Ek İş İmkanları

Gaziantep Şahinbey’de Evlere Ek İş Veren Firmalar

Gaziantep evlere ek iş veren firmalar ile çalışarak ek gelir elde etmek isteyen çok sayıda kişi olduğu gibi onlara ek iş imkanı vermek isteyen çok sayıda fason firma da bulunmaktadır.

Bugünlerde birçok insan evden çalışarak para kazanmanın kolaylığını hayatına dâhil etmek istiyor. 81 il içinde en kalabalık dokuzuncu il olan Gaziantep’te evden çalışmak isteyenler için birçok iş fırsatı bulunuyor. Kalabalıklarda sürüklenmek, işe gidip gelmek için trafikte çile çekmek, iş yerlerinde mevcut hiyerarşi yüzünden strese girmek gibi birçok olumsuz durum hesaba katıldığında evde çalışmanın sağladığı avantajlar, evde iş imkânını cazip hale getiriyor. Bilhassa Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde evlere ek iş veren firmalar sayesinde çok sayıda kişi evinde çıkmadan aile bütçesine katkı sağlayabiliyor. Peki, Gaziantep Şahinbey’de yapılacak ek işler nelerdir, kaç para kazanılır ve eve iş veren firmalara nasıl ulaşılır? Tüm bu soruların cevabı yazımızım devamında bulabilirsiniz.

Gaziantep Şahinbey’de Yapılacak Ek İşler

Başta çocuklarına, hastalarına bakan ev hanımları, emekli olduktan sonra hayattan kopmak istemeyen büyüklerimiz, cep harçlıklarını çıkararak eve destek olmak isteyen öğrenciler evlerden çalışmaya gönüllü oluyorlar. Ekonomik şartların her geçen gün zorlayıcı hale gelmesi ile evlerinde ek iş yaparak kazançlarını arttırmak isteyenler içinde birçok şirket, ek iş fırsatı sunuyor.

Bu şirketler büyük kuruluşlar, küçük işletmeler ya da serbest girişimcilerden oluşabilmektedir. Şahinbey’de bulunan firmalar için kendileri ile aynı konumda ikamet edenler öncelikli olarak tercih sebebi olabiliyor. Evlerinin konforunda çalışarak para kazanmak isteyenler ve ek iş yaparak kazançlarını arttırmayı hedefleyenler için kına, sabun paketleme, nikâh şekeri yapma, hediyelik eşya hazırlama, poşet, kutu, davetiye katlama, boncuk dizme, gibi birçok farklı işler bulunabilmektedir.

İşverenler, yapılan işe, işin miktarına, süresine göre farklı farklı fiyatlandırma yapmaktadır. İşverenle sizlerin arasında yapılacak anlaşma şartlarına göre iş adedine ya da günlük, haftalık, aylık ücretlendirme şeklinde para kazanmanız mümkün olacaktır. İş tecrübeniz arttıkça para kazanma miktarınız da doğal olarak artış gösterir. Deneyim kazanmak, el becerilerinizi arttırdığı gibi zamanı da daha verimli kullanmanıza olanak tanır.

Evde İş Yaparak Ne Kadar Para Kazanırım?

Evlere iş veren firmalar, genellikle iş teslimatında ödeme yapmayı tercih ediyor. Bazıları ise aylık periyotlarla kazancınızı hesabınıza EFT yapıyor. Ödemelerinizi nasıl alacağınıza dair firmayla görüşürken karar verebilirsiniz. Gelelim evde ek iş yaparak ne kadar kazanacağınıza. Paketleme, boncuk işleme, montaj vb. ek işler genellikle parça başı fiyatlandırılıyor. Bir ay içerisinde ne kadar çok ürün yaparsanız kazancınız da o derecede artıyor. Bu nedenle tam bir kazanç rakamı vermek mümkün değil. Ancak evde yapılan işlerde ayda en az 500 lira ile 2 bin lira arası gelir elde edilmektedir.

Evlere İş Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Gaziantep Şahinbey’de evlere ek iş veren firmalar ve bireysel girişimcilerle irtibat kurmak için internet üzerinden işverenler ile iş arayanları bir araya getirme görevini üstlenen iş ilanları sitelerine giriş yapmalısınız.  Bu sitelerde bulunan “ek iş ya da evden para kazanma” ilanlarını seçerek, ilanların altında bulunan yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır.

İletişim bilgileriniz, Adınız –Soyadınız, E-Posta (mail) adresiniz ve bulunduğunuz il, ilçe şeklinde olmalıdır. Telefon, ev adresi gibi kişisel bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz. Şirketler, evlerinden çalışabilecek ya da ek iş arayanları bu ilanların yorum kısmından bularak, çalışmak isteyenlerle ulaşabilmektedirler. Gaziantep Şahinbey ilçesin bulunan firmalar, kendi çevrelerine yakın konumda bulunan kişilere öncelik sağladığından, bulunduğunuz noktayı yazmayı unutmayınız.

Mutlaka okuyun: Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu