Ek İş İmkanları

Sakarya’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Sakarya'da evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek de evden para kazanmak için ek iş alabilirsiniz. Sakarya ek iş imkanları hakkında merak edilen soruların yanıtı haberimizde.

Son dönemde evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısının artması ile birlikte evlere fason iş veren firmalar da aynı oranda artış gösterdi. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çeken Sakarya’da evlere ek iş veren firmalar, kendine uygun iş bulamayan kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Çok geniş bir yelpazeye sahip olan evde iş imkanı örgü örme, pul ve boncuk işleme, nikah şekeri paketleme, takı tasarlama ve yemek yapma gibi çeşitli seçeneklere sahiptir. Evden Çalışarak iş yapmak isteyen kişiler Bunlar ve benzeri işleri yapmak için firmaların ilanlarını takip etmelidir.

Sakarya Çanta Tasarımı İşi

Sakarya’da evlere ek iş veren firmalar arasında birçok çanta firması bulunmaktadır. Kadınların vazgeçilmezi olan çanta modellerinin gün geçtikçe modernleşmesiyle yeni bir istihdam alanı oluşmaktadır. Taşlı ve işlemeli hale gelen çantaları firmalar, işlemelerin taşların ve zımbaların muntazam olması için evlere ek iş olarak göndermektedir. Özel üretim sayılan bu ürünler satışa çıktığında da ona göre fiyatlandırılmaktadır. El işçiliği beğenilen kişilere çanta firmasından belirli aralıklarla ürün gönderilmektedir. Ürün başına ödeme yapan çanta firmaları, evde çalışan işçiye ay sonunda toplu bir ücret ödemektedir. Aynı zamanda gereken tüm malzemeleri firmalar temin ederek sizlere ulaştırmaktadır. Üstelik sadece çanta değil cüzdan ve tekstil ürünleri içinde Sakarya’da bulunan fabrikalara başvurabilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Boncuk İşlemesi Yaparak Para kazanmak

Sakarya Kalem Montajlama İşi

Her daim ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olan kalem, evde çalışan kadınlara ve öğrencilere ek gelir kaynağıdır. Birkaç parçaya sahip olması nedeniyle yapımı oldukça kolay olan kalem montajlama işi en çok rağbet gören ekşiler arasındadır. Sakarya evlere fason iş veren firmalar kalitesi yüksek olan dolma kalemi tarzı ürünler için kalem başı 1 TL’den 5 TL’ye kadar ödeme yaparken normal kalemler için 50 kuruş ile 1 TL arasında ücret belirlemektedir. Düzenli çalışan bir kişi seri iş yaptığı takdirde evde kalem montajlama işinden oldukça fazla kazanç sağlayacaktır evde kalem montajlama işini yapmak isteyenler, fason iş veren firmalara ulaşabilmektedir

Sakarya’da Evlere Ek İş Veren Firmalar

Sakarya’da bulunan tekstil fabrikalarının birçoğu kadınların el işçiliğinin daha yakın olması nedeniyle kadın işçi çalıştırmaktadır. Bunun yanı sıra maliyeti düşürmek isteyen tekstil fabrikaları ev hanımlarına gömlek gibi temizleme ve etiket basma işini bizzat ya da fason iş veren firmalar aracılığıyla ulaştırmaktadır. Firmalar tarafından verilen işler ürün başına ücretlendirilmektedir. Dikim aşaması bitmiş, iplikleri temizlenecek ve etiketi basılacak ürünleri ev hanımlarına yollayan firmalar ürün için gerekli olacak tüm malzemeleri de göndermektedir.

Mutlaka okuyun: Size Haftada 700 TL Kazandıracak 10 Ek iş İmkanı

Sakarya Elbise Paketleme İşi

Tekstil işi ile benzerlik gösteren elbise paketleme işi, Sakarya evlere fason iş veren firmaların sunduğu işlerden biridir. Elbise paketleme ve etiketlerinin takılması işlemi bulunmaktadır. Firmalar elbise paketleme işi için gereken tüm malzemeleri koliler ile tarafınıza gönderilmektedir. Yapılan iş başına ücret alacağınız Sakarya elbise paketleme işinde aylık kazancınız 2000 TL’ye yakın olacaktır. Ancak belirlenen süre içerisinde 100 tane paketleme ya da etiketleme yapan kişi ile 2500 tane ürün yapan kişinin ücreti aynı olmayacaktır. Bu nedenle seri ve kalabalık çalışmanız daha fazla kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Sakarya Oyuncak kutulama İşi

Hem eğlenceli hem de kazanç sağlayan bir iş arıyorsanız, oyuncak kutulama ve paketleme işi tam size göre. Firmaların montajını tamamladığı oyuncaklar kutulama ve paketleme aşaması için evlere iş olarak gönderilmektedir. Genellikle iç kutuya sabitlenmesi gereken oyuncaklar şeffaf bir yüze sahip olan paketlere yerleştirilir. Mağazadan satın alınmış hale gelen oyuncakların tamamlanmasının ardından firmalar ürünleri teslim alarak anlaştığınız ücreti ödeyecektir. Sakarya evlere fason iş veren firmaların bazıları ödemeyi ürün tesliminde yaparken bazıları aylık olarak önlemektedir. Sakarya’da bulunan oyuncak kutulama ve paketleme işleri için fabrikaların ilan sayfalarını takip edebileceğiniz gibi fason iş veren firmalarla da iletişime geçebilirsiniz.

Mutlaka okuyun: Para Kazanmak İsteyen Ev Hanımlarına Müthiş Öneriler

Sakarya Toka Paketleme İşi

Rengarenk tokaları belirli sayılarda paketlemeniz istenen işte, çok fazla vakit kaybına uğranmamaktadır. İstenilen renkte ve sayıda paketlerine yerleştirmeniz gereken tokalar, aylık ortalama 1500 TL kazanmanıza yardımcı olacaktır. Firmanın istediği zaman diliminde tokaların tamamına paketlenmiş olarak teslim ettiğinizde bir iş vermesi muhtemeldir. Tek başınıza yapabileceğiniz gibi kalabalık bir grup halinde de yaparak kazancınızı yükselti bileceğiniz toka paketleme işine evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Sakarya da oturuyorum. Acil ek gelire ihtiyacim var. Lutfen bana yardim edin bir is bulmam lazim. Her turlu isi yapabilirim. Haberlerinizi bekliyorum acill

  2. Merhabalar, Sakarya Adapazarında ikamet ediyorum. Evlere gönderebileceginiz paketleme işleri ile ilgileniyorum. Mail adresime yapacağınız geri dönüşü ivedilikle bekliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu