat teklifi almak iyi bir fikirdir. Ayrıca seçtiğiniz hizmetin garantisini alacağınızdan da emin olmalısınız. Telefonunuzu tamir edecek pek çok yer var ancak bunlar sizin için en uygun fiyatlı seçenek olmayabilir. Tasarruf etmeyi tercih ediyorsanız, onarımları kendiniz yapmayı düşünmelisiniz.

Samsung Ekran Kaç TL

Ayrıca profesyonel bir telefon ekranı onarım hizmetini de tercih edebilirsiniz. Bu görev için bir profesyonel aramak en iyisidir, çünkü bu, telefonunuzun garantinizi geçersiz kılmadan düzgün bir şekilde sabitlenmesini sağlayacaktır. Genel olarak, bir telefonun ekranını değiştirme maliyeti 70 ile 300 dolar arasında olacaktır. Telefonunuzu makul bir fiyata tamir ettirebilirsiniz, ancak bu ucuz olmayacaktır.

iPHONE Ekran Kaç TL

Bir telefon ekranı tamiri ve değişiminin ne kadara mal olacağını merak ediyor musunuz? Her şeyden önce, özellikle eski bir modeliniz varsa, bir cep telefonu için yeni bir ekranın ucuz olmadığını unutmamalısınız. Ancak, yeni bir cihazın maliyetini buna değecek hale getirmenin yolları vardır. Örneğin, hasarlı cep telefonunuzu satabilir ve parayı daha iyisini almak için kullanabilirsiniz. Ekranı kırık cep telefonu satın alacak birçok şirket var, bu da size para kazandırabilir.

Huwai Ekran Kaç TL

Telefonunuzun ekranı çatlamışsa, birkaç farklı seçeneğiniz olabilir. Yetkili bir ekran değiştirme şirketine götürebilirsiniz, ancak bu hizmetler daha pahalıya mal olur. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Ancak, fabrikada üretilen bir ürünle aynı deneyimi yaşamanızı sağlamak için telefon üreticisinin orijinal parçalarını kullanacaklardır. Bu harika bir seçenek çünkü telefon ekranını değiştirmek size bir ton para kazandırabilir, bu nedenle nihai bir karar vermeden önce bazı yerlere göz atmaya değer.

iZeek, telefon ekranı değiştirme hizmeti bulmak için başka bir harika yerdir. Bu teknisyenler, su hasarı, kırık ekranlar ve yanıt vermeyen ekranlar dahil her türlü sorunu çözmek için eğitilmiştir. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Teknisyenleri işin en iyisidir ve bu da fiyatlarını çok rekabetçi kılmaktadır. Ayrıca bir garanti sunuyorlar. Ücretsiz kargo sunuyorlar ve çok parası olmayanlar için harika bir seçim.

Bir telefon ekranı onarımının fiyatı çok yüksek olabilir, bu nedenle araştırma yapmanız önemlidir. İyi bir hizmet sunan ucuz bir mağaza bulmak kolaydır, Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 ancak işi yapmak için güvenilir bir şirket bulmanız gerekir. Swappa Onarım Ağı, yerel onarım şirketlerinin kapsamlı bir listesine sahiptir, böylece fiyatları ve kaliteyi kolayca karşılaştırabilirsiniz. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Yaptığına sevineceksin. Connecticut’ta bir telefon ekranı değişimi arıyorsanız, iZeek başvurmak için mükemmel bir yerdir.

iZeek’in Connecticut’taki telefon ekranı değişimi, bozuk bir telefonu tamir ettirmek isteyenler için en iyi seçenektir. Şirket, New Haven bölgesindeki insanlar için hasarlı ekranları onarma konusunda uzmanlaşmıştır ve düşük bir maliyetle uzman hizmet sunmaktadır. Ayrıca bir telefon ekranı onarımı için üç farklı seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. Bu şirketler uzmandır ve müşterileri için en iyi hizmeti sunar. Ücretsiz tahminler sunmanın yanı sıra, iZeek uygun bir çevrimiçi varlığa sahiptir.

Bir telefon ekranı onarım şirketi seçmeden önce, telefon ekranı onarım maliyetinin modele ve üreticiye bağlı olduğunu unutmayın.Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022  Daha ucuz bir çözüm arıyorsanız, yerel bir mobil onarım şirketiyle iletişime geçin. Yaptığına sevineceksin! Connecticut’taki iZeek ekibi, New Haven bölgesindeki en uygun fiyatlı ve en kaliteli telefon ekranı onarımını sağlıyor. Şirket, aşağıdaki alanlarda mobil ekran değiştirme hizmetleri sunmaktadır:Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

 

Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

 

 

Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

 

Bir akıllı telefon ekran onarımının maliyeti, modele ve üreticiye bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Çoğu telefonun ekranı kırılırsa veya onarılamayacak şekilde hasar görürse onarılması gerekir. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022Eski modellerin onarılması genellikle imkansızdır ve tüm cihazın değiştirilmesi gerekebilir. Tüm ekranı değiştirmenin yanı sıra, bir akıllı telefondaki bozuk bir dokunmatik yüzeyi onarmak oldukça pahalı olabilir. Birçok şirket, ekranı kırık cep telefonlarını satın almaya isteklidir ve hatta onlar için size ödeme yapacaktır.

Bir telefon ekranı onarımının fiyatı, cihazın modeline ve üreticisine bağlı olarak büyük ölçüde değişir. Profesyonel bir servis, tam bir ekran değişimi için tipik olarak 70 ila 300 dolar arasında bir ücret talep edecektir. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022Onarımın maliyeti garantiyi geçersiz kılmaz ve hatta sigorta veya garanti ile gelebilir. Tek dezavantajı, telefonunuzun onarılmasını beklemeniz gerekmesidir, bu nedenle ekranın hızlı bir şekilde onarılması gerekiyorsa, ekstra paraya değebilir.

Samsung akıllı telefonlar, AMOLED teknolojisi ile üretildiğinden genellikle pahalı ekranlara sahiptir. Ancak, bir Samsung ekran onarım maliyetinden tasarruf etmenin yolları vardır. Kabartma tozu, çatlamış veya hasar görmüş bir ekranı düzeltmenin ucuz ve kolay bir yoludur. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022Ekrana ince bir tabaka kabartma tozu uygulayın ve mikrofiber bir bezle ovalayın. Bu, sorunu birkaç saatliğine örtecek ve daha da kötüye gitmesini önleyecektir.

Kendin yap onarımları paradan tasarruf etmenin harika bir yoludur, ancak sürece başlamadan önce ne yaptığınızı bilmelisiniz. Kendin Yap telefon onarımları hakkında internette pek çok ipucu olsa da, telefonunuzu kendiniz tamir etmenin olası tehlikelerinin de farkında olmalısınız. Kendiniz onarmaya çalışırsanız, hasarı daha da kötüleştirebilirsiniz. Bunun yerine, bir profesyonel işe alın. Bir akıllı telefon ekran onarım hizmetinin tamamlanması 30 dakika ile birkaç saat arasında sürer.

Samsung cep telefonları herkesin bildiği gibi pahalı olsa da, basit bir kendin yap çözümü paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Küçük bir paket kabartma tozu satın alabilir ve telefonunuzun ekranına uygulayabilirsiniz. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022Geçici olarak sorunu kapatacak, ancak sonunda değiştirilmesi gerekecek. Ardından telefonunuzu profesyonel bir akıllı telefon ekran onarım servisine götürmelisiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek var, ancak maliyetler şirketten şirkete değişecektir.

Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022
Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022

Akıllı telefonunuzun bir profesyonel tarafından onarılması pahalı olabilir. Üreticiye ve modele bağlı olarak, bir profesyonel basit bir ekran onarımı için 300 dolara kadar ücret talep edebilir. İşi nerede yapmayı seçerseniz seçin, bozulmayacak bir telefonunuz olacağından emin olabilirsiniz. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022En iyi çözüm, telefonunuzu güvenilir bir teknolojiye götürüp işi onlara bırakmaktır. Bu, daha fazla masraftan kaçınmanıza ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Bir akıllı telefon ekran onarımının maliyeti 70 ila 300 dolar arasında değişebilir. Profesyonel bir servis kullanmak garantinizi geçersiz kılmaz ve telefonunuzun garantisini geçersiz kılmaz. Ayrıca, telefonunuzu kendiniz düzeltmek istiyorsanız önemli olan zamana değecektir. Profesyonel bir servis ayrıca telefonunuzun ekranının toza, kuma ve sıvılara karşı korunmasını sağlayacaktır. Ayrıca yüksek kaliteli bir lens ve koruyucu bir kılıf kullanacaklar.

Profesyonel bir cep telefonu ekranı tamiri 150 ila 300 dolar arasında bir fiyata mal olabilir. Ekran değiştirme maliyeti hakkında herhangi bir sorunuz varsa, Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 profesyonel bir servisle iletişime geçmeniz en iyisidir. Fiyatlar, telefonun türüne ve gereken uzmanlık miktarına bağlı olarak değişecektir. Alınan süre, sahip olduğunuz akıllı telefonun türüne de bağlı olacaktır. Ortalama telefon ekranı onarımı 150 ila 200 dolar arasındadır. Sorun bozuk bir düğmeyi içeriyorsa, 800 dolara kadar mal olabilir.

Birkaç çeşit akıllı telefon ve akıllı telefon vardır. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Fiyatlar marka ve modele göre değişiklik gösterecektir. Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022 Çoğu cihaz Gorilla Glass’dan yapılmıştır ve düşmelere dayanabilir, ancak bazen bir telefon ekranı yine de çatlayabilir veya hasar görebilir. Bu nedenle, cihazınız için profesyonel bir onarım gerekli olacaktır. Telefonun türüne bağlı olarak, bir akıllı telefon ekranını değiştirmek Akıllı Telefon Ekran Fiyatları ve Tamiri 2022  70 ila 300 dolar arasında bir maliyete mal olabilir. Ve bir cep telefonu ekran onarımının maliyeti, şirkete ve modele bağlı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu