eDevlet

En kolay çalışma vizesi veren ülke Hangisidir?

Kolay vize alıp çalışmak

Avrupa’da en kolay En kolay çalışma vizesi veren ülke Hangisidir? Şekilde nasıl alınır ve hangi ülkeden alınır ondan bahsedeceğim Yani bu sorunun cevabını direkt olarak vereyim. Bildiğiniz gibi Portekiz  bu sorunun cevabı da Portekiz Avrupa da gerçekten de Çalışmak için izin alabileceğiniz en kolay ülke Portekiz. Arkadaşlar  portekiz’e turist vizesi ile bile gelseniz 3 aylık bir de evine gelseniz burada arkadaşlar çalışabilirsiniz.  Mesela Türkiye’den direkt böyle çalışma izni almanıza gerek yok.

Türkiye’de uğraşmanıza gerek yok dökümanlar mış sponsormuş. Türkiye’de hiç böyle şeylerle uğraşmana gerek yok veya oturum izni almanıza da gerek yok. Türkiye’den sadece yapacağınız tek şey ve ihtiyacınız olan tek şey Türkiye’de Portekiz Turist vizesi almak.

Portekiz’de çalışmak

Çünkü bu işlemlerin açısından sıkıntı olmaması için.  En az 3 aylık almaya çalışacak. 3 aylık turist üzerinize aldığınız diyelim daha sonra buraya geldiniz portekiz‘e ulaştırırız. Avrupa’da en kolay En kolay çalışma vizesi veren ülke Hangisidir? şekilde nasıl alınır ve hangi ülkeden alınır ondan bahsedeceğim Yani bu sorunun cevabını direkt olarak vereyim. Bildiğiniz gibi Portekiz  bu sorunun cevabı da Portekiz Avrupa da gerçekten de Portekiz’de ne iş yapacağım diye düşünüyorsunuz.  Tabii ki sanki Portekizli Öncelikle Direkt kendi alanında çalışayım diye düşünmeyin Çünkü bu zor olacaktır.

Sizin için burada 20 bacağınızı en önemli şey . Türk Dönerci senin yanında olsun bir kafede olsun herhangi bir yerde işe başlamak Çünkü siz burada ise başlayıp konut adınızı aldıktan sonra.  Çalışmaya İzninizi burada aldıktan sonra herhalde artık rahatsınız yani çünkü. İstediğiniz işe de daha sonra gidersiniz. Kendi alanında bağlantılı bir işte bakabilirsin daha sonra tabii ki şimdi yavaş yavaş anlatayım 3 aylık Burada en kolay olabilir veya kafede Daha doğrusu biraz zor olur.

Çünkü Portekizliler burada bir Paradoks var gerçekten de çalışmak için. Bir yerde çalışma izni istiyorlar ama çalışma iznini almak için de bir yerde çalışıyor olman kontratın olması lazım bu kötü bir Paradoks ama bunu işte çözmeniz için size şans diliyorum. Ben çözdüm bir şey de değil. Eğer birisine.  Güven verirseniz mesela işe ve adam diye daha sonra bu kontratı.  Rıza alıp Finans açtığımı kurum var burada vergi numarası almanız gerekiyor. Bu vergi numarası almanız için de yanında bir tane Portekiz oturumu olan bir kişi ile gitmeniz gerekiyor Sadece bu kadar gidiyorsunuz ve o numaraya başvuruyorsunuz.

On Numara’da yaklaşık bir 2 hafta sonra size geliyor vergi numarası daha sonra o numarayı aldıktan sonra da sen kralsın sosyal değeri bir tane kurum var bu kuruma gibi yani.

Sosyal Güvenlik kimlik numarası alıyorsunuz daha sonra bu numara ile Alman ölsün gelsin başvuruyorsunuz.  Başvurduktan Sonra da bu numaranın gelmesi gelmesi. Bazen daha uzun sürebiliyor çünkü portekiz’e gelsem diğer ne atıyorum hani 5 sayfa gelebiliyor. O yüzden biraz da şanslı ihtiyacınız var kaçta numarayı aldınız değilim veririz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu