Ek İş İmkanları

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanmak

Ek iş veren firmalar evde cetvel seti paketleme işi veriyor. Evde para kazanmak isteyen herkes tarafından kolaylıkla yapılan bu ek iş modeli ile evde para kazanabilirsiniz.

İş yaşamında evde olanların en çok tercih ettiği işlerden bir tanesi de evde cetvel seti paketleme işi. Çünkü insanların evde yapabilecekleri işler arasında paketleme işleri birçok insanın rahatlıkla yapabileceği işler arasında geliyor. İnsanlar böylesi bir işi hem tam zamanlı olarak yapıyorlar ki bu durum genellikle ev hanımları ve emekliler için olan bir durum iken yarı zamanlı ek kazanç olarak da yapılabiliyor. Dahası paketleme işlerinin büyük bir çoğunluğu özel bir eğitim, deneyim, bilgi gerektirmiyor. Birçok firma da evlere paketleme işi gönderdiği zaman yapılacak olan işle ilgili olarak temel bilgileri veriyor.

Ürün hazırlama reçetelerini bu işi yapacak kişiler sunuyorlar. Böylece kişi kendisine gönderilen paketlenecek olan ürünü kendisinden istendiği biçimde paketliyor ve gerisin geriye kendisine bu işi veren kuruma yolluyor. Oturduğunuz yerden hiç kalkmadan rahatlıkla para kazanmanın, boş zamanları değerlendirmenin en güzel yolu. Dizi izlerken, balkonda oturur iken, radyo dinler iken bu tür işler yapılabilir.

Evde Cetvel Paketleme İşi Nasıl Oluyor?

Üstte yer alan bu ana girişten sonra biraz da evde cetvel seti paketleme işi nasıl yapılır sorusunun yanıtını vermek gerekir ise şu temel bilgiler verilebilir: Cetvel insanların eğitim yaşamı boyunca özellikle matematik derslerinde kullandığı en önemli yardımcı ekipmanlar arasında geliyor. Bu ekipman da okul malzemeleri satan kırtasiye tarzı pek çok yerde satışa sunuluyor. 20 cm, 30 cm gibi farklı uzunlarda olabiliyor. Tahta, cam, plastik gibi çok değişik malzemelerden de yapılıyorlar. İşte bu hayati önem taşıyan malzemenin satışa sunulması için doğru bir biçimde paketlenmesi gerekiyor. Firmasına göre değişmekle beraber şeffaf malzemeler ile ambalajlanarak satışa sunuluyorlar.

Bu alanda üretim yapan firmalar da maliyetleri azaltmak için kendi bünyelerinde bu alanda bir birim kurmak ve orada eleman çalıştırmak yerine, bu işi dış proses olarak evlere yolluyorlar. Evde bu işi yapacak olan kişilere cetvel, yapıştırıcı, ambalaj yapma malzemesi, makas gibi gereksinim duyulan her şey ve nasıl yapılacağını içeren kılavuz yollanıyor. Kişiler kendilerine koli ile gelen ya da bizzat giderek kendileri aldıkları bu cetvelleri yapılan sözleşmeye istinaden belirlenen gün ve saatte teslim edilmek üzere paketleme yapıyorlar.

Böylesi bir işi yaparken dikkat edilmesi gereken belli başlı bazı hususlar var. Bunların en başında mutlaka bu işi yaparken ellerin temiz olması gerekiyor. Ayrıca sırf daha çok kazanmak için işi savsaklamadan yapmak, titizlikle her bir cetveli paketlemek önem taşıyor.  Belirlenen zamanda işi teslim etmek ise olmazsa olan olgulardan bir tanesi. Tüm bunlara dikkat edildiğinde zaten bir süre sonra cetvel paketleme işine de alışıldığı için kişiler seri hale geliyor ve çok iyi kazanç elde ediyorlar.

Evde Cetvel Seti Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Kişilerin evde cetvel seti paketleme işi net şu kadar olur diye bir şey söylemek olası değil. Burada elde edilen kazanç tamamen kişinin ne kadar cetvel paketlediğine ve anlaştığı kurumun ürün başına verdiği birim fiyata göre farklılık arz ediyor. Ama ortalama olarak ayda 1.000 TL ile 2.000 TL arasında rahatlıkla kazanç elde etmek mümkün.

Mutlaka okuyun: Evde Nikah Şekeri Yaparak Ayda 2500 TL Kazanın

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhabalar Gemlik Bursa da ikamet etmekteyim. El becerisi konularında seri ve pratiğimdir. Ekip halinde çalışacak arkadaşlarım vardır

  2. Merhaba düzenli temiz biriyim evde üç kişiyiz verilen işi istenilen zamanda temiz bir şekilde teslim ederiz İzmir de yaşıyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu