Spor

Alihan Zülfikaroğlu Kimdir ?

Alihan Zülfikaroğlu Kimdir ?

Alihan Zülfikaroğlu Kimdir ?

Alihan Zülfikaroğlu sosyal medya dünyasının en fazla merak edilen isimleri arasında yer almaktadır. Hakkında ise bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? boyu, kilosu, ailesi, aslen nereli? sevgilisi var mı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1996 yılının Kasım ayında dünyaya gelen Alihan Zülfikaroğlu, Akrep burcudur, boyu 1.75 cm, kilosu ise 67’dir. Baba tarafından aslen Kahramanmaraş’lıdır ve Adana’da doğmuştur. Yaptığı paylaşımlar ile Twitter’da adından çokça söz ettirmektedir.

 

 

Alihan Zülfikaroğlu eğitim hayatı;

Lise tahsilini Kurttepe Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamlamış ardından Elektrik ve elektronik üzerine eğitim almıştır. Adıyaman Üniversitesi Elektrik Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite tahsili döneminde sosyal medya hesaplarını ve paylaşımlarını aktif bir şekilde sürdürmüş ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısa bir süre içerisinde milyonlarca takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

 

Twitter üzerinden açmış olduğu konular inanılmaz derecede ilgi gören ünlü isim, insanlara samimi yaklaşmayı o nedenden dolayı tweetlerinde her zaman samimiyeti ön planda tuttuğunu belirtmektedir.

ALİHAN NERELİ ?

 

Yaşantısını Adana’nın Çukurova İlçesi’nde sürdürmektedir. Gelecek dönemlerde, özellikle hayranları tarafından da sıkça dizi ve sinema filmlerinde rol alması yönünde istekler mevcuttur. Kısacası, ilerleyen zamanlarda kendisini sıkça ekranlarda yada haberlerde görebiliriz diyebiliriz.

30.01.2022 Tarihi itibari ile bir güncelleme geçelim Alihan Hocamızdan ZamaninVarken.com Sitesini Tüm Hakları ile Devir aldık ve yolumuzu bol özgün makale ve bilgilendirici konularla devam ediyoruz… Saygılarımızla

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu