eDevlet

Gama Holding Yurtdışı İşçi Alımı

Ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Gama Holding yurtdışı işçi alımı yapıyor. Gama Holding İnsan kaynakları departmanına iş başvurusu veya staj başvurusu yapmak isteyenler için detaylar haberimizde.

Gama İnşaat firması sektörde 61 yıllık deneyimiyle günümüzde Gama İnşaat Holding olarak faaliyetlerini yürütüyor. Yürüttüğü başarılı faaliyetler neticesinde holdingleşen inşaat firması, çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Şirket faaliyetlerini İzmir’de ve Kocaeli’nde açtığı beş yıldızlı” Ramada, Points by Shereton, Hampton by Hilton” otellerle zaman içinde büyüten firma bünyesinde istihdam etmek üzere çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştireceği biliniyor. Dolayısıyla Gama Holding yurtdışı işçi alımı yılı içeresinde de devam edeceği bekleniyor.

Gama Holding Hakkında

Gama Holding iş hayatına Gama İnşaat olarak 1995 senesinde başladı. Bunun öncesinde mekanik alanlarda hizmet veren firma birçok yeniliği getirdi. Üç üniversite öğrencisinin kurduğu firmanın iş alanları genişledikçe ve yeni kuşaklar firmaya girdikçe yönetim kurulu üyeleri 50’ye ulaşmıştır. İnşaat alanındaki başarılarıyla birlikte petrokimya, güç santralleri, fabrika, yüksek binalar, tesisler, petrol, çimento alanlarında yürüttüğü çalışmalar firmanın yerini sağlamlaştırmıştır. Hemen her dönemde projelere devam eden ve küresel değişkenlerden başarıyla çıkan firma bütün sene sıklıkla personel alımı yapıyor.

Bununla birlikte Gama Enerji “Gama Energy” şirketin sahip olduğu varlıklardan birisi. Gama Holding, İnşaat alanında yürüttüğü yurt dışı projeleriyle ve başarılarıyla adından söz ettiriyor. Avrupa’da yapılan bir araştırmaya göre; Avrupa’nın en büyük inşaat firmalarının isimlerinin yer aldığı “İlk 100 İnşaat Firması” arasına Gama Holding’de girmişti. (Deloitte 2010 verilerinden).  Türkiye’de yapılan araştırmalarda ilk beş lider inşaat firmasından biri olarak Gama Holding’i gösteriyor.

Gama Holding İnşaat Hangi Ülkelerde Faaliyet Gösterir?

Gama İnşaat’ın en çok faaliyette olduğu ülkeler ve yürütülen başlıca 2021 inşaat projeleri şöyledir.

Gama Holding İnşaat Rusya İş İmkanları: Gama İnşaat’ın Rusya’da pek çok alanda çalışmaları bulunuyor. Gama İnşaat, Rusya’da önemli alanlarda inşaat ve altyapı “kanalizasyon, su hattı, petrokimya, enerji santrali, tünel v.b.” çalışmalarında üstlenici firmadır. Rusya’da faaliyet gösteren Türk inşaat firmaları arasında Gama Holding başta gelmekte. Moskova ile ilişkileri sağlam olan firmanın güncel iş ilanlarını kariyer sitesinden veya kendi bağlantılarını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Gama Holding 17 Ülkede Faaliyet Gösteriyor

Yurtdışında inşaat alanında faaliyet gösterilen başlıca ülkeler Suudi Arabistan, Rusya, Kazakistan, Etiyopya, Irak, İrlanda. Gama Holding Yurtdışı İşçi Alımı fırsatından yararlanmak için; Gama Holding web sitesinde kariyer bölümünden genel başvuru yapabilirsiniz. Gama Holding güncel projelerden haberdar olmak için üç aylık çıkan dergi bültenlerini takip edebilirsiniz. Linkedin’de kurumsal Gama Holding sayfalarından şirketle ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. 

Mutlaka okuyun: Yurtdışında Çalışacak İnşaat Ustası Arayan Türk Firmaları

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu