Bilgisayar

#Amazon Prime Gaming 6 Oyun Ekim Ayı İçin Ücretsiz!

Amazon Prime Gaming, Ekim ayında Prime üyelerine 6 yeni oyun ve oyun içi hediyeler sunuyor. Ayda sadece 39 TL karşılığında bu fırsatlardan yararlanabilir ve oyun dünyasının tadını çıkarabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming, her ay Prime üyelerine özel oyunlar ve oyun içi hediyeler sunarak oyun dünyasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Ekim 2023’te ise Prime üyelerini 1.250 TL değerinde tam 6 yeni oyun bekliyor. Ayrıca Diablo IV, Dead by Daylight ve World of Warcraft oyunları için özel içerikler de bu ayın sürprizlerinden.

Ekim Ayının Göz Alıcı Ücretsiz Oyunları

Geçtiğimiz ay Prime Gaming kullanıcılarına Football Manager 2023Ozymandias: Bronze Age Empire Sim ve Absolute Tactics: Daughters of Mercy gibi toplam 1.200 TL değerinde 7 oyun sunmuştu. Ekim ayı ise yepyeni ve heyecan verici oyunlarla geliyor. Bu ayın listesinde; GRUNND, Ghostwire: Tokyo ve The Textorcist gibi farklı türlerde 6 oyun bulunuyor. Özellikle Ghostwire: Tokyo, grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çekiyor.

Amazon Prime Gaming, sadece oyunları ile değil, aynı zamanda oyun içi hediyeleri ile de oyuncuları sevindiriyor. Diablo IV, Dead by Daylight ve World of Warcraft oyunları için özel içerikler Ekim ayının hediyeleri arasında. Bu içerikler sayesinde oyuncular, oyunlarda daha hızlı ilerleyebilir ve özel ekipmanlara sahip olabilir. Amazon Prime, Türkiye’de ilk ay ücretsiz, sonrasında ise ayda 39 TL karşılığında birçok avantaj sunuyor. Prime Gaming üyeliği ile her ay yeni oyunlara erişim sağlanıyor ve oyun içi özel içeriklerle oyun deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İşte Prime Gaming’e Ekim ayında eklenecek oyunlar:

Tarih Oyun Adı
5 Ekim GRUNND
Ghostwire: Tokyo
12 Ekim The Coma 2: Vicious Sisters Deluxe Edition
Monster Prom 2: Monster Camp
19 Ekim The Textorcist
26 Ekim Super Adventure Hand

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu