Teknoloji

#Xiaomi Tanıttı: İşte Black Shark S1!

Xiaomi'nin oyun kolu olan Black Shark, yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Bu yeni model olan Black Shark S1, kullanıcılara 100'ün üzerinde spor modu, tam 10 gün süren batarya ömrü ve 1.43 inç boyutunda AMOLED ekran sunuyor.

Xiaomi bünyesinde yer alan Black Shark isimli marka, dünya pazarı için yeni ürünü Black Shark S1 akıllı saatini tanıttı. Bu özel ürün, firmanın resmi internet sitesinde ziyaretçilere siyah renk seçeneğiyle sunulmuş durumda. Ürünün Amerika ve Avrupa bölgelerinde ön siparişe sunulduğunu da ekleyelim.

Black Shark S1 Teknolojik Özellikleri ve Tasarımı

Black Shark S1‘ın en dikkat çeken özelliklerinden biri, 466 x 466 piksel çözünürlüğe sahip 1.43 inçlik AMOLED ekranı. Bu ekran, 60 Hz yenileme hızı ve 600 nit parlaklıkla kullanıcılara kaliteli bir görsel deneyim sunuyor. Ürün, metal çerçeve detayıyla oldukça şık bir görünüme sahip. Ayrıca IP68 derecesi ile suya ve toza karşı da oldukça dayanıklı. Bluetooth özelliği sayesinde telefon görüşmelerinizi bu akıllı saat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde akıllı saatlerin vazgeçilmez bir özelliği olan sağlık takibi, Black Shark S1 ile bir üst seviyeye taşınıyor. Cihaz; kalp atış hızınızı sürekli olarak takip edebilmeniz için gelişmiş bir monitöre sahip. Ayrıca kandaki oksijen seviyesi (SpO2) ölçümü yapabilme özelliği de bulunuyor. Bu özelliklerin yanı sıra, 100’den fazla spor modu ile aktif bir yaşamı destekliyor. Akıllı saat kullanıcıları için oldukça önemli olan batarya ömrü konusunda da Black Shark S1, oldukça iddialı. Normal kullanım şartlarında cihazın bataryası tam 10 gün dayanabiliyor.

Black Shark S1 Fiyatı Ne Kadar?

Black Shark S1’ın global pazardaki fiyatı 50 dolar olarak belirlenmiş. Ön siparişle satın alınan ürünlerin teslimatları yaklaşık iki hafta içerisinde başlamış olacak. Eğer toplamda 90 dolar ve üzeri bir alışveriş yaparsanız şirket, kargo ücreti de almıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu