eDevlet

Bayburt İnşaat Yurtdışı İşçi Alımı İlanları

Yurtdışında inşaat projeleri üreten ve yurtdışına işçi alımı yapan firmalardan biride Bayburt inşaattır. Peki Bayburt inşaat yurtdışı işçi alımı nasıl yapılıyor? Kimler yurtdışı iş ilanlarına başvuru yapabilir?

Yurtdışı ve yurtiçi inşaat projeleri yürüten ve uluslararası inşaat sektöründe ülkemizi çok iyi bir şekilde temsil eden Türk inşaat firmalarından biri olan Bayburt İnşaat, her yıl çok sayıda inşaat elemanı alımı yapıyor. Bu nedenle özellikle inşaat sektöründe yurtdışında çalışmak isteyen kişilerin başvuru yapabilecekleri en önemli kurumlardan biri olan firma, çok sayıdaki vatandaşımıza istihdam olanağı sunuyor. Eğer siz de hayatınıza yurtdışında devam etmek istiyorsanız Bayburt İnşaat yurtdışı işçi alımı ilanları aracılılığıyla bu amacınıza ulaşabilirsiniz.

Bayburt İnşaat Faaliyet Alanları

1973 yılında inşaat alanında faaliyet göstermeye başlayan ve o günkü adıyla Kıyasi Şentürk ve ortakları olan firma, 1987 yılında Bayburt İnşaat Nak. San.ve Tic.Ltd.Şti  olarak hizmetlerine devam ediyor. Türkiye’nin en köklü inşaat firmaları arasında yer alan Bayburt İnşaat,  başta devlet işleri olmak üzere. Dünya Bankası finansmanlı alt yapı işlerini başarıyla tamamlamıştır. Branş olarak özellikle devlet ihaleleri ile Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, DSİ, ASKİ, Karayolları bünyesinde ihaleye çıkarılan baraj, yol, sulama ve drenaj işlerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Böylesine büyük ihaleleri başarıyla gerçekleştirmesinin en büyük nedeni firmanın teknik ve profesyonel iş gücü kadrosuyla birlikte, makine ve araç gereç parkının olmasıdır. Bayburt İnşaat, sadece Türkiye’de değil. Aynı zamanda başta Azerbaycan olmak üzere, komşu ülkelerde de yaptığı projelerle de adından sıkça söz ettirmektedir. Bu yüzden kalifiye inşaat işçilerinin potansiyel iş kaynaklarından biri olan firma, inşaat sektöründe birçok meslek grubuna yurtdışı çalışma şansı sunmaktadır.

Bayburt Yurtdışı İşçi Alımı İlanları

Bayburt İnşaat, aynı zamanda Özgün İnşaat firmasını da bünyesinde bulundurmaktadır. Yurtiçi projelere dönemsel olarak işçi alımı yapılan Bayburt İnşaat ve Özgün Grup, yurtdışındaki projelere yurtdışı işçi alımı da gerçekleştirmektedir. Yurtdışı İşçi Alımı ilanları için firmaların internet sitelerinin insan kaynakları bölümünden ve aynı zamanda işçi alımı ilan sayfalarından müracaat edebilirsiniz. Bunun yanı sıra İŞKUR yurtdışı iş ilanları sayfasında da yayımlanan ilanları inceleyerek yurtdışı hayalinize gereceğe dönüştürebilirsiniz. Eğer siz de Bayburt İnşaat yurtdışı işçi alımı fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız belirttiğimiz bu platformları takip edebilir, sitemizde yayımladığımız diğer yazılarımızı inceleyerek farklı bir coğrafyada mesleğinizi yapabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Yurtdışı İşçi Alımı Yapan İnşaat Firmaları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu